Καλλιτεχνική φωτογραφία

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ευχαριστω μαρακι!:D
Πολύ καλές οι φωτό σου Βίκυ!!
:thanks::thanks::thanks::thanks:
-----------------------------------------
κρουκ ωραιες οι φωτογραφιες!καλα τα γατακια μολις σε εβλεπαν πως και δεν εφευγαν;:P(δεν κανω πλακα τετοιος αγριανθρωπος που εισαι):P:P:P:Pτο πορτοκαλι-ξανθο-κιτρινο να μου το στειλεις με δεμα!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:thanks::thanks::thanks::thanks:
-----------------------------------------
κρουκ ωραιες οι φωτογραφιες!καλα τα γατακια μολις σε εβλεπαν πως και δεν εφευγαν;:P(δεν κανω πλακα τετοιος αγριανθρωπος που εισαι):P:P:P:Pτο πορτοκαλι-ξανθο-κιτρινο να μου το στειλεις με δεμα!:D:P

Αχαχα..:lol:
Πέστα βρε Βίκυ!:PΠαιδικά τραύματα θα έχουν τα καημένα τα ψιψίνια μετά τη συναναστροφή τους με τον Κρουκ.:P:P
Εγώ θέλω το μικρούλι το γκρίζο τέρμα δεξιά που κοιτάζει με μια φατσούλα σκέτη γλύκα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αχαχα..:lol:
Πέστα βρε Βίκυ!:PΠαιδικά τραύματα θα έχουν τα καημένα τα ψιψίνια μετά τη συναναστροφή τους με τον Κρουκ.:P:P
Εγώ θέλω το μικρούλι το γκρίζο τέρμα δεξιά που κοιτάζει με μια φατσούλα σκέτη γλύκα.:xixi:
καλα κοινωνικο εργο προσφερουμε εαν του τα παρουμε!τα καημενα θα σωθουνε!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
καλα κοινωνικο εργο προσφερουμε εαν του τα παρουμε!τα καημενα θα σωθουνε!:P:P:P

:lol::lol:
Έτσι,έτσι..!
Επίτιμα μέλη της wwf θα ανακηρυχθούμε!
Ξέρεις τι βασανιστήρια θα παιρνάνε τα καημένα;;Θα τα έχει πρήξει:
''Δε λένε νιαου!:nono:
λένε νιάου*'':P









(πλακίτσα Αλέξανδρε:P)
Ορίστε και μια με το δικό μου γατάκι:D:
View attachment 26825


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
''Δε λένε νιαου!:nono:
λένε νιάου*'':P
:lol::lol::lol:δεν παιζεσαι!
Ορίστε και μια με το δικό μου γατάκι:D:
συγγνωμη ωραια η φωτο αλλα με αυτην την ρατσα γατας εχω προηγουμενα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
τι τελειες φωτο ρε Κρουκ τελεια γατακια :D:D:D:D:D
-----------------------------------------
τι κοιτουσαν εξστασιασμενα;

Ευχαριστώ:D.

Τη μητέρα μου που πήγαινε να κρεμάσει τα ρούχα:P.

Καλά Αλέξανδρε είναι ΥΠΕΡΟΧΑ.
Έχω ξετρελαθεί. Κι η μάνα μου μαζί έχουμε κολήσει στην οθόνη. :D :D

:thanks::thanks::thanks::thanks:
-----------------------------------------
κρουκ ωραιες οι φωτογραφιες!καλα τα γατακια μολις σε εβλεπαν πως και δεν εφευγαν;:P(δεν κανω πλακα τετοιος αγριανθρωπος που εισαι):P:P:P:Pτο πορτοκαλι-ξανθο-κιτρινο να μου το στειλεις με δεμα!:D:P

Αν είμαι εγώ αγριάνθρωπος, εσύ είσαι απερίγραπτο τέρας. Ακούς εκεί, σε δέμα... Βιβλίο είναι;:mad::nono:



:P
Εξάλλου η μητέρα μου θέλει να το κρατήσουμε.

