Καλλιτεχνική φωτογραφία

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ΩΩ, από την Άνδρο είμαι.:xixi:
Σε ποιό μέρος τις τράβηξες;:xixi: Είναι πανέμορφες.:xixi:

Η πρώτη δεν είναι από Ανδρο.
Το φάρο τον τράβηξα στη Χώρα της Άνδρου...

Πολύ τυχερή είσαι...Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το νησί :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η πρώτη δεν είναι από Ανδρο.
Το φάρο τον τράβηξα στη Χώρα της Άνδρου...

Πολύ τυχερή είσαι...Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το νησί :inlove:

Για την πρώτη το φαντάστηκα.
Η δεύτερη ναι ξέρω που είναι.
Ναιι, είναι πανέμορφα..Αν ξαναπάς και θες καμία άλλη πληροφορία, μην διστάσεις να μου πεις.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Για την πρώτη το φαντάστηκα.
Η δεύτερη ναι ξέρω που είναι.
Ναιι, είναι πανέμορφα..Αν ξαναπάς και θες καμία άλλη πληροφορία, μην διστάσεις να μου πεις.:xixi:

Οκ! Μακάρι να ξαναπάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.

νομιζω οτι ειναι παραθυρο με ωραια θεα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.


η πρωτη ειναι στο φαραγγι του βικου,η δευτερη στον βοιδοματη ποταμο και η τριτη στο παπιγκο,ζαγοροχωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αυτη η δευτερη..
Αυτη η δευτερη..
Μαγικη απλως.
Τρελαινομαι για φωτογραφιες με νερο.XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Winter_Sonata

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Η δεύτερη κάλλιστα θα έμπαινε wallpaper στον υπολογιστή μου! Μπράβο!

Εσάς που σας ενδιαφέρει η καλλιτεχνική φωτογραφία, ξέρω ένα πολύ ενδιαφέρον site που μπορείτε να ανεβάσετε οι ίδιοι τις δικές σας φωτογραφίες και να τις αξιολογούν άνθρωποι από όλον τον κόσμο. Είναι γνωστό site, πιθανώς να το ξέρετε ήδη - www.flickr.com
Ανεβάζουν και επαγγελματίες φωτογράφοι τις εικόνες τους! Εγώ τις περισσότερες φορές μένω με το στόμα ανοιχτό!
Πιστεύω ότι θα σας αρέσει πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πολύ όμορφες, Χριστίνα! Τώρα με εμπνέεις να πάω κι εγώ σε φαράγγι:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ειναι απο τις πρωτες μου αποπειρες πανω στη φωτογραφια και τις τραβηξα σχετικα προσφατα.Ουτε τις πειραξα με το photoshop αλλα μαλλον θα το κανω για να τονισω περισσοτερο σε καποια σημεια
Τεσπα, αφου σας αρεσαν ειμαι και εγω ικανοποιημενη:D
(υποσημειωση:Crook ,μην γκρεμοτσακιστεις και σε χασουμε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Από το μπαλκόνι του δωματίου όπου έμενα, στη Μήλο:

04072009081.jpg

DSC01234.jpg

DSC01271.jpg

DSC01274.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πανέμορφες...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
IMGP0119.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:thanks:
Ποια σου άρεσε περισσότερο;

Δεύτερη και τέταρτη.:inlove:
Και η τρίτη όμως είναι εξαιρετική.:xixi:

:no1:Πολύ ωραία και αυτή.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Απο Κορώνη Μεσσηνίας δικές μου. Ελπίζω να σας αρέσουν.
Υ.Γ. Έχει γίνει σημαντικό resize σε όλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Copy of DSCN2301 paniramic.jpg
    Copy of DSCN2301 paniramic.jpg
    366.1 KB · Εμφανίσεις: 117
  • Copy of DSCN2266(2).jpg
    Copy of DSCN2266(2).jpg
    345.8 KB · Εμφανίσεις: 105
  • copy DSCN2263.jpg
    copy DSCN2263.jpg
    350.7 KB · Εμφανίσεις: 105
  • copy DSCN2316.jpg
    copy DSCN2316.jpg
    683.7 KB · Εμφανίσεις: 107

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Απο Κορώνη Μεσσηνίας δικές μου. Ελπίζω να σας αρέσουν.
Υ.Γ. Έχει γίνει σημαντικό resize σε όλες

Aααα,στην Κορώνη...Τέλεια.:D
Μπράβο,πολύ ωραίες είναι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ας ανεβάσω κι εγώ δύο... Η πρώτη είναι στη Βενετία. Είχε νερά η πλατεία και κατά συνέπεια αντικατοπρίζονταν τα κτήρια και εγώ το εκμεταλλεύτηκα :P. Η δεύτερη είναι στο Μόναχο βγαλμένη μέσα από το παράθυρο ενώ εβρεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0489.jpg
    IMG_0489.jpg
    267.5 KB · Εμφανίσεις: 97
  • IMG_0378.jpg
    IMG_0378.jpg
    324.1 KB · Εμφανίσεις: 98

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top