Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Έχει ωραίες πικ το νάσιοναλ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:bravo::bravo:

Δικιά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ααα.Πολύ ωραία!:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Η φώτο είναι δικιά μου την έβγαλα τώρα το Πάσχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Copy of DSCN1377.JPG
    Copy of DSCN1377.JPG
    204.9 KB · Εμφανίσεις: 113

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Επίσης άλλες δύο δικές μου. Όλες τις έκανα resize στα 1024x768 για να τις ανεβάσω άνετα.Και οι τρείς τραβηγμένες με nikon coolpix s210
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Copy of DSCN1382.JPG
    Copy of DSCN1382.JPG
    253.6 KB · Εμφανίσεις: 108
  • Copy of DSCN1366.JPG
    Copy of DSCN1366.JPG
    252.9 KB · Εμφανίσεις: 97

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:bravo::bravo:
Πολύ ωραία Ηλία!Ωραία χρώματα.Σου βγήκε λιγάκι θολή αλλά οκ.:PΊσως να έπρεπε να βάλεις μια ειδική ρύθμιση στη μηχανή για κοντινές λήψεις.
Και πάλι είναι πολύ όμορφη όμως.:)

έδιτ:αυτό πήγαινε στη πρώτη.Περίμενε να δω και τις άλλες.:P

εδιτ νο2:P:Μου άρεσε πολύ αυτή με τη παπαρούνα!:DΜπράβο!Πολύ καλή!Ωραία χρώματα και πάλι και μου άρεσε που είναι λιγάκι θολή.Μοιάζει με ζωγραφιά.Η άλλη δε με τρέλανε.:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Στην φώτο της παπαρούνας συμβαίνει αυτό που ανάφερες λόγο της επιλογής κοντινή λήψη. Στην πρώτη απλά μάλλον μου είχε κουνηθεί λιγο. Όμως ήταν η καλύτερη ως στιγμή προσπάθησα ξανα αλλα δεν ήταν έτσι "ωραίες". Η πρώτη που πιάνεις και την στιγμή που θέλεις συνήθως είναι η καλύτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Άλλη μια δόση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN1320.JPG
    DSCN1320.JPG
    262.2 KB · Εμφανίσεις: 109
  • DSCN1356.JPG
    DSCN1356.JPG
    235 KB · Εμφανίσεις: 102
  • DSCN1365.JPG
    DSCN1365.JPG
    217.7 KB · Εμφανίσεις: 112
  • DSCN1367.JPG
    DSCN1367.JPG
    334.9 KB · Εμφανίσεις: 106
  • RSCN1364.JPG
    RSCN1364.JPG
    163.7 KB · Εμφανίσεις: 118

Ritsaki

Νεοφερμένος

Η Ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ωραιες! ειδικά η 1η σου και η 2η!

Να και μερικές δικές μου που τράβηξα κατά την διάρκεια των διακοπών του πάσχα.
Η 1η είναι σε ένα ποτάμι, η 2η είναι ομίχλη, η 3η είναι έξω από το σπίτι μου, η 4η ειναι ανατολή του ήλιου στο χωριό μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00049.JPG
    DSC00049.JPG
    871.8 KB · Εμφανίσεις: 93
  • DSC00090.jpg
    DSC00090.jpg
    103.7 KB · Εμφανίσεις: 105
  • DSC00061.jpg
    DSC00061.jpg
    192.3 KB · Εμφανίσεις: 112
  • DSC00074.jpg
    DSC00074.jpg
    146.9 KB · Εμφανίσεις: 105

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Και τέλος για σήμερα. Ελπίζω να σας άρεσαν όλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Εικόνα029.jpg
    Εικόνα029.jpg
    405.3 KB · Εμφανίσεις: 104
  • Εικόνα036.jpg
    Εικόνα036.jpg
    280.4 KB · Εμφανίσεις: 108
  • Εικόνα037.jpg
    Εικόνα037.jpg
    223 KB · Εμφανίσεις: 104
  • Εικόνα038.jpg
    Εικόνα038.jpg
    285.9 KB · Εμφανίσεις: 107

