Καλοκαιρινό φροντιστήριο

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εμενα θελει να ερθει ενας μαθηματικος το καλοκαιρι να μου κανει μαθηματικα.. τσαμπα!!!!


φυσικα ειπα ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
... Δεν υπάρχει λόγος. Εδώ αμφισβητούν πολλοί αν πρέπει να κάνουν καλοκαιρινά μαθήματα οι μαθητές της Β' Λυκείου που θα δώσουν πανελλήνιες. Στο λύκειο ξεκινάνε κάποια πράγματα απο το 0. Και να μη τα πηγαινες καλα στο γυμνάσιο δε τρέχει και τίποτα... Δεν αναλαμβάνει κάποιο φροντιστήριο αυτό που λες επειδή για ένα παιδί της ηλικίας σου είναι λίγο ανούσιο. Προσπάθησε να χαρείς το καλοκαίρι σου, μιας και είναι περίοδος διακοπών και ξεκούρασου, μη σκέφτεσαι για τέτοια πράγματα, γιατί θα σου βγει η πίεση μαζεμένη στο τέλος και θα τρελαθείς... PEACE

1ον:Στην β' λυκείου αν δεν κάνεις φροντιστήριο στην Ελλάδα είσαι χαμένος
2ον:Στο σχολειό βγάζω 19 και 6
3ον:ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΕΊΝΑΙ Η ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΉ ΕΠΟΧΉ ΤΟΥ ΧΡΌΝΟΥ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΈΝΑ

εμενα θελει να ερθει ενας μαθηματικος το καλοκαιρι να μου κανει μαθηματικα.. τσαμπα!!!!


φυσικα ειπα ναι!

Επιτέλους κάποιος που σκέφτεται θετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Παιδιά ήμαρτον, ούτε βοήθημα, ούτε φροντιστήριο ούτε τίποτα το καλοκαίρι απο τρίτη γυμνασίου. ΔΙΑΚΟΠΕΣ λέγονται.. Είσαι τρίτη γυμνασίου.Όπως το άλλο που άκουσα πρόσφατα, μαθητές δημοτικού κάνουν καλοκαιρινά μαθήματα για τα Αρχαια της πρώτης γυμνασίου..Σκεφτείτε τη λέξη. ΔΙΑΚΟΠΕΣ/ Χρόνος ξεκούρασης.Δε θα δώσεις πανελλαδικές του χρόνου ούτε θα κριθεί η ζωή σου απο τους βαθμούς τη Α λυκείου (χωρίς να υποτιμάω το διάβασμα σε αυτή τη τάξη), Relax. Αυτό με το βοήθημα δε θα στο συνέστηνα πάλι. Καλύτερα να καταλάβεις κάποια πράγματα στη τάξη παρά να τα καταλάβεις λάνθασμένα στο σπίτι. Γιατί δε πιστεύω ότι το πρόβλημά σου είναι πως δε καταλαβαίνεις αυτα που λένε στη τάξη. Όταν θα σου ρθει ολη η πιεση μαζεμενη επειδη δε θα χεις ξεκουραστει καθολου, τοτε θα με θυμηθεις
1ον:Στην β' λυκείου αν δεν κάνεις φροντιστήριο στην Ελλάδα είσαι χαμένος
Έχεις παει πολλές φορές β' λυκείου και ξέρεις εκ πείρας;
2ον:Στο σχολειό βγάζω 19 και 6

Και;;

3ον:ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΕΊΝΑΙ Η ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΉ ΕΠΟΧΉ ΤΟΥ ΧΡΌΝΟΥ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΈΝΑ

Αυτο δεν αποτελει επιχειρημα. Αντι να ψαχνεις για φροντιστηριο για τη πρωτη λυκειου καλοκαιριατικα, ψαξε καμια αλλη δραστηριοτητα που μπορει να σ'αρεσει, κανε κανα αθλημα, βγες με κανα φιλο σου... Πιο οικονομικο θα σου ρθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ε γι αυτό ειπα οτι ειμαι υπερ του βοηθήματος. Και γω το έκανα μέχρι Α' Λυκειου.
οκ ειχα δει το μισο μηνυμα :P
1ον:Στην β' λυκείου αν δεν κάνεις φροντιστήριο στην Ελλάδα είσαι χαμένος

:hehe::hehe:
να σαι καλα...γελασαμε και σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οκ ειχα δει το μισο μηνυμα :P


:hehe::hehe:
να σαι καλα...γελασαμε και σημερα!

