Καλλιτεχνική φωτογραφία

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Παιδια μπραβο! Ολων οι φωτογραφιες ειναι πολυ ωραιες!

Εχω βγαλει κι εγω μερικες αλλα εχω φωτογραφικη με φιλμ (εχω μεινει λιγο πισω, λιγο :P), οποτε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γεια!
ασχολούμαι με την φωτογραφια καμποσο καιρό και έχω ένα προφίλ στο flickr, μια σελίδα για νεους φωτογράφους!
Άν θελετε ρίξ τε της μια ματιά και άν έχετε και σείς φλίκρ θα χαρώ να γίνουμε επαφες!

www.flickr.com/paposperitis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
εχω κι εγω βουκολικες φωτογραφιες!! θα τις ανεβασω , αι πρόμις!

ειναι μερικες φωτογραφιες μου που μου αρεσουν, αλλα δεν τις λεω καλλιτεχνικες!!:)
η μεσαια ειναι ανεξεπεργαστη, οι ακριανες εχουν υψηλο κορεσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • PC140044-1.jpg
    PC140044-1.jpg
    725.8 KB · Εμφανίσεις: 125
  • DSC00124.JPG
    DSC00124.JPG
    712.9 KB · Εμφανίσεις: 121
  • αγριοχορτα.jpg
    αγριοχορτα.jpg
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 127
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ειναι μερικες φωτογραφιες μου που μου αρεσουν, αλλα δεν τις λεω καλλιτεχνικες!!:)
η μεσαια ειναι ανεξεπεργαστη, οι ακριανες εχουν υψηλο κορεσμο

Η μεσσαία είναι υπέροχη. :o

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η μεσσαία είναι υπέροχη. :o

:inlove:
η συγκεκριμενη τραβηχτηκε στις 4 -9 -2010 το απογευμα . Ο ουρανος ηταν ολος χρυσος και γενικα εριχνε χρυσο φως ... εχω μια μανια με τα συννεφα, τα λατρευω! Και αυτη ειναι η αγαπημενη μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αντζελα, εσύ τις τράβηξες τις παραπάνω φωτογραφίες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Αντζελα, εσύ τις τράβηξες τις παραπάνω φωτογραφίες????????

Οχι σε μια ιστοσελιδα τις βρηκα που εχει καλλιτεχνικές φωτογραφίες και μου αρεσαν πολύ:)... Ειδικά η δεύτερη εικονα πιστευω οτι δύσκολα κάποιος μπορει να την τραβήξει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πέθανε το θέμα μου...:(


λιγες δικες μου
View attachment 35752

keno.JPG


λικνο.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σώπα, ας κάνω κι εγώ ένα update. =)

OK, so.

Mom's flowers:







Ballet:





You turn up the heat.



Ξημέρωμα:



Ιστορία Κατ.



Και για finale ο φίλος μου VsnZm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
some more from me





will upload more later on!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
kevlar στην τελευταία μ'αρέσει η επεξεργασία που έχει κάνει στα σύννεφα.Σαν πινελιες είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggosmetal

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μετα απο πολυ καιρο 3αναμπαινω και βλεπω αφτο και γω τελευταια εχω αρχισει να ασχολουμαι με φοτογραφια
τσεκαρετε οποιοσ 8ελει ενα αλμπουμ
https://www.facebook.com/album.php?aid=96939&id=1319881149&l=0cac76d2ab
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarioOZzzZ...<3

Νεοφερμένος

Η MarioOZzzZ...<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καταρχην μπορω να πω οτι ειναι πολυ ωραια η ιδεα του θεματος...
μ'αρεσει πολυ η φωτογραφια και θα ηθελα να ασχολιθω. μηπος ξεραιτε που μπορω να κανω μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
thanks domenica7!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Συγγρού







Υπόγεια διαβαση στη Συγγρού (ο τύπος που διαβαζει εφημεριδα δινει αλλη διασταση στη φωτο κάτι μου βγάζει)



Φάληρο στον κήπο ενος Νεοκλασσικού

















Kevlar ζηλευω ορισμένες λήψεις σου,οπως αυτη με τη ποδήλατο... πολυ καλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Να'σαι καλά Morelo!
One more!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Μορελο τι μηχανη εχεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top