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ ωραίες παιδιά!:no1:
Ηλία μου άρεσαν πολύ κάποιες με τη θάλασσα και αυτή με το λιβάδι(; ):)
Ελευθερία πολύ ωραία η πικ με το ηλιοβασίλεμα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Kαιρο εχω να μπω στο συγκεκριμενο τοπικ και βλεπω γεμισε με πολλες ομορφες φωτογραφιες...συγχαρητηρια παιδια, ειναι ολες φανταστικες..και εις ανωτερα!!:no1:
Επισης αξιζει ενα μπραβο στον ιδρυτης του τοπικ domenica7!!

Λοιπον ειπα να ανεβασω κι εγω μια ακομη..ειναι η Συρος χιονισμενη (εδω στην Συρο χιονιζει πολυ μα πολυ σπανια..:P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Kαιρο εχω να μπω στο συγκεκριμενο τοπικ και βλεπω γεμισε με πολλες ομορφες φωτογραφιες...συγχαρητηρια παιδια, ειναι ολες φανταστικες..και εις ανωτερα!!:no1:
Επισης αξιζει ενα μπραβο στον ιδρυτης του τοπικ domenica7!!

Λοιπον ειπα να ανεβασω κι εγω μια ακομη..ειναι η Συρος χιονισμενη (εδω στην Συρο χιονιζει πολυ μα πολυ σπανια..:P)


Αχου!Μα τι όμορφη πικ!!
Μπράβο!Και τι δε θα δινα για να ήμουν εκεί όταν είχε χιονίσει.Φοβερό τοπίο.Το χιόνι δίπλα στη θάλασσα.:D
Πότε χιόνισε εκεί;Εδώ χιόνισε πέρυσι και το 2001 αν δε κάνω λάθος.
Ορίστε μερικές χιονισμένες με το χωριό μου:







https://s597.photobucket.com/albums/tt54/domenica_07/
Σ'ευχαριστώ πολύ παρεμπιπτόντως :zilia::P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Shit... Να μην είχα φωτογραφική όταν χιόνιζε... Θα είχα πάρει φωτογραφία και το "ιγκλού" που είχα φτιάξει:P:P:P.

Ωραίες όλες οι φώτος που μπήκαν. Βέβαια, δε με τρέλαναν όλες, αλλά δεν ήταν και καμιά κακάσχημη:P:P:P. Ντομ, η φωτο με το σαμιαμιθάκι γιατί έχει βγει έτσι θολή;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πολυ ωραιες οι φωτος domenica7 και πολυ χιονι μαλιστα..:P..Εδω στην Συρο ειχε χιονισει το 2007 και νομιζω το 2004..πιο παλια δν θυμαμαι..

Ακομη μια φωτο απο μενα..ειναι σε ενα τουριστικο μαγαζι στην Παρο και πραγματικα μ'αρεσε πολυ ετσι οπως ειχαν τοποθετησει τις κουκλες αυτες..που ειπα να τις τραβηξω φωτο..:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και μείς φτιάξαμε ιγκλού!!Μεγάλο και χωρούσαν μέσα 3 άτομα.:DΌχι όμως πέρυσι.Την προηγούμενη χρονιά που είχε χιονίσει.
Θα ψάξω να σαρώσω καμιά πικ με το άμα είναι.

Βασικά έτρεμα λιγάκι από το κρύο.Δεν είχα βάλει μπουφάν γιατί νόμιζα οτι ήμουν πολύ ''σκληραγωγημένη και έτσι'' και δε θα κρύωνα.:PΔυστυχώς δε μου έκοψε να το τραβήξω από καμιά καλύτερη οπτική γωνία.Είχα το άγχος να το πιασω να το βάλω κάπου πιο ζεστά για να μη παγώσει και πεθάνει.
-----------------------------------------


Όντως ωραία πικ Φίλιππε!!:no1::P
Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είσαι πολύ τυχερή που κατοικείς σε αυτόν τον τόπο.

Αυτά τα άγρια τοπία....πώς να μην είναι οι άνθρωποι γνήσιοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top