Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πάρα πολύ όμορφες φώτο έχετε βάλει παιδιά!!Όλοι σας!!Μπράβο!!
Ξεχωρισα της Nerya,της Vampi και ενός καθηγητη amalfi ή καπως έτσι ήταν το username του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ένα θα πω: (:P)

ΤΕΛΕΙΕΣ!!!:D

Χεχε..μες στην υπερβολή.:P
Σ'ευχαριστώ πολύ Μαρακι μου!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πολύ ωραίες...Ειδικά οι πρώτες 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι πολυ καλες!!! Το παιδι με την μασκα ποιο ειναι;:xixi: Να αφησω την φαντασια μου ελευθερη ή θα μας πεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ναι πολυ καλες!!! Το παιδι με την μασκα ποιο ειναι;:xixi: Να αφησω την φαντασια μου ελευθερη ή θα μας πεις;:P

Eγώ ξέρω ποιος είναι(έτσι νομίζω τουλάχιστον:P),αλλά δεν ξέρω αν η Κυριακή θέλει να το πει.Αν μου δώσει το οκ,το λέω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:xixi:
Το παιδί με τη μάσκα είναι ο αδελφούλης μου.:P
Και τώρα που το είπες τη βγάζω αυτή την πικ για να μη ξεφτιλιστεί άλλο ο κακομοίρης.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
domenika7 μπορεις να ξανα δειξεις σε παρακαλω πως μπαινει μια φωτογραφια εδω? Θελω να βαλω καποιες φωτο στο αλμπουμ για ενα αλλο θεμα και δε μπαινουν και ετσι θελω να προσπαθησω να τις βαλω να φαινονται μεα στο θεμα...Ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.
Σε ευχαριστω...
Συγνωμη για το off αλλα ειχα βαλει εδω μια φωτο ετσι οπως λεω αλλα δε θυμαμαι πως το ειχα κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Για να σε βοηθήσω δες εδώ πως μπορείς να ανεβάσεις την πικ σου :):



Μετά θα σου βγάλει αυτό το παραθυράκι:



Και μετά αυτό :P:






Τα έκανα πολύ αναλυτικά για να μην μπερδευτείς ελπίζω να μη παρεξηγήσεις.: )
-----------------------------------------
Δες εδώ και αν θες και κάτι άλλο πες μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Mερικές αναμνήσεις από το φετινό καλοκαίρι.

Μαρίνα Φλοίβου, ένα απόγευμα







Freiburg













Κι ένα καληνύχτα από Ζυρίχη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δες εδώ και αν θες και κάτι άλλο πες μου.:)
Ειχα ξεχασει να σου πω τοτε ευχαριστω και ετσι σου λεω τωρα..
Σε ευχαριστω που μου ειπες ξανα πως να βαζω φωτογραφιες. :D



Χριστιαννα πολυ ωραιες οι φωτογραφιες σου.. Μου αρεσαν πιο πολυ οι 4 πρωτες αλλα κ αυτη με το ροζ λουλουδι που ειναι φανταστικη. Και η τελευταια καλη και περιεργη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Χριστιάννα πολύ όμορφες. Ειδικά η πρώτη και η προτελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ κορίτσια, χαίρομαι που αρέσουν. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χριστιαννα ερωτευτηκα πρωτη, πεμπτη, εκτη και προτελευταια.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μερικές απο Ιταλία που πήγα φέτος..!


















Χριστιάννα ^^, αυτή η συννεφιά που υπάρχει στις φωτογραφίες είναι όνειρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Πανεμορφες!! Ειδικα η τριτη, η τεταρτη και η τελευταια ειναι πολυ καλες.. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ο ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Η τελευταία με τις αντανακλάσεις μου άρεσε πολύ Χριστιάννα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χριστιαννα ερωτευτηκα πρωτη, πεμπτη, εκτη και προτελευταια.:xixi:

Χαίρομαι που σ'άρεσαν χαμένο μου. :P

Χριστιάννα ^^, αυτή η συννεφιά που υπάρχει στις φωτογραφίες είναι όνειρο!

Ναι είναι όντως πολύ όμορφη, γιατί είναι η κατάσταση που ο ήλιος μπαινοβγαίνει και πέφτουν πολύ απαλά οι ακτίνες του.


Αυτές οι δύο υπέροχες.

Η τελευταία με τις αντανακλάσεις μου άρεσε πολύ Χριστιάννα. :xixi:

Είναι αστείο που φωτογραφίες πραγματικά της στιγμής, καταλήγουν ωραίες. Έτσι στο άσχετο είπα να τραβήξω και το αεροδρόμιο να το έχω. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top