Αχαχα..:lol:
Πέστα βρε Βίκυ!:PΠαιδικά τραύματα θα έχουν τα καημένα τα ψιψίνια μετά τη συναναστροφή τους με τον Κρουκ.:P:P
Εγώ θέλω το μικρούλι το γκρίζο τέρμα δεξιά που κοιτάζει με μια φατσούλα σκέτη γλύκα.:xixi:

Ας μη σου πω κι εσένα καμία κακία, γιατί δε φταις σε τίποτα, η Βίκυ σε παρασύρει:P.
Το άσπρο είναι η μεγαλύτερη αφασία:D. Και το άλλο γκρι με τις όμορφες ρίγες, το πιο γλυκό (μόνο που φοβάται, και δε μπορώ εύκολα να το πάρω φωτογραφία - σήμερα δεν πάω, σκάω από τη ζέστη, ανέβασα και τον ανεμιστήρα από το υπόγειο).

καλα κοινωνικο εργο προσφερουμε εαν του τα παρουμε!τα καημενα θα σωθουνε!:P:P:P

Κακίες. Αλλά δεν προσβάλλομαι, γιατί ξέρω ότι δε θα ήσουν ποτέ διατεθειμένη να προσφέρεις κοινωνικό έργο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
@ Βίκυ:Γιατί βρε;;
Μπασταρδογατάκι είναι..:P

@Αλέξανδρο:Πλακίτσα κάνουμε βρε!Τσατισιάρη!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ωραία η γάτα. Έχει όμορφο τρίχωμα:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:lol::lol::lol2:

Ορίστε και μερικές χτεσινές και σημερινές:

























Chrookshanks, θεϊκή η φωτογραφία σου, με τα λουλούδια. Στην πήρα για να την κάνω επιφάνεια εργασίας.
-----------------------------------------
Μάλλον έρχομαι δεύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Thanks!

Ποια απ' όλες;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είμαι και πολύ γνώστης της καλλιτεχνικής φωτογραφίας, αλλά τα περισσότερα απο αυτά που βλέπω δεν θα τα χαρακτήριζα και πολύ καλλιτεχνικά.
Δεν εννοώ κάτι, απλή παρατήρηση είναι (ίσως και απορία ταυτόχρονα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμ, εγώ το λέω, πως δε θέλει κάτι παραπάνω από το να πλαισιώσεις το αντικείμενο και να πατήσεις το κουμπάκι, αλλά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αυτη με το χαμομήλι. πήρα και την άλλη με το ροζ λουλούδι. Βγάλε κι άλλες παρόμοιες για να έχω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δεν είμαι και πολύ γνώστης της καλλιτεχνικής φωτογραφίας, αλλά τα περισσότερα απο αυτά που βλέπω δεν θα τα χαρακτήριζα και πολύ καλλιτεχνικά.
Δεν εννοώ κάτι, απλή παρατήρηση είναι (ίσως και απορία ταυτόχρονα).

Χμ..Αρνάκι καταλαβαίνω τι θες να πεις-όντως δεν έχουμε και πολλές πολύ καλλιτεχνικές πικ:P- αλλά και πάλι η τέχνη είναι κάτι πολύ σχετικό και υποκειμενικό.Μια προσπάθεια κάνουμε και ο καθένας βάζει τις πιο καλές που έχει ή αυτές που του αρέσουν πιο πολύ.Η προσπάθεια μετράει.:)

Ας συνεχίσω λοιπόν με ακόμη μια δική μου μη καλλιτεχνική φώτο.:P
View attachment 26827


έδιτ:έβγαλα το πορτρέτο που είχα βάλει γιατί δε ξέρω κατά πόσο θα ήθελε η εικονιζόμενη να έχει πικ της στο νετ.Βάζω λοιπόν μια άλλη την οποία την έχει τραβήξει ένας φίλος.Δε ξέρω αν είναι καλλιτεχνική πάντως μου βγάζει κάτι έντονο .Είναι σαν να ακούω ένα''Εεεε κόψεεε..'':P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όντως υποκειμενικό είναι. Αυτό που παρουσιάζει ο καθένας ως τέχνη θα κρίνεται απο αυτούς που το βλέπουν όμως, είτε αυτοί είναι σχετικοί είτε είναι άσχετοι (όπως εγώ). Ο δημιουργός μπορεί να την λάβει υπ'όψιν του όπως θέλει την κριτική, ανάλογα με το άτομο απο το οποίο προέρχεται και τον τρόπο με τον οποίο εκφράζεται.
Αυτά, συνεχίστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
αυτη με το χαμομήλι. πήρα και την άλλη με το ροζ λουλούδι. Βγάλε κι άλλες παρόμοιες για να έχω.:P

Μμμ, πήγαινε πρώτα στο www.interfacelift.com και μετά πες μου αν θες ακόμη τις δικές μου φωτογραφίες για wallpapers:P.

