Καλλιτεχνική φωτογραφία

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αντε και καποιες παλιες δικες μου ...:P που μου αρεσουν...

Μη κοιτατε ημερομηνια, δεν ηξερα πως ρηθμιζεται:D

Ειναι οι πρωτες που βαζω απο την φωτογραφικη μου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rodos 379.JPG
    rodos 379.JPG
    130.2 KB · Εμφανίσεις: 105
  • rodos 048.JPG
    rodos 048.JPG
    121.1 KB · Εμφανίσεις: 99
  • rodos 417.JPG
    rodos 417.JPG
    131.7 KB · Εμφανίσεις: 105

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλλιτεχνική δε τη λες, αλλά το μοντέλο είναι γλύκα (απο κινητό είναι τραβηγμένη btw).
:!: τελεια ειναι...
ωραιο γατακιιιιιι:xixi:
-----------------------------------------
Την πιο αγαπημενη φωτο που εχω τραβηξει θα την βαλω σε καδρο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rodos 137.JPG
    rodos 137.JPG
    124.3 KB · Εμφανίσεις: 100

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αντε αλλη μια για να περασει η ωρα:fss:
Αν και ο μικρος με ντρεποταν γυρισε και τον εβγαλα πλατη.. :D
Μου αρεσε το μπουκλε μαλλι και ηθελα να τον βγαλω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rodos 188.JPG
    rodos 188.JPG
    130.1 KB · Εμφανίσεις: 109

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
^μπουκλιτσες!!!!

αχ!:inlove::inlove::inlove::inlove:

(μη με παρεξηγειτε η αδυναμια μου ειναι οι αφανες):inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.




=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η δευτερη δεν ειναι ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
η δευτερη δεν ειναι ωραια.

Καλη είναι.Εχει ένα μυστήριο.:)''Τι να'ναι πισω από αυτή τη πορτα;'':Ρ

Χριστιάννα η πρώτη ειναι πολύ ωραία.Εχεις καλό μάτι.: )Keep on.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η δεύτερη θα ήταν τέλεια αν είχε τραβήξει ολόκληρη την πόρτα.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δύο δικές μου.:xixi:

View attachment 27467

View attachment 27468
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδιά η 2η έχει φάει rotate γιατί δεν με άφηνε η όλγα να της γυρίσω την εξώπορτα. =(

Όπως καταλαβαίνετε αυτός είναι ο κύριος λόγος που δεν είναι ολόκληρη, επειδή θα ήταν όλα αλλού ντ'αλλού το πάτωμα και το ταβάνι κι εγώ στόχευα στην καρδούλα. :xixi:

Ντομένικα η δεύτερηη :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αντε και καποιες παλιες δικες μου ...:P που μου αρεσουν...

Μη κοιτατε ημερομηνια, δεν ηξερα πως ρηθμιζεται:D

Ειναι οι πρωτες που βαζω απο την φωτογραφικη μου:'(



αυτη με τη χελωνα ειναι τελεια!!! ειναι απο θαλασσα? κανονικη χελωνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αυτη με τη χελωνα ειναι τελεια!!! ειναι απο θαλασσα? κανονικη χελωνα?
Οχι δεν ειναι απο θαλασσα αλλα απο ενιδρειο στη Ροδο..:P
Ναι ειναι αληθινη η χελωνα...:Dψευτικη θα εβγαζα ?
Οκ... δεν ειναι καλλιτεχνικες φωτο αλλα μου αρεσουν..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αχά, ενδιαφέρον τόπικ... Τώρα το πήρα είδηση...

Να ποστάρω κι εγώ μερικές να μου πείτε τη γνώμη σας? :P

PB020656.jpg

PB020663.jpg

PA310582.jpg

PB020659.jpg

PB030725.jpg


Είμαι ευαίσθητη ψυχή καταβάθος εγώ, τελικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αν είχες μια καλή κάμερα θα ήταν υπέροχες.
Η πρώτη και η τελευταία είναι οι αγαπημένες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Όντως η κάμερα είναι μάπα, μη επαγγελματική, από αυτές τις ψηφιακές τις μικρές που εχουν ολοι... Δεν ασχολούμαι καθόλου με το άθλημα (φαίνεται ε?), αλλά μου άρεσαν και είπα να τις ποστάρω...

Ευχαριστω πάντως για το σχόλιο Vampi.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αχά, ενδιαφέρον τόπικ... Τώρα το πήρα είδηση...

Να ποστάρω κι εγώ μερικές να μου πείτε τη γνώμη σας? :P

View attachment 27470

View attachment 27471

View attachment 27472

View attachment 27473

View attachment 27474


Είμαι ευαίσθητη ψυχή καταβάθος εγώ, τελικά...:P
Η πρωτη, η δευτερη και η τελευταια πιστευω πως ειναι πολυ ομορφες...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
δεν ειναι και πολυ ακλλιτεχνικη αλλα μ'αρεσει

αυτη παλι δεν ειναι τοσο αλλα μ' αρεσει

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:P:P δεν τις λες καλλιτεχνικες αλλα τεσπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rodos 005.JPG
    rodos 005.JPG
    140.3 KB · Εμφανίσεις: 91
  • rodos 016.JPG
    rodos 016.JPG
    130.7 KB · Εμφανίσεις: 96
  • rodos 022.JPG
    rodos 022.JPG
    153.8 KB · Εμφανίσεις: 104
  • rodos 030.JPG
    rodos 030.JPG
    84.7 KB · Εμφανίσεις: 95
  • rodos 029.JPG
    rodos 029.JPG
    84 KB · Εμφανίσεις: 100

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rodos 040.JPG
    rodos 040.JPG
    74.8 KB · Εμφανίσεις: 101
  • rodos 121.JPG
    rodos 121.JPG
    104.2 KB · Εμφανίσεις: 102

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top