Δεν ήταν αστείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1ον:Στην β' λυκείου αν δεν κάνεις φροντιστήριο στην Ελλάδα είσαι χαμένος
2ον:Στο σχολειό βγάζω 19 και 6
3ον:ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΕΊΝΑΙ Η ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΉ ΕΠΟΧΉ ΤΟΥ ΧΡΌΝΟΥ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΈΝΑ

1ον: Στην Β' Λυκείου δεν έκανα φροντιστήριο και πέρασα Ιατρική. ΔΕΝ ήμουν παιδί-θαύμα, και δεν αποτελώ εξαίρεση στον κανόνα -επιβεβαιωμενα.
2ον: Ενας παραπανω λογος να ησυχασεις και να ΜΗΝ κανεις μαθηματα, γιατι οι βαθμοι αποδεικνουν οτι αν δεν εισαι ο πιο εξυπνος της ταξης, τουλαχιστον δεν εχεις κενα.
3ον: ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΤΣΕΠΕΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ αν έκανα φροντιστήριο από το καλοκαιρί που θα πήγαινα α λυκείου θα΄εκανα κατευθείαν τα μαθήματα της γ λυκείου που είναι οι πανελλαδικές. Ώστε όταν αρχίζει η γ εσύ να τα ξέρεις και ίσα και ανακατώτα και να κάνεςι περίπατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά ήμαρτον, ούτε βοήθημα, ούτε φροντιστήριο ούτε τίποτα το καλοκαίρι απο τρίτη γυμνασίου. ΔΙΑΚΟΠΕΣ λέγονται.. Είσαι τρίτη γυμνασίου.Όπως το άλλο που άκουσα πρόσφατα, μαθητές δημοτικού κάνουν καλοκαιρινά μαθήματα για τα Αρχαια της πρώτης γυμνασίου..Σκεφτείτε τη λέξη. ΔΙΑΚΟΠΕΣ/ Χρόνος ξεκούρασης. Relax. Αυτό με το βοήθημα δε θα στο συνέστηνα πάλι. Καλύτερα να καταλάβεις κάποια πράγματα στη τάξη παρά να τα καταλάβεις λάνθασμένα στο σπίτι. Γιατί δε πιστεύω ότι το πρόβλημά σου είναι πως δε καταλαβαίνεις αυτα που λένε στη τάξη. Όταν θα σου ρθει ολη η πιεση μαζεμενη επειδη δε θα χεις ξεκουραστει καθολου, τοτε θα με θυμηθεις



Και;;



Αυτο δεν αποτελει επιχειρημα. Αντι να ψαχνεις για φροντιστηριο για τη πρωτη λυκειου καλοκαιριατικα, ψαξε καμια αλλη δραστηριοτητα που μπορει να σ'αρεσει, κανε κανα αθλημα, βγες με κανα φιλο σου... Πιο οικονομικο θα σου ρθει

Δεν μ'αρέσουν άλλες δραστηριότητες
Δεν είμαι τόσο outgoing άνθρωπος για να βγω με φίλους
Και όσο για την πίεση δεν με πειράζει

1ον: Στην Β' Λυκείου δεν έκανα φροντιστήριο και πέρασα Ιατρική. ΔΕΝ ήμουν παιδί-θαύμα, και δεν αποτελώ εξαίρεση στον κανόνα -επιβεβαιωμενα.
2ον: Ενας παραπανω λογος να ησυχασεις και να ΜΗΝ κανεις μαθηματα, γιατι οι βαθμοι αποδεικνουν οτι αν δεν εισαι ο πιο εξυπνος της ταξης, τουλαχιστον δεν εχεις κενα.
3ον: ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΤΣΕΠΕΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ;