Χμ..Αρνάκι καταλαβαίνω τι θες να πεις-όντως δεν έχουμε και πολλές πολύ καλλιτεχνικές πικ:P- αλλά και πάλι η τέχνη είναι κάτι πολύ σχετικό και υποκειμενικό.Μια προσπάθεια κάνουμε και ο καθένας βάζει τις πιο καλές που έχει ή αυτές που του αρέσουν πιο πολύ.Η προσπάθεια μετράει.:)

Ας συνεχίσω λοιπόν με ακόμη μια δική μου μη καλλιτεχνική φώτο.:P
View attachment 26827


έδιτ:έβγαλα το πορτρέτο που είχα βάλει γιατί δε ξέρω κατά πόσο θα ήθελε η εικονιζόμενη να έχει πικ της στο νετ.Βάζω λοιπόν μια άλλη την οποία την έχει τραβήξει ένας φίλος.Δε ξέρω αν είναι καλλιτεχνική πάντως μου βγάζει κάτι έντονο .Είναι σαν να ακούω ένα''Εεεε κόψεεε..'':P.

Μοιάζει με ζωγραφιά (ειδικά σε μικρό μέγεθος)!:no1:

Εσύ είσαι αυτή; Μου θυμίζεις μια δασκάλα που είχα στο Δημοτικό...:hmm:

Όντως υποκειμενικό είναι. Αυτό που παρουσιάζει ο καθένας ως τέχνη θα κρίνεται απο αυτούς που το βλέπουν όμως, είτε αυτοί είναι σχετικοί είτε είναι άσχετοι (όπως εγώ). Ο δημιουργός μπορεί να την λάβει υπ'όψιν του όπως θέλει την κριτική, ανάλογα με το άτομο απο το οποίο προέρχεται και τον τρόπο με τον οποίο εκφράζεται.
Αυτά, συνεχίστε :P

Κανείς δεν είναι άσχετος από τέχνη - η τέχνη είναι έκφραση της ψυχής του ανθρώπου (είτε πιστεύει κανείς πως η ψυχή δεν είναι παρά ηλεκτρικά σήματα είτε πως είναι κάποια "πνοή ζώσα"), και όλοι έχουμε ψυχή:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Πήγα. Τις δικές σου θέλω.
-----------------------------------------
Ντομινίκ, να γίνεις σκηνοθέτης. Διακρίνω μία μεταφυσική θεώρηση των πραγμάτων. Είναι ίδιον των Κρητικών. Γι' αυτό μου αρέσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Κανείς δεν είναι άσχετος από τέχνη - η τέχνη είναι έκφραση της ψυχής του ανθρώπου (είτε πιστεύει κανείς πως η ψυχή δεν είναι παρά ηλεκτρικά σήματα είτε πως είναι κάποια "πνοή ζώσα"), και όλοι έχουμε ψυχή:).

+1:iagree:

Μοιάζει με ζωγραφιά (ειδικά σε μικρό μέγεθος)!:no1:

Εσύ είσαι αυτή; Μου θυμίζεις μια δασκάλα που είχα στο Δημοτικό...:hmm:
:thanks:

Oui,c'est moi.:zilia:
Ωχ..ελπίζω να έχεις καλές αναμνήσεις από αυτή τη δασκάλα.:P
Υ.Γ.Αφού δε φαίνομαι πως στην θυμίζω;:hmm:
-----------------------------------------
Χαχ..merci Αλεξάνδρα θα το έχω υπόψιν μου.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Διακρίνω μία μεταφυσική θεώρηση των πραγμάτων. Είναι ίδιον των Κρητικών. Γι' αυτό μου αρέσουν.

Εγώ έχω μεταφυσική θεώρηση των πραγμάτων;:!::!::!::!:

Oui,c'est moi.
Ωχ..ελπίζω να έχεις καλές αναμνήσεις από αυτή τη δασκάλα.
Υ.Γ.Αφού δε φαίνομαι πως στην θυμίζω;

Κυρίως από τα μαλλιά και το ανάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θά 'χεις και δεν θα το έχεις καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top