Καλλιτεχνική φωτογραφία

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμένα κρου μ'αρέσει πολύ η θάλασσα στην 1η. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
vampi συμφωνω μαζι σου!
κρου τελεια η φωτω με τα συννεφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

|~Vivid~|

Νεοφερμένος

Η Εύη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τι ωραίες που είναι όλες οι φωτογραφίες! Μπράβο σε όλους σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Κάποιες απο τις χριστουγενιάτικες διακοπές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN6386(2)resize.jpg
    DSCN6386(2)resize.jpg
    345 KB · Εμφανίσεις: 146
  • DSCN6386(3)2resize.jpg
    DSCN6386(3)2resize.jpg
    224.7 KB · Εμφανίσεις: 135
  • DSCN6423(2)resize.jpg
    DSCN6423(2)resize.jpg
    508.2 KB · Εμφανίσεις: 126
  • DSCN6464(2)resize.jpg
    DSCN6464(2)resize.jpg
    407 KB · Εμφανίσεις: 130
  • DSCN6517(3)resize.jpg
    DSCN6517(3)resize.jpg
    359 KB · Εμφανίσεις: 139

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ο φωτισμός είναι τέλειος. Ειδικά στην πρώτη και την τελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
To ξέρω πως δεν είναι καλλιτεχνικές, απλά είπα να κάνω τους λάτρεις του χιονιού να ζηλέψουν λίγο. :D

H τελευταία είναι πολύ ωραία:D.

Ουάου στα σύννεφα που καίγονται. Τέλειο.

Τέλειο δε λες τίποτα:D. Krou, από το αεροπλάνο την τράβηξες;

Κάποιες απο τις χριστουγενιάτικες διακοπές

Καλά, πού πέτυχες την πολυθρόνα στη μέση της παραλίας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Ο φωτισμός είναι τέλειος. Ειδικά στην πρώτη και την τελευταία.

Καλά, πού πέτυχες την πολυθρόνα στη μέση της παραλίας;:P

Vampi σε ευχαριστώ. Άσε ανυπομονώ να πάρω slr(αμέσως μετά τις πανελλήνιες) τότε θα μιλάμε για πραγματικά καλούς φωτισμούς.
Crookshanks σ' αυτή την πολυθρόνα το καλοκαίρι αράζει ο Γερμανός με τα catamaran και επιβλέπει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Liakouras μπορώ να χρησιμοποιήσω την 2η κάποια στιγμή στο blog μου; Επειδή δεν βλέπω πουθενά να έχεις αφήσει το ίχνος σου, όπως κάνουν συνήθως που φαίνεται το nickname του φωτογράφου. =/

Πολύ ωραία η 2η και η γωνία στην προτελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Liakouras μπορώ να χρησιμοποιήσω την 2η κάποια στιγμή στο blog μου; Επειδή δεν βλέπω πουθενά να έχεις αφήσει το ίχνος σου, όπως κάνουν συνήθως που φαίνεται το nickname του φωτογράφου. =/

Πολύ ωραία η 2η και η γωνία στην προτελευταία.

Θα σε πείραζε να αναφέρεις τον "φωτογράφο"? Ή αν θές πες μου να στη δώσω με watermark...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι θα σε αναφέρω. Έχεις site/profile κάπου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χριστιαννα και Δεσποινα οι φωτογραφιες σας στη σελ. 103 ειναι ολες υπεροχες ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Την τράβηξα το καλοκαίρι :

Γενικά μου αρέσει πολύ η φωτογραφία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Le temps qui passe..







Τα credits για την τριανταφυλιά στην μαμά μου. ^^




Σχολείο, goodbye αγώνας μπάσκετ στο λιοπύρι.



(Σχολείο, στον πίνακα αχνοφαίνονται οι τριπλοί δεσμοί ανάμεσα σε γουανίνη/κυτοσίνη και οι διπλοί σε αδενίνη/θυμίνη, βιολογία.)


4ήμερη, Βόλος, Πήλιο, Μετέωρα, Λίμνη Πλαστήρα (Με σειρά εμφάνισης =Ρ):




















Και ο καλος μου φίλος:








Πολλές, το ξέρω, και μπορεί να μην την παλεύουν καν, αλλά δεν με πειράζει. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πολύ ωραίες, το ξεχωριστό στη φωτογραφία είναι να καταφέρεις να δεις με διαφορετική ματιά αυτό που βλέπουν οι άλλοι γύρω σου και το προσπερνούν. Νομίζω αιχμαλώτισες πολύ όμορφα τέτοιες εικόνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά, κανένας σε αυτό το φόρουμ δεν ασχολείται με την φωτογραφία; =(

Βάζω μερικές καινούργες. Ό,τιναναι εντελώς, αλλά όταν δεν έχω όρεξη να διαβάσω την βγάζω στο μπαλκόνι..









Επίσης είχαμε επισκέψεις από μια οικογένεια μανιταριών!















Nαι, το ξέρω πως είναι πολλές, αλλά ως παιδί της πόλης είχα ενθουσιαστεί με τα μανιτάρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ειναι ολες πανεμορφες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Χριστιαννα δες στο στεκι, εχει πολλους που ασχολουνται ερασιτεχνικα σαν κι εσενα με τη φωτογραφια, σιγουρα θα σου αρεσουν ;) Παντως πολυ ομορφες οι δικες σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Κι εμενα αρχισε μου αρεσει παρα πολυ η φωτογραφια σαν ιδεα και σαν χομπυ και ειναι και πολυ δημιουργικο.Οριστε μερικες που ενγαλα προσθατα και μου αρεσουν πολυ ,αλλα δεν πιανουν τις παραπανω με τιποτα.

https://img695.imageshack.us/img695/426/16072010211.jpg

https://img823.imageshack.us/img823/8544/21072010313.jpg

https://img685.imageshack.us/img685/6417/09072010074k.jpg

https://img412.imageshack.us/img412/3637/19072010292.jpg

Συγνωμη που ειναι ολα url,δοκιμασα ομως να βαλω τις εικονες εδω ,αλλα συστυχως τις εμφανιζε υπερβολικα τεραστιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_r

Νεοφερμένος

Η helen_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
καταρχάς συγχαρητήρια για τισ τέλειες φώτο που είδα παραπάνω.
μου αρέσει και εμένα η ενασχόληση με την καλλιτεχνική φωτογραφία αλλα δεν βοηθάει πολύ η κάμερα που έχω
για να ασχοληθώ καλύτερα θέλω να πάρω μια πιο επαγγελματική κάμερα αλλά να είναι σε μιά σχετικά συγκαταβατική τιμή.γι αυτό θέλω να ρωτήσω ποια φωτογραφική μηχανή μου προτείνετε εσείς?:D
χριστιάννα καταπληκτικές φώτο..ποια κάμερα έχεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Σημερα το απογευμα στον κηπο!Τωρα καλλιτεχνικες δε τις λες απλα μου αρεσε οπως φενοταν το νερο που εβγαζε το μπεκ στον ηλιο με το γκαζον :D




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top