Όχι, αλλά ούτε και πρέπει να είμαι μπροστά από την οθόνη ενός υπολογιστή όλη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1ον: Στην Β' Λυκείου δεν έκανα φροντιστήριο και πέρασα Ιατρική. ΔΕΝ ήμουν παιδί-θαύμα, και δεν αποτελώ εξαίρεση στον κανόνα -επιβεβαιωμενα.
:hmm: σε ιδιωτικό πήγαινες;
Δεν μ'αρέσουν άλλες δραστηριότητες
Δεν είμαι τόσο outgoing άνθρωπος για να βγω με φίλους
Και όσο για την πίεση δεν με πειράζει

:D Μάθε πιάνο είναι ωραίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσουν άλλες δραστηριότητες
Δεν είμαι τόσο outgoing άνθρωπος για να βγω με φίλους
Και όσο για την πίεση δεν με πειράζει

Δηλαδή το μόνο που σου αρέσει είναι το διάβασμα; Αποκλείεται να μην σου αρέσει κάτι άλλο σε αυτή τη ζωή... Τόσα πολλά υπάρχουν εκει έξω, πολλά απο τα οποία δε τα έχεις δοκιμάσει. Και μπορεί να μη σε πειράζει η πίεση τώρα, αλλά όταν θα μαζευτεί όλη τότε θα τη καταλάβεις.
Όχι, αλλά ούτε και πρέπει να είμαι μπροστά από την οθόνη ενός υπολογιστή όλη μέρα.
Κανείς δεν είπε κατι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:hmm: σε ιδιωτικό πήγαινες;

Ναι.
Αλλά τα μισα παιδια του φροντιστηρίου πηγαιναν σε δημοσια χωρις να κανουν μαθηματα στη Β' Λυκείου και τα περισσότερα πέρασαν σε καλές σχολές.
Δεν ειναι θεμα το να κανεις φροντιστηριο ή οχι. πρεπει να μαθεις να στρωνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ αν έκανα φροντιστήριο από το καλοκαιρί που θα πήγαινα α λυκείου θα΄εκανα κατευθείαν τα μαθήματα της γ λυκείου που είναι οι πανελλαδικές. Ώστε όταν αρχίζει η γ εσύ να τα ξέρεις και ίσα και ανακατώτα και να κάνεςι περίπατο.

To παιδί θα μπεί στο λύκειο με το νέο σύστημα. Απ'ότι ξέρω δεν έχει βγεί ακόμη η ύλη για την δευτέρα λυκείου αρα δεν έχει βγεί και της τρίτης.

Φίλε δεν χρειάζεται το φροντηστίριο απο τόσο νωρίς. Πιστεψέ μας κάτι θα ξέρουμε και εμείς. Ασχολίσου με κάτι άλλο όλοι μας έχοθμε ένα χόμπι. Και λές πως δεν είσε outgoing αυτό γιατί. Δεν θα σου κάνει κακό να βγείς με τους φίλους σου να κάνετε καμια βόλτα, να πίειτε κανα καφέ, να κάνετε καμιά χαζομαρα μωρε αδερφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δηλαδή το μόνο που σου αρέσει είναι το διάβασμα; Αποκλείεται να μην σου αρέσει κάτι άλλο σε αυτή τη ζωή... Τόσα πολλά υπάρχουν εκει έξω, πολλά απο τα οποία δε τα έχεις δοκιμάσει. Και μπορεί να μη σε πειράζει η πίεση τώρα, αλλά όταν θα μαζευτεί όλη τότε θα τη καταλάβεις.

Κανείς δεν είπε κατι τέτοιο.

