Καλλιτεχνική φωτογραφία

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Λατρεύω τη φωτογραφία. https://blackwitheredrose.deviantart.com

Θα βάλω και μερικές εδω.






Ωχ...Ειναι μεγάλες...Τέλος πάντων. όποιος θέλει μπορεί να επισκευτεί την ιστοσελίδα παραπάνω για να τις δει όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ωραίες αλλά πολύ death:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ωραίες αλλά πολύ death:papas:
+1
Πάρα πολύ ωραίες αλλά αρκετά ''σκοτεινές''...:Ρ








:bravo::bravo:Δική σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.


Τραβηγμένη πριν δύο μήνες περίπου, δεν είναι κάτι σπουδαίο αλλά η θάλασσα τουλάχιστον έχει ωραίο χρώμα :)

Για σένα Domenica7 :present:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

αμε!

στη Σχοινουσα το περασμενο καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.


Τραβηγμένη πριν δύο μήνες περίπου, δεν είναι κάτι σπουδαίο αλλά η θάλασσα τουλάχιστον έχει ωραίο χρώμα :)

Για σένα Domenica7 :present:


Πάλι δεν φαίνεται.:(:(
Σ'ευχαριστώ πάντως.:hug:

Για να σε βοηθήσω δες εδώ πως μπορείς να ανεβάσεις την πικ σου :):



Μετά θα σου βγάλει αυτό το παραθυράκι:



Και μετά αυτό :P:






Τα έκανα πολύ αναλυτικά για να μην μπερδευτείς ελπίζω να μη παρεξηγήσεις.: )
-----------------------------------------
αμε!

στη Σχοινουσα το περασμενο καλοκαιρι

Πολύ ωραία!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
topio moud resised.jpg

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ελπίζω να το πέτυχα τώρα!
Γιατί να σε παρεξηγήσω;;; Να βοηθήσεις θέλεις, γιατί όπως φαίνεται είμαι ασχετούλααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
View attachment 27046

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ελπίζω να το πέτυχα τώρα!
Γιατί να σε παρεξηγήσω;;; Να βοηθήσεις θέλεις, γιατί όπως φαίνεται είμαι ασχετούλααααα :D

Μπράβοοο!Τα καταφερες!:D

Πολύ ωραία πικ!!:bravo::no1:
Μου αρέσει η γωνία που την τράβηξες.:xixi:
Σε λιμάνι τίποτα είναι;Ποιο μέρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μπράβοοο!Τα καταφερες!:D

Πολύ ωραία πικ!!:bravo::no1:
Μου αρέσει η γωνία που την τράβηξες.:xixi:
Σε λιμάνι τίποτα είναι;Ποιο μέρος;


Επιτέλους!!!!!! Χάρη σε 'σένα :thanks:;)
Μουδανιά λέγεται το μέρος, στη Χαλκιδική είναι. Δεν είναι ακριβώς στο λιμάνι, είναι τραβηγμένη από κάτι βραχάκια, ψαρεύουν συνήθως εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια σας..Μου αρεσει πολυ αυτο το θεμα αλλα δεν ξερω αν καταφερα να κατεβασω μια φωτο που επελεξα απο αυτες που τραβηξα κ μου αρεσουν.
αχ τελικα κατεβηκε. Ελπιζω να σας αρεσει. Η μικρη λιμνουλα αν την προσεξετε εχει σχημα καρδιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 264.jpg
    ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 264.jpg
    93.1 KB · Εμφανίσεις: 107

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αχ τελικα κατεβηκε. Ελπιζω να σας αρεσει. Η μικρη λιμνουλα αν την προσεξετε εχει σχημα καρδιας...

Υπέροχη!!! Μπράβο σου! Πού την τράβηξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Επιτέλους!!!!!! Χάρη σε 'σένα :thanks:;)
Μουδανιά λέγεται το μέρος, στη Χαλκιδική είναι. Δεν είναι ακριβώς στο λιμάνι, είναι τραβηγμένη από κάτι βραχάκια, ψαρεύουν συνήθως εκεί :P

Ααα.Πολύ ωραία!:xixi:

Γεια σας..Μου αρεσει πολυ αυτο το θεμα αλλα δεν ξερω αν καταφερα να κατεβασω μια φωτο που επελεξα απο αυτες που τραβηξα κ μου αρεσουν.
αχ τελικα κατεβηκε. Ελπιζω να σας αρεσει. Η μικρη λιμνουλα αν την προσεξετε εχει σχημα καρδιας...

Πολύ όμορφο μέρος!!!:no1:
Όντως μοιαζει με καρδούλα.: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ειναι στη Ροδο απο τη 5ημερη περυση. Μας ειχαν ανεβασει σε ενα καστρο κ εγω καθομουν εξω κ εβγαζα φωτογραφιες.:D
-----------------------------------------
:no1:Μπραβο nefi πολυ ωραιες φωτο..
Αντε βλεπω ειμαστε αρκετες οι Χαλκιδικιοτισες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αντε βλεπω ειμαστε αρκετες οι Χαλκιδικιοτισες...:P

Χαχαχαχαχαχαχα :D
Όντως :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
η πρωτη μου αρεσε πολυ!λατρευω οταν η θαλασσα εχει αυτο το χρωμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
η πρωτη μου αρεσε πολυ!λατρευω οταν η θαλασσα εχει αυτο το χρωμα!:D

Θα συμφωνήσω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εχω και αλλες ωραιες αλλα δν μπορω να τς ανεβασω...:(
-----------------------------------------
εβαλα καινουργιες φωτο!!

https://www.ischool.gr/album.php?albumid=581:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
:no1:πολύ καλές nefi!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top