Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αααα!:!:Μα τι όμορφη που είναι!Πολύ όμορφο τοπίο!!!:D
Μπράβο,τέλεια φώτο!Μου αρέσουν πολύ τα χόρτα που φαίνεται να τα κουνά ο άνεμος.
Τελικά κάθε μέρος έχει τη δικιά του ομορφιά.
Ποιο βουνό είναι απέναντι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αχου. :heart:

View attachment 26775

:D Της κολλητής. Τον έχω βαφτίσει.


αναρωτιεμαι αν θα ηταν καλο στιφαδο;
η μηπως κοκκινιστο...:hmm:











Υ.Γ. ελπιζω να μην ηταν θρησκευτικη η βαπτιση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
αναρωτιεμαι αν θα ηταν καλο στιφαδο;
η μηπως κοκκινιστο...:hmm:




Υ.Γ. ελπιζω να μην ηταν θρησκευτικη η βαπτιση:P


:!:
Στο λαιμό να σου κάτσει κακιασμένε.:mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
:!:
Στο λαιμό να σου κάτσει κακιασμένε.:mad:

:P

Χωρίς πλάκα ξέρεις πόσο νόστιμα γίνονται; Ειδικά αν είναι μικρά σαν τη Skip της αδερφής μου. :P

Κάτσε να μεγαλώσει λίγο ακόμα... :fss: (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τι εχεις δοκιμασει το ενα μπουτακι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι. Γενικά πάντως οι λαγοί είναι νόστιμοι, θα δοκιμάσω μια μέρα. Τώρα αν θα είναι η Skip δε ξέρω. (μήπως να ανοίξουμε ένα θέμα; ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αααα!:!:Μα τι όμορφη που είναι!Πολύ όμορφο τοπίο!!!:D
Μπράβο,τέλεια φώτο!Μου αρέσουν πολύ τα χόρτα που φαίνεται να τα κουνά ο άνεμος.
Τελικά κάθε μέρος έχει τη δικιά του ομορφιά.
Ποιο βουνό είναι απέναντι;:)

Να σού πω την αλήθεια δεν ξερω...Βασικά δεν πρέπει να έχει ονομασία..Παντως είναι ακριβως δίπλα απο το χωρίο που μένω(Λιβανάτες),5 με 10 λέπτα δρόμος..Είχα πάει πέρυσι(που δεν είχα διάβασμα όπως τώρα) και χάζευα τα τοπία..Πράγματικά τρομερή τοποθεσία,ειδικά όταν ο ήλιος έιναι σε τέτοια φάση όπως στη φωτογραφία.

βασίκα πιο πολύ λόφος έιναι παρά βουνό,αλλά στην φωτό φαίνεται κάπως μεγαλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όχι. Γενικά πάντως οι λαγοί είναι νόστιμοι, θα δοκιμάσω μια μέρα. Τώρα αν θα είναι η Skip δε ξέρω. (μήπως να ανοίξουμε ένα θέμα; ) :P
Αν η Σκιπ είναι λαγός εγώ θα γίνω αστροναύτης:P:P

Εγώ πάντως τα λυπάμε τα δικά μας γιατί τα χαζεύω και παίζω μαζί τους..Δεν τρώγω κουνέλι(αν και μου αρέσει πολύυ).Μάλλον πρέπει να προσπαθήσω να γίνω vegeterian.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν η Σκιπ είναι λαγός εγώ θα γίνω αστροναύτης:P:P

Εγώ πάντως τα λυπάμαι τα δικά μας γιατί τα χαζεύω και παίζω μαζί τους..Δεν τρώγω κουνέλι(αν και μου αρέσει πολύυ).Μάλλον πρέπει να προσπαθήσω να γίνω vegeterian.:P

Έστω, κουνέλι.

Γιατί να γίνεις χορτοφάγος; Μην καταπιέζεσαι. Όρμα στα κουνέλια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Έστω, κουνέλι.

Γιατί να γίνεις χορτοφάγος; Μην καταπιέζεσαι. Όρμα στα κουνέλια! :P

Η αλήθεια είναι οτι μοσχομυρίζει το σπίτι όταν ψήνουμε κοκκινιστό κουνέλι.Αλλα το θέμα είναι ότι δε μου κάνει καρδιά να φάω ένα ζώο που έπαιζα μαζί του και ήταν φίλος μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χαχ..:PΚρου τι κουνέλι είναι;;Εννοώ είναι κουνέλι ή είναι τίποτα σκιουροκάτι;

Ωραία θέα έχεις απο το Πανεπιστήμιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
κουνελι κουνελενιο!!!! Hotot ειναι η ρατσα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλά βρε..:PΑπλώς δεν είχα ξαναδεί τέτοια ράτσα κουνελένιο κουνέλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αχουυυυ!Όντως είναι φατσούλες!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι επειδή λέμε λέμε για την άσχημη Αθήνα συνέχεια:

https://www.mccullagh.org/theme/athens-acropolis-parthenon.html
https://www.mccullagh.org/theme/athens-areopagus-hill.html
https://www.mccullagh.org/theme/athens-downtown-agora.html
https://www.mccullagh.org/theme/athens-skyline-city-views.html

Εμένα (προφανώς και του φωτογράφου!) μας αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
θελω ενα Holland Lop γαμωτο αλλα δεν εχω δει πουθενα εδω...
https://www.snow-berry.com/images/bunnies/drxokit.jpg
https://z.hubpages.com/u/107961_f260.jpg

ειναι αξιολατρευτα :D

Χα! Είχε βρει ο παππούς μου ένα lop rabbit στην αυλή του! Ήταν μικρό. Ρωτήσαμε τους γείτονες μήπως το είχε χάσει κανείς αλλά τίποτα. Κι έτσι το κρατήσαμε. :P

Ίδιο με το δεύτερο που έστειλες ήταν, καφέ.

edit: ah, και δεν μπορείς να μας κάνεις ban. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τυχερουλη :(
εχω κονε ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top