Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αν υπήρχε στη θάλασσα κάποιο πλοίο, θα ήταν 100% τέλεια και θα σου έλεγα να την πας σε διαγωνισμό!!!Όπως είναι τώρα φαίνεται σαν να λείπει κάτι από τη θάλασσα...κατα τ'άλλα είναι πάρα πολύ καλή(90% τέλεια:D:D:D).
Ωωω,σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.:zilia::)
Χμ,΄δίκιο έχεις. Εμένα δε με τρελαίνει να σου πω την αλήθεια γιατί είναι πολύ άδεια.Ίσως αν υπήρχε κάποιος άνθρωπος μέσα,πχ.ένα μικρό κοριτσάκι με ένα φορεματάκι σε έντονο χρώμα και με την κατάλληλη πόζα να έδινε άλλη αίσθηση στην όλη φώτο.Πολλά ζητάω τώρα όμως..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
:no1::lol::lol::lol::lol::lol:κυριακη που θες να περασεις;θελω να σε γνωρισω!

Τελικά και οι καλλιτέχνες έχουν τις ιδιαιτερότητές τους. :P:P:P
-------------------------------
Κρουκ, η σειρά με τα γατιά μου άρεσε τρελά. Προσπάθησε να την προωθήσεις σε εταιρείες που εκδίδουν καρτ-ποστάλ ;) Είναι πολύ πιο ωραίες!!!
-------------------------------
anarki_mode ACTIVATED: Οφείλω να συμφωνήσω με τον Άναρκι (νομίζω το τονίζω σωστά :P). Πολλές φωτογραφίες είναι πάρα πολύ ωραίες, αλλά κάντε και μερικές πιο εξεζητημένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
κυριακη που θες να περασεις;θελω να σε γνωρισω!
Αθήνα κατά κόρον.:DΡαντεβού μετά τις Πανελλήνιες!:P


Τελικά και οι καλλιτέχνες έχουν τις ιδιαιτερότητές τους.
Και οι κακίες τους χρόνηδες τους..:P

Οκ, Χρόνη προσπαθούμε.Ερασιτέχνες είμαστε και μάλιστα με δανεικιά μηχανή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αθήνα κατά κόρον.:DΡαντεβού μετά τις Πανελλήνιες!:P
φτου!για Σαλονικα δεν το κοβεις;:P εμενα κυριακη η φωτογραφια με το κουνελι και την κιθαρα μπου αρεσε πολυ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τελικά και οι καλλιτέχνες έχουν τις ιδιαιτερότητές τους. :P:P:P
-------------------------------
Κρουκ, η σειρά με τα γατιά μου άρεσε τρελά. Προσπάθησε να την προωθήσεις σε εταιρείες που εκδίδουν καρτ-ποστάλ ;) Είναι πολύ πιο ωραίες!!!
-------------------------------
anarki_mode ACTIVATED: Οφείλω να συμφωνήσω με τον Άναρκι (νομίζω το τονίζω σωστά :P). Πολλές φωτογραφίες είναι πάρα πολύ ωραίες, αλλά κάντε και μερικές πιο εξεζητημένες.

Εταιρείες; Όχι βέβαια, δε θα τους δώσω έτοιμο φαγητό να εκμεταλλευτούν το ταλέντο (;) (περισσότερο τύχη ήταν:P) μου!

Εξεζητημένες λέγοντας εννοείτε κάτι που να πρωτοτυπεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εξεζητημένες λέγοντας εννοείτε κάτι που να πρωτοτυπεί;

Εννοώ κάτι πιο καλλιτεχνικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δε θα με χάλαγε!:DΩραία θα δηλώσω και Θεσσαλονίκη.Νομίζω οτι και ο Κρουκ μου είπε οτι θέλει να περάσει κι αυτός Σαλόνικα.Χο!Προβλέπω μάχη.:P

Χαίρομαι που σπου άρεσε!:D:P

Και για να μη μας βγάλει πάλι οφφ βάζω κι άλλη πικ:
Ούτε αυτή είναι εξεζητημένη αλλά τι να κάνουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δε θα με χάλαγε!:DΩραία θα δηλώσω και Θεσσαλονίκη.Νομίζω οτι και ο Κρουκ μου είπε οτι θέλει να περάσει κι αυτός Σαλόνικα.Χο!Προβλέπω μάχη.:P
μην μου τα λες αυτα τωρα;;;;:Pγια καλο το λες!και τους δυο δεν μας χωραει η ιδια πολη!:P
Χαίρομαι που σπου άρεσε!:D:P

