Καλλιτεχνική φωτογραφία

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Θά 'χεις και δεν θα το έχεις καταλάβει.
δωσε θαρρος στο χωριατη...:P
Κυριακη μου αρεσε η φωτο σου μου θυμισε καλοκαιρι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
δωσε θαρρος στο χωριατη...:P
Κυριακη μου αρεσε η φωτο σου μου θυμισε καλοκαιρι!:D
Σ'ευχαριστώ θα το πω στο φίλο μου να χαρεί.:D
Σου θύμισε καλοκαιρί μάλλον επειδή ήταν καλοκαίρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Σου θύμισε καλοκαιρί μάλλον επειδή ήταν καλοκαίρι.:P
οι καρεκλες μου το θυμισαν!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
οι καρεκλες μου το θυμισαν!:D:P

Άσε αυτές οι καρέκλες ήταν σκέτο μαρτύριο.:P
(Ήταν γύρω στις 7 ωρα το πρωί μετά από ένα πολύυυυυυ κουραστικό τραπέζι που κάναμε για την αποφοίτηση του αδερφού μου.Μου είχε βγει η ψυχή και είχα και το άλλο το έξυπνο να παίρνει φωτογραφίες.Και να νυστάζω και να κοιμούνται άλλοι στο κρεβάτι μου:P.Είδες τι ιστορία έχει η κάθε φώτο;;:PΗ συνέχεια στα οφφ..:ρ)
Άντε για μη με βγάλουν οφφ ας βάλω άλλη μια:
Γραμπούσα-Μπάλος
View attachment 26828
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
:bravo: Είναι απλή, νιώθω ότι κάτι της λείπει, αλλά ταυτόχρονα νιώθω πως είναι σχεδόν τέλεια! Δεν ξέρω, είναι πάντως παράξενη φωτογραφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
κυριακη τι ειναι αυτο που φαινεται στην φωτο περα απο τη θαλασσα;καποιο νησι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ωχ..τώρα θα σε γελάσω.Για να μη σου πώ καμιά κοτσάνα θα ρωτήσω πρώτα τον αδερφό μου που ξέρει πιο καλά.Κάποιο νησάκι είναι τώρα δε θυμάμαι ακριβώς*.Θα σου πω αύριο.:)


*(νομίζω οτι φαίνεται η Άγρια Γραμπούσα αλλά δεν είμαι σίγουρη..)

@Αλέξανδρο::thanks:Όντως και μένα μου δίνει την αίσθηση οτι λείπει κάτι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Crookshanks: θα ήθελα ένα λουλούδι ακριβώς όπως το ροζ αλλά να είναι μπλε ή κίτρινο ή πράσινο, όχι κόκκινο, δηλ.
-----------------------------------------
ή να υπάρχει στο φόντο κάποιο από αυτά τα χρώματα για να εξισορροπείται το σύνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Κανείς δεν είναι άσχετος από τέχνη - η τέχνη είναι έκφραση της ψυχής του ανθρώπου (είτε πιστεύει κανείς πως η ψυχή δεν είναι παρά ηλεκτρικά σήματα είτε πως είναι κάποια "πνοή ζώσα"), και όλοι έχουμε ψυχή:).
Κάθε είδος τέχνης έχει τους κανόνες της, αν δεν τους ξέρεις ενδεχομένως να κρίνεις διαφορετικά κάτι. Αυτό εννοούσα.
Εμένα οι φωτογραφίες εδώ δεν μου βγάζουν κάποιο συναίσθημα πέρα απο το "α, ωραία είναι" καμιά φορά, εκεί βασίστηκα για να πω οτι δε μου φαίνονται και πολύ καλλιτεχνικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μερικές φώτο που μου άρεσαν από το flickr:):
Bath is over :(



waiting...


https://www.flickr.com/photos/_aliraza_/565093698/

(ξέχασα να συγκρατήσω το όνομα των φωτογράφων:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ωχ..τώρα θα σε γελάσω.Για να μη σου πώ καμιά κοτσάνα θα ρωτήσω πρώτα τον αδερφό μου που ξέρει πιο καλά.Κάποιο νησάκι είναι τώρα δε θυμάμαι ακριβώς*.Θα σου πω αύριο.:)


*(νομίζω οτι φαίνεται η Άγρια Γραμπούσα αλλά δεν είμαι σίγουρη..)

@Αλέξανδρο::thanks:Όντως και μένα μου δίνει την αίσθηση οτι λείπει κάτι.:hmm:

Το απέραντο κενό φταίει:P.

Crookshanks: θα ήθελα ένα λουλούδι ακριβώς όπως το ροζ αλλά να είναι μπλε ή κίτρινο ή πράσινο, όχι κόκκινο, δηλ.
-----------------------------------------
ή να υπάρχει στο φόντο κάποιο από αυτά τα χρώματα για να εξισορροπείται το σύνολο.