Μ' αρέσουν τρία πράγματα:
υπολογιστές
μαθηματικά
μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Μ' αρέσουν τρία πράγματα:
υπολογιστές
μαθηματικά
μαθήματα

:worry: Αυτή η περιορισμένη λίστα θα πρέπει να σε προβληματίσει.
Προσωπικά έκανα φροντιστήριο το περασμένο καλοκαίρι και μολονότι μπορεί να θεωρηθεί υπερβολικό από κάποιους, με βοήθησε πολύ (υπόψη κι εγώ 19 και 12 έβγαζα, οπότε δεν έχει να κάνει με αδυναμίες και κενά)! ;) Είναι νωρίς όμως να σκέφτεσαι τα φροντιστήρια και είναι κρίμα να είσαι τόσο μονόπλευρος. Δε σε ξέρω, ούτε προσπαθώ να διατελέσω ρόλο ιεροκήρυκα. Θα πρέπει όμως, κατά τη γνώμη μου, ανεξάρτητα από τη σχολική σου πορεία, να αναζητήσεις ενδιαφέροντα, να συνδιαλλαγείς με άλλους και βεβαίως να αφιερώσεις τον απαιτούμενο χρόνο στις υποχρεώσεις σου. ;) Έχεις ακόμα χρόνο μπροστά σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τέλος πάντων, χωρίς καμία άλλη κριτική θα μπορούσαμε να γυρίσουμε πίσω στο θέμα μας και να μην ασχολούμαστε με τις αποφάσεις των άλλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Τόση ώρα απαντάμε στο "Έχει κανείς σας σκεφτεί για καλοκαιρινό φροντιστήριο φέτος". Όρεξη είχαμε να κρίνουμε τις επιλογές του καθενός χάριν ευχαρίστησης. Κακώς που ασχολήθηκαν (ασχοληθήκαμε), όσοι έγραψαν (γράψαμε). Να πάρεις τηλέφωνο το 11880, το 11818, το 11850, το 11821 εάν θέλεις πληροφορίες και όχι παράθεση απόψεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τέλος πάντων, χωρίς καμία άλλη κριτική θα μπορούσαμε να γυρίσουμε πίσω στο θέμα μας και να μην ασχολούμαστε με τις αποφάσεις των άλλων?
4 σελιδες σχολια σου λενε οτι δεν υπαρχει λογος να κανεις φροντιστηρια απο το καλοκαιρι για την α λυκειου. Δεν σου φτανει?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τόση ώρα απαντάμε στο "Έχει κανείς σας σκεφτεί για καλοκαιρινό φροντιστήριο φέτος". Όρεξη είχαμε να κρίνουμε τις επιλογές του καθενός χάριν ευχαρίστησης. Κακώς που ασχολήθηκαν (ασχοληθήκαμε), όσοι έγραψαν (γράψαμε). Να πάρεις τηλέφωνο το 11880, το 11818, το 11850, το 11821 εάν θέλεις πληροφορίες και όχι παράθεση απόψεων.

Δεν θα διστάσω αν εγώ το κρίνω αναγκαίο.Εξάλλου όπως είπες το θέμα είναι "Έχει κανείς σας σκεφτεί για καλοκαιρινό φροντιστήριο φέτος"
και όχι ''Σκέφτομαι για καλοκαιρινό φροντιστήριο, εσείς τι λέτε για αυτή μου την επιλογή''. Εγώ ρώτησα αν κάνετε κανένα σχέδιο για καλοκαιρινό φροντιστήριο,αν όχι τι άλλο σκέφτεστε να κάνετε το καλοκαίρι και αν θα μπορούσατε να μου προτείνεται κανένα καλό φροντιστήριο στο Μαρούσι η στο Χαλάνδρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μετα οταν γραφω οτι τα φροντιστηρια κοροιδευουν τον κοσμο εκμεταλλευομενοι το ''τερας'' των πανελληνιων καποιοι φωστηρες ερχονται και υποστηριζουν το αντιθετο.διαβαστε τις 4 σελιδες και θα δειτε την πλυση εγκεφαλου..

β λυκειου χωρις φροντιστηρια δεν γινεται
μαθηματα για την γ λυκειου πριν καν παει το παιδι λυκειο!
αρχιζω να νιωθω σουπερμαν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top