Καλλιτεχνική φωτογραφία

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πελοπόννησος!
Πάτρια εδάφη!
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ!








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η 2η, 3η και 5η είναι φοβερές! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Yeap, οι 2η, και η 3η ειναι μαγικες.:heart:
Οπως και ολες οι φωτογραφιες με νερο φυσικα.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Χαίρομαι πάρα πολύ που σας αρέσουν!
Βασικά έχω τρέλα με τη φωτογραφία!
Αυτό είναι όλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολυ καλές Μαρία!^^
Κ Χριστιάννα τώρα που το θυμήθηκα.: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγώ βγάζω μόνο ασπρόμαυρο φίλμ!
σας αρέσουν οι φοτογραφίες μου;
ειλικρινά!είναι πολύ σημαντικό για μένα!



















καλα...η τελευταία είναι παντελώς δοκιμαστική!
προσπάθησα να πιάσω την κίνηση των περιστεριών...

τι λέτε;
υπολογίστε οτι καμία δέν εχει υποστεί επεξεργασία!
είναι ακριβώς όπως τις έβγαλα!=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
βγάλε τον κώδικα Html.
Πάντως αυτές που είδα είναι πολύ ωραίες. Οι ασπρόμαυρες είναι οι αγαπημένες μου.
Οι δικές σου μου θυμίζουν παλιές εποχές.
-----------------------------------------
Ποια κάμερα χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραίες είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
το έβγαλα το html!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εγώ βγάζω μόνο ασπρόμαυρο φίλμ!
σας αρέσουν οι φοτογραφίες μου;
ειλικρινά!είναι πολύ σημαντικό για μένα!

καλα...η τελευταία είναι παντελώς δοκιμαστική!
προσπάθησα να πιάσω την κίνηση των περιστεριών...

τι λέτε;
υπολογίστε οτι καμία δέν εχει υποστεί επεξεργασία!
είναι ακριβώς όπως τις έβγαλα!=]
Φοβερές!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χρησιμοποιώ canon t70!
είναι απο τις πρώτες με επιλογή αυτόματου διαφράγματος!=]

άσχετο...απο αυτές...θα βάζατε καμία στο δωμάτιό σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η 9η είναι η αγαπημένη μου. Δε βάζω φωτογραφίες στο δωματιό μου. :P
Πάντως τα περιστέρια τα έχεις πετύχει πολύ καλά. Εγώ είχα τη τύχη να φωτογραφίσω ένα γλάρο πεντακάθαρα.



η τελευταία αν και δοκιμαστική πάντως μου αρέσει. Η εστιαση έχει πετύχει το περιστέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
χρησιμοποιώ canon t70!
είναι απο τις πρώτες με επιλογή αυτόματου διαφράγματος!=]

άσχετο...απο αυτές...θα βάζατε καμία στο δωμάτιό σας;
Θα έβαζα αυτή με τα περιστέρια,την πρώτη με τη θάλασσα κ ίσως κάποια με τα μικρουλια που παίζουν.:)
Με έναν όμορφο στίχο από κάτω θα ήταν πολυ ωραιο.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Μπράβο σου,πολύ ωραίες φωτογραφίες.

Μου αρέσαν ιδιαιτέρως η πρώτη,η πρωτελευταία,η τελευταία,η φωτογραφία με τη γυναίκα στο παράθυρο και αυτή με το παιδάκι στην παιδικά χαρά.Αλλά η τελευταία και η γυναίκα στο παράθυρο είναι πραγματικά εκπληκτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μπράβο σου,πολύ ωραίες φωτογραφίες.

Μου αρέσαν ιδιαιτέρως η πρώτη,η πρωτελευταία,η τελευταία,η φωτογραφία με τη γυναίκα στο παράθυρο και αυτή με το παιδάκι στην παιδικά χαρά.Αλλά η τελευταία και η γυναίκα στο παράθυρο είναι πραγματικά εκπληκτικές.

ευχαριστώ πολυ ρε συ!=]:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
χρησιμοποιώ canon t70!
είναι απο τις πρώτες με επιλογή αυτόματου διαφράγματος!=]

άσχετο...απο αυτές...θα βάζατε καμία στο δωμάτιό σας;
Αξεπέραστο φίλμ χα;

Εγώ χάζευα τη δεύτερη, λίγο περισσότερο από τις άλλες
πολυτάλαντε garth
πολύ όμορφες, γεμάτες κίνηση και... ύπαρξη

ύπαρξη,ύπαρξη,ύπαρξη
αυτό είναι ρε παιδία
τραβάτε ανθρώπους και αφήστε τα τοπία
περιορισμένη μαγεία περικλείουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Υποκειμενικό καθαρά.

Εμένα μ'αρέσουν οι φωτογραφίες χωρίς ανθρώπους.Ετσι κι αλλιώς ανθρώπους βλέπω καθημερινά, ωραία τοπία δυστυχώς σπάνια..


garth vader, η τελευταία είναι πραγματικά πολύ ωραία! Πως τα πρόλαβες ρε συ;Εγώ παιδευόμουν ώρα να βγάλω μια σαυρίτσα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Υποκειμενικό καθαρά.

Εμένα μ'αρέσουν οι φωτογραφίες χωρίς ανθρώπους.Ετσι κι αλλιώς ανθρώπους βλέπω καθημερινά, ωραία τοπία δυστυχώς σπάνια..


garth vader, η τελευταία είναι πραγματικά πολύ ωραία! Πως τα πρόλαβες ρε συ;Εγώ παιδευόμουν ώρα να βγάλω μια σαυρίτσα :p
Υποκειμενικό όσο δεν πάει εννοείται.

Απλά, πάντα ένας άνθρωπος έχει την ικανότητα να μετατρέπει ακόμα και το πιο συμβατικό σε κάτι εξωπραγματικό με μία μόνο κίνηση και με ένα μόνο μορφασμό του

Αυτή η απότομη αλλάγη είναι για μένα η απόλυτη υποκρισία
Και να το παγιδεύεις σε μια φωτογραφία, η απόλυτη ικανοποίηση


Αμαν και συ
Τα πιο προφανή δε σκέφτεσαι ως λύση μου φαίνεται

Ορίστε

(η ύπαρξη που λέγαμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μπορεί να μην συμφωνώ σε αυτά που λες, αλλά ο τρόπος που τα λες είναι πολύ ωραίος!:)

Ωραία η φωτογραφία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αξεπέραστο φίλμ χα;

Εγώ χάζευα τη δεύτερη, λίγο περισσότερο από τις άλλες
πολυτάλαντε garth
πολύ όμορφες, γεμάτες κίνηση και... ύπαρξη

ύπαρξη,ύπαρξη,ύπαρξη
αυτό είναι ρε παιδία
τραβάτε ανθρώπους και αφήστε τα τοπία
περιορισμένη μαγεία περικλείουν

συμφωνώ απόλυτα!
νομίζω οτι οι καλυτερες φωτογραφίες είναι αυτές που περιέχουν ανθρώπους!
βλέπε doisneu/bresson/bendiksen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top