Καλλιτεχνική φωτογραφία

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
H δεύτερη και η τελευταία μου άρεσαν περισσότερο (αυτό το λάστιχο να μην ήταν). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
H δεύτερη και η τελευταία μου άρεσαν περισσότερο (αυτό το λάστιχο να μην ήταν). :P
ασε και εμενα αυτο με χαλαει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Μπράβο Βίκυ.Ωραίες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ XP έχω:P. Δηλαδή είναι από τον υπολογιστή; Εγώ όταν βγάζω φωτογραφία την οθόνη του υπολογιστή εμφανίζονται καμπύλες που δε φαίνονται με γυμνό μάτι. Μάλλον η μηχανή αντιλαμβάνεται και ακτινοβολίες εκτός του ορατού φάσματος.

Αυτό συμβαίνει σε όλες τις μηχανές, ακόμα και στις βιντεοκάμερες...Δεν ξερω..αλλα μάλλον έχουν τσακωθεί με τις οθόνες γενικά, είτε είναι τηλεόραση, είτε μόνιτορ του υπο.;););)
Αυτη τη φωτο την έβγαλα με μια compact Olympus.Για να θολώσει το έβαλα σε night mode και την κούνησα για να πάρει το κύμα.
Η δικιά σου τώρα δν ξέρω τί προγράμματα έχει..Αν έχεις SLR πρέπει να βάλεις νομιζω χαμηλή ταχύτητα διαφράγματος...
Για να αποφύγω τις γραμμές που λές οτι βλέπεις και εσύ...πλησίαζα και απομακρυνόμουν μέχρι να σταματήσει να τις κάνει...



Πολύ καλές οι φωτό σου Βίκυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μπράβο Βίκυ.Ωραίες!!!:D
ευχαριστω μαρακι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ όμορφες Βίκυ!!Μπραβο!!:D:D
Τι όμορφα λουλούδια που έχετε στις πλατείες σας!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πολύ όμορφες Βίκυ!!Μπραβο!!:D:D
Τι όμορφα λουλούδια που έχετε στις πλατείες σας!:P:D
οχι εμεις η Ναουσα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει σε όλες τις μηχανές, ακόμα και στις βιντεοκάμερες...Δεν ξερω..αλλα μάλλον έχουν τσακωθεί με τις οθόνες γενικά, είτε είναι τηλεόραση, είτε μόνιτορ του υπο.;););)
Αυτη τη φωτο την έβγαλα με μια compact Olympus.Για να θολώσει το έβαλα σε night mode και την κούνησα για να πάρει το κύμα.
Η δικιά σου τώρα δν ξέρω τί προγράμματα έχει..Αν έχεις SLR πρέπει να βάλεις νομιζω χαμηλή ταχύτητα διαφράγματος...
Για να αποφύγω τις γραμμές που λές οτι βλέπεις και εσύ...πλησίαζα και απομακρυνόμουν μέχρι να σταματήσει να τις κάνει...



Πολύ καλές οι φωτό σου Βίκυ!!

Hmm... Night mode λοιπόν...

Ευχαριστώ!

Ορίστε και μερικές που έβγαλα σήμερα (συγγνώμη για τη θολή, αλλά μου αρέσει έτσι όπως στέκεται:D):









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αχουυυ!!!Η τελευταία είναι όλα τα λεφτά!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Κοιτάζουν κάτι με πολύ ενδιαφέρον ,έχεις περιέργεια να δεις κι εσύ τι είναι αυτό αλλά ωππ!Τι κρίμα όσο και να γυρίζεις και να γέρνεις το κεφάλι σου προς τ'αριστερά δε μπορείς να το δεις!:P:P

Υ.Γ.Την έβαλα wallpaper :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οι 2 τελευταιες ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ.:D
Aπλα.:D
Ρε Κρουκ.
Ξανασκεψου το.
Δωσε μου τα γατιαααααααααααααααααααα!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πολύ καλές!! Μπράβο!!!Η μόνη παρατήρηση που έχω είναι να μην βάζεις το θέμα στο κέντρο καλύτερα...καν'το όπως στην 3η φωτο.
Ωραία γατάκια παρεπιπτώντος!!Δικά σου είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δικα του ειναι του κωλοφαρδου.:'(:'(:'(
Ελα ρε Κρουκ.
Δωστα μου, και σου υποσχομαι πως δεν θα τα φαει η Πιτσα μου!:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ξέρεις τι θα μπορούσες να κάνεις για να γίνει πιο ''επαγγελματική'';
Θα ήταν καλύτερο να άφηνες περισσότερο περιθώριο από μπροστά που κοιτάζουν τα γατάκια ωστε να αναδείξεις το οπτικό πεδίο τους και λιγότερο από πίσω.Μας το έλεγε σαν γενική συμβουλή ο καθηγητής που μας έκανε φωτογραφία στο σχολείο.:)
Τώρα δε ξέρω αν ήταν και πιο όμορφο αισθητικά..:hmm:
-----------------------------------------
Πολύ καλές!! Μπράβο!!!Η μόνη παρατήρηση που έχω είναι να μην βάζεις το θέμα στο κέντρο καλύτερα...καν'το όπως στην 3η φωτο.
Ωραία γατάκια παρεπιπτώντος!!Δικά σου είναι?
+1
:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αχουυυ!!!Η τελευταία είναι όλα τα λεφτά!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Κοιτάζουν κάτι με πολύ ενδιαφέρον ,έχεις περιέργεια να δεις κι εσύ τι είναι αυτό αλλά ωππ!Τι κρίμα όσο και να γυρίζεις και να γέρνεις το κεφάλι σου προς τ'αριστερά δε μπορείς να το δεις!:P:P