Αμέσως. Σκέτο ή με γάλα;:P

Αν μπορέσω να βρω. Δε στο εγγυώμαι, όμως, δεν έχουμε πολλά λουλούδια τριγύρω - από γλάστρα είναι το συγκεκριμένο.

Κάθε είδος τέχνης έχει τους κανόνες της, αν δεν τους ξέρεις ενδεχομένως να κρίνεις διαφορετικά κάτι. Αυτό εννοούσα.
Εμένα οι φωτογραφίες εδώ δεν μου βγάζουν κάποιο συναίσθημα πέρα απο το "α, ωραία είναι" καμιά φορά, εκεί βασίστηκα για να πω οτι δε μου φαίνονται και πολύ καλλιτεχνικές.

Oh, mais oui:).
Απλώς οι κανόνες είναι :sick::P, θέτουν αδικαιολόγητους περιορισμούς (ενώ ξεκινούν για να κάνουν καλό, καταλήγουν να παρακωλύουν την περαιτέρω καλλιτεχνική πρόοδο και την εμφάνιση νέων τεχνοτροπιών, αφού στην ουσία τυποποιούν την τέχνη).

Μερικές φώτο που μου άρεσαν από το flickr:):
Bath is over :(



waiting...


https://www.flickr.com/photos/_aliraza_/565093698/

(ξέχασα να συγκρατήσω το όνομα των φωτογράφων:()

Η πρώτη είναι ωραία.

Τη δεύτερη δε θέλω ούτε ζωγραφιστή να τη βλέπω:P:P:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έτσι όπως το είπες.:what::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χαχα.ναι μα η δεύτερη είναι ενδιαφέρουσα από άποψη φωτισμού.Έχει ενδιαφέρον και ο τρόπος που παρουσιάζει το θέμα όπως και να'χει.:P

Βάζω άλλη μια δική μου.Έιχα ξαναβάλει μια παρόμοια στην αρχή.

Κρυφτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
το κουνέλι γιατι δεν ξεκολλάει απο την κιθάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ναι καλά..μια χαρά ξεκολλούσε.Απλώς εγώ σας δείχνω μόνο αυτές που είναι κοντά στη κιθάρα.:PΌλη την ώρα το έσκαγε και κρυβόταν στα χόρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Κουνέλι είναι, τί θες να κάνει; Βλέπει την κιθάρα και νομίζει πως θέλει να το φάει:P.

Αλεσσάντρα, μιας που ήθελες λουλούδια κι εγώ τώρα δεν έχω λουλούδια να σου δώσω, σου δίνω ξενόφερτα:D.
Source: www.interfacelift.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • goldenstatepoppies_1600x1200.jpg
    goldenstatepoppies_1600x1200.jpg
    151.2 KB · Εμφανίσεις: 89

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Άλλη μια :):
View attachment 26833

Έδιτ:Αα!Πολύ όμορφη.Ωραίο χρώμα!Και στο flickr έχει πολύ ωραίες.
Τι λες τα κουνελάκια μας εμάς είναι φιλόμουσα.Έχουν αυτί.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι το κουνελι νομιζει πως ειναι η μαμα του.

ή ζηλευει που την κρατας εσυ ολη την ωρα και παει κοντα της.

Crook, ευχαριστω , ειναι πολυ ωραια!
Μου αρέσουν τα λουλούδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Άσε αυτές οι καρέκλες ήταν σκέτο μαρτύριο.:P

Άντε για μη με βγάλουν οφφ ας βάλω άλλη μια:
Γραμπούσα-Μπάλος
View attachment 26828


Αν υπήρχε στη θάλασσα κάποιο πλοίο, θα ήταν 100% τέλεια και θα σου έλεγα να την πας σε διαγωνισμό!!!Όπως είναι τώρα φαίνεται σαν να λείπει κάτι από τη θάλασσα...κατα τ'άλλα είναι πάρα πολύ καλή(90% τέλεια:D:D:D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Oh, mais oui:).
Απλώς οι κανόνες είναι :sick::P, θέτουν αδικαιολόγητους περιορισμούς (ενώ ξεκινούν για να κάνουν καλό, καταλήγουν να παρακωλύουν την περαιτέρω καλλιτεχνική πρόοδο και την εμφάνιση νέων τεχνοτροπιών, αφού στην ουσία τυποποιούν την τέχνη).
Αν τους ξέρεις μπορείς να τους παραβαίνεις συνειδητά, πάντα έχοντας καλό λόγο όμως, και όχι όλους μαζί. Imo πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top