Καλλιτεχνική φωτογραφία

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Aν λες για μένα σου επιβεβαιώνω ότι είναι από τις φορές που δεν ειρωνεύομαι κάποιον:P

μα ρε παιδιά οι λέξεις ειρωνεύομαι και Σοζι δεν πα΄νε μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα ρε παιδιά οι λέξεις ειρωνεύομαι και Σοζι δεν πα΄νε μαζί...

To baki να τον ακούτε.Ο baki ξέρει πολλά.Πολλάάά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραίες!!!Μπράβο.:)

Η θέα από το δωμάτιό σου;Α,δεν παίζω.:PΛίγο πιο πάνω μένω και δεν έχει τέτοια θέα.:(:PΒασικά έχει αλλά εσένα είναι σα να είσαι δίπλα.Εμένα είναι πιο μακριά.:PΤςςςςςςςςςςς.:P

οπ οπ, παρεξήγηση.:P Η θέα όχι από το δωμάτιο μου εδώ βρε Μαρία.Που να βρω τέτοια θάλασσα εδώ μου λες;;:P Από το δωμάτιο του ξενοδοχείου στην 4ήμερη.:iagree:

Αnarki πολύ ωραία πικ. Και όπως είπε και η domenica από πολύ καλή γωνία λήψης.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Το ξέρω ότι είμαι σοφός,αλλά τώρα σας χαιρέτω γιατί έχω να κάνω κάτι ασκήσεις άλγεβρας(γ' ομάδας) που είναι παλούκι:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
οπ οπ, παