Καλλιτεχνική φωτογραφία

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ναι,βρε,βαμπι,αλλα,ολοι,εχουν,γρηγορα,αυτοκινητα,στουσ,αγωνεσ
μονο,ΕΝΑΣ,κερδιζει,ομωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Από το deviantart μου:





https://kynthia.deviantart.com/art/ici-121407680


https://kynthia.deviantart.com/art/cherchez-la-femme-122781956


https://kynthia.deviantart.com/art/of-eyes-and-fur-132217400

(αυτή είναι η Pixel, το γατί στη φωτογραφία του Αλέξη.)


https://kynthia.deviantart.com/art/quand-je-suis-mis-au-retour-124615781
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πανέμορφες και των δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Δεν είναι καλλιτεχνικές,αλλά εντάξει.:P

Kέρκυρα

Θέα από το δωμάτιο:
DSC00983.JPG

DSC00984.JPG


Παραλία:
DSC00992.JPG

DSC00990.JPG

Παναγία Βλαχέρνα-Ποντικονήσι
DSC01027.JPG

Έχω κι άλλες,αλλά θα τις ανεβάσω σε επόμενο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

Hmm, ενδιαφέρον. Οι ασπρόμαυρες φωτογραφίες είναι πολύ έξυπνες;).


Pixel λες τη γάτα;:P
Εσύ τις τράβηξες όλες; Είναι πολύ καλές. Τα παιδάκια πώς τα πέτυχες;

Δεν είναι καλλιτεχνικές,αλλά εντάξει.:P

Kέρκυρα

Θέα από το δωμάτιο:
View attachment 27242

View attachment 27243


Παραλία:
View attachment 27244

View attachment 27245

Παναγία Βλαχέρνα-Ποντικονήσι
View attachment 27246

Έχω κι άλλες,αλλά θα τις ανεβάσω σε επόμενο ποστ.

Μια χαρά καλλιτεχνικές είναι και οι τελευταίες (μίλησε ο ειδήμων:P). Η Κέρκυρα πρέπει να είναι πανέμορφη, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Μια χαρά καλλιτεχνικές είναι και οι τελευταίες (μίλησε ο ειδήμων:P). Η Κέρκυρα πρέπει να είναι πανέμορφη, ε;

Kαλλιτεχνικές;Ευχαριστώ.:PΕντωμεταξύ όλες είναι από κινητό.Δεν ξέρω αν φαίνεται.:P
Ναι,η Κέρκυρα είναι πανέμορφη.Μου άρεσε πάρα πολύ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Pixel λες τη γάτα;:P
Εσύ τις τράβηξες όλες; Είναι πολύ καλές. Τα παιδάκια πώς τα πέτυχες;

H γάτα δεν είναι δικιά μου, είναι του Αλέξη, και λέγεται πράγματι Pixel. :xixi:

Εγώ τις τράβηξα - μ' αρέσει πολύ η φωτογραφία, κυκλοφορώ συχνά με τη μηχανή (όχι συνέχεια γιατί είναι βαριά :P). Σ' υχαριστώ πολύ!

Τα παιδάκια ήταν τουρίστες στο λιμάνι στα Χανιά, τα πέτυχα σε μια αστραπιαία λήψη γιατί μετά άρχισαν να τρέχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Δεν είναι και τόσο καλλιτεχνική αλλά μου αρέσουν πάρα πολύ οι σχηματισμοί των σύννεφων. Την πήρα θυμάμαι ένα πρωί κατά τις 4:30 ώρα όταν είχα σηκωθεί για να διαβάσω για ένα διαγώνισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
H γάτα δεν είναι δικιά μου, είναι του Αλέξη, και λέγεται πράγματι Pixel. :xixi:

Εγώ τις τράβηξα - μ' αρέσει πολύ η φωτογραφία, κυκλοφορώ συχνά με τη μηχανή (όχι συνέχεια γιατί είναι βαριά :P). Σ' υχαριστώ πολύ!

Τα παιδάκια ήταν τουρίστες στο λιμάνι στα Χανιά, τα πέτυχα σε μια αστραπιαία λήψη γιατί μετά άρχισαν να τρέχουν!

:!::!: Είναι φοβερές! :bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εβγαλα κι εγω καποιες.. :zilia: Στο προφιλ μου ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναι ντακσει δεν τις λες και πολυ καλλιτεχνικες, απλα βαριομανη και ειπα να παιξω με την καμερα και με την γατα μου.:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC02932.jpg
    DSC02932.jpg
    291.1 KB · Εμφανίσεις: 105
  • DSC02921.jpg
    DSC02921.jpg
    291.5 KB · Εμφανίσεις: 107
  • DSC02917.jpg
    DSC02917.jpg
    260.6 KB · Εμφανίσεις: 103
  • DSC02911.jpg
    DSC02911.jpg
    356.3 KB · Εμφανίσεις: 98
  • DSC02916.jpg
    DSC02916.jpg
    182.6 KB · Εμφανίσεις: 95

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ωραιες ειναι .στην πρωτη μου ερχεται να της πατησω το πατουσακι.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Danke.:xixi:
Oυστ ρε, θα την διαλυσεις!=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι ντακσει δεν τις λες και πολυ καλλιτεχνικες, απλα βαριομανη και ειπα να παιξω με την καμερα και με την γατα μου.:xixi::P

Άχου μωρε....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ναι ντακσει δεν τις λες και πολυ καλλιτεχνικες, απλα βαριομανη και ειπα να παιξω με την καμερα και με την γατα μου.:xixi::P

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
Πολύ ωραίες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Ναι ντακσει δεν τις λες και πολυ καλλιτεχνικες, απλα βαριομανη και ειπα να παιξω με την καμερα και με την γατα μου.:xixi::P

Mμμ, τι ομορφοοο! Θα το φαω.. :P Τυχερη να εχεις γατα με τετοιο τριχωμα.. Δε θα χορταινεις να τη χαιδευεις.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι ντακσει δεν τις λες και πολυ καλλιτεχνικες, απλα βαριομανη και ειπα να παιξω με την καμερα και με την γατα μου.:xixi::P

Ειρήνη πολύ όμορφες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
Πολύ ωραίες!!!:D

Φχαριστωωωω.:xixi:

Mμμ, τι ομορφοοο! Θα το φαω.. :P Τυχερη να εχεις γατα με τετοιο τριχωμα.. Δε θα χορταινεις να τη χαιδευεις.. :xixi:

Ειιιναι το καλο μου.:D
Αχα, και να φανταστεις οτι το μαζεψαμε και απο τον δρομο.:D

Ειρήνη πολύ όμορφες.:D

Φχαριστω και παλι.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top