Υ.Γ.Την έβαλα wallpaper :D

:thanks:

Θα ήθελα πολύ η τρίτη να μην είχε κουνηθεί...:'(:'(:'(:'(

Όχι, ο θείος τους είναι (στην πρώτη φώτο:P).

Οι 2 τελευταιες ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ.:D
Aπλα.:D
Ρε Κρουκ.
Ξανασκεψου το.
Δωσε μου τα γατιαααααααααααααααααααα!:'(

Μολών λαβέ:P:P:P.

Δύο είναι ήδη πιασμένα:P.

Πολύ καλές!! Μπράβο!!!Η μόνη παρατήρηση που έχω είναι να μην βάζεις το θέμα στο κέντρο καλύτερα...καν'το όπως στην 3η φωτο.
Ωραία γατάκια παρεπιπτώντος!!Δικά σου είναι?

Ευχαριστώ:D.

Το θέμα είναι ότι γύρω-γύρω υπάρχουν λάστιχα κ.λπ., οπότε αν δε βάλω τα γατάκια στο κέντρο, πιθανότατα να φαίνονται και αυτά (και ασχημαίνουν τη φωτογραφία).
Ναι, δικά μου είναι:D.

(Είναι "παρεμπιπτόντως", έχω ένα μικρό κόλλημα με την ορθογραφία:P.)

Δικα του ειναι του κωλοφαρδου.:'(:'(:'(
Ελα ρε Κρουκ.
Δωστα μου, και σου υποσχομαι πως δεν θα τα φαει η Πιτσα μου!:D:P:P

Αυτό ακριβώς φοβάμαι. Ότι έχουν πάρει τα ίδια γούστα με μένα, και ότι τους αρέσει η πίτσα:P:P:P.

Ξέρεις τι θα μπορούσες να κάνεις για να γίνει πιο ''επαγγελματική'';
Θα ήταν καλύτερο να άφηνες περισσότερο περιθώριο από μπροστά που κοιτάζουν τα γατάκια ωστε να αναδείξεις το οπτικό πεδίο τους και λιγότερο από πίσω.Μας το έλεγε σαν γενική συμβουλή ο καθηγητής που μας έκανε φωτογραφία στο σχολείο.:)
Τώρα δε ξέρω αν ήταν και πιο όμορφο αισθητικά..:hmm:
-----------------------------------------

+1
:iagree::iagree:


Έχει τοιχαλάκι και δε μπορώ να πάω αρκετά πίσω:P.

Κάνατε φωτογραφία στο σχολείο;:!::!::!:

Πρέπει να είστε πολύ πρωτοποριακό σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όχι μη φανταστείς τρομερά πράγματα.:PΜια φωτογραφική ομάδα είχαμε φτιάξει και κάθε βδομάδα μαζευόμασταν δυο τρεις ώρες, μας έλεγε διάφορα φωτογραφικά μυστικά και τεχνικές,συζητούσαμε διάφορα και μετά πηγαίναμε βόλτες και βγάζαμε μαζί πικ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι τελειες φωτο ρε Κρουκ τελεια γατακια :D:D:D:D:D
-----------------------------------------
τι κοιτουσαν εξστασιασμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Όχι μη φανταστείς τρομερά πράγματα.:PΜια φωτογραφική ομάδα είχαμε φτιάξει και κάθε βδομάδα μαζευόμασταν δυο τρεις ώρες, μας έλεγε διάφορα φωτογραφικά μυστικά και τεχνικές,συζητούσαμε διάφορα και μετά πηγαίναμε βόλτες και βγάζαμε μαζί πικ.:)

Το ίδιο και εμείς...Εμείς κάναμε και έκθεση των φωτο μας στο σχολειο και ήρθε και μας πήρε συνέντευξη ένας δημοσιογράφος από εφημερίδα...:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά Αλέξανδρε είναι ΥΠΕΡΟΧΑ.
Έχω ξετρελαθεί. Κι η μάνα μου μαζί έχουμε κολήσει στην οθόνη. :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Καλά Αλέξανδρε είναι ΥΠΕΡΟΧΑ.
Έχω ξετρελαθεί. Κι η μάνα μου μαζί έχουμε κολήσει στην οθόνη. :D :D

Σε παρακολουθει η μανα σου οταν καθεσαι στο πισι;:who:


































































:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top