Και για να μη μας βγάλει πάλι οφφ βάζω κι άλλη πικ:
Ούτε αυτή είναι εξεζητημένη αλλά τι να κάνουμε;:P
κυριακη καλη αλλα δεν ενθουσιαστηκα!:(βαρεθηκα τα λουλουδια,θελω τοπια με θαλασσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όντως δεν ήταν και τίποτα εντυπωσιακό για να ενθουσιαστείς.:P
Ούτε από θάλασσα έχω πολύ καλές την τοιούτην στιγμήν αλλά θα βάλω μια για το χατήρι σου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όντως δεν ήταν και τίποτα εντυπωσιακό για να ενθουσιαστείς.:P
Ούτε από θάλασσα έχω πολύ καλές την τοιούτην στιγμήν αλλά θα βάλω μια για το χατήρι σου.:D
:thanks::thanks::thanks:ευχαριστω αν και τα πουρναρια με χαλανε λιγο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ξεκινώ εγώ λοιπον με μια πολύ διάσημη φώτο που μου αρέσει πάρα πολύ(την έχω και για αβατάρ):
View attachment 26472

Ορίστε και σε μεγάλη ανάλυση. Πραγματικά καλλιτεχνική.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μπράβο σάντοου!!:no1:
Όντως από τα καλύτερα πορτρέτα.Σε αυτήν εδώ πρέπει να έχει πέσει πολύ φωτοσοπ.Και τα μάτια της κοπέλας έχουν διαφορετικό χρώμα.Πωπω μακάρι να είχα τέτοιο χρώμα μάτια..Φοβερό.:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι όντως όμορφα τα μάτια της. Πιο πολύ όμως μ' αρέσει η έκφρασή της. Αυτό το μίγμα φόβου, αγωνίας και θυμού είναι το κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
+1
Χμ,ακριβώς..
Εχει πολύ ιδιαίτερο βλέμμα.Νιώθω σαν να με περνάει με ακτίνες Χ, να με διαβάζει και ταυτόχρονα να με απομακρύνει, να μη αφήνει να την ''πλησιάσω''.
Απομακρη.
Ρε συ δεν είναι φώτο αυτό που ανέβασες.Τώρα το πρόσεξα.Ζωγραφιά είναι.:P
-----------------------------------------
Πολύ ωραίες φώτο κι αυτές :








https://www.flickr.com/photos/lydiannacat/3530234196/

Από το flickr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
+1
Χμ,ακριβώς..
Εχει πολύ ιδιαίτερο βλέμμα.Νιώθω σαν να με περνάει με ακτίνες Χ, να με διαβάζει και ταυτόχρονα να με απομακρύνει, να μη αφήνει να την ''πλησιάσω''.
Απομακρη.
Ρε συ δεν είναι φώτο αυτό που ανέβασες.Τώρα το πρόσεξα.Ζωγραφιά είναι.:P

Ναι το ξέρω. Παρατήρησες την υπογραφή να υποθέσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και αυτό(:P)αλλά πιο πολύ παρατήρησα οτι τα χρώματα είχαν αφύσικη υφή.Τα ρούχα της κοπέλας , πάνω από τα χείλη μια παράξενη γυαλάδα κτλ...
Τώρα που το σκέφτομαι θα ήταν ωραίο να ανοίγαμε και ένα τόπικ για πίνακες ζωγραφικής που μας αρέσουν...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και αυτό(:P)αλλά πιο πολύ παρατήρησα οτι τα χρώματα είχαν αφύσικη υφή.Τα ρούχα της κοπέλας , πάνω από τα χείλη μια παράξενη γυαλάδα κτλ...
Τώρα που το σκέφτομαι θα ήταν ωραίο να ανοίγαμε και ένα τόπικ για πίνακες ζωγραφικής που μας αρέσουν...:D

Και ποιός θα το ανοίξει άραγε;... :fss:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σκέφτομαι να το ανοίξει η αφεντομουτσουνάρα μου αλλά δε ξέρω μήπως είναι βαρύ για το σερβερ άλλο ένα τοπικ με πικ.:zilia:


Πάω να ανοίξω και το πολύ πολύ να μου το κλείσουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βάζω τις αγαπημένες μου του McCullagh:























 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τέλειες!!!:no1:
Ολες μου άρεσαν πολύυυ και λίγο παραπάνω :αυτή με τη θάλασσα
το σώμα
τις σταγόνες
οι δύο με τη γέφυρα
και αυτές με τον ανθό που σκάει μύτη από τον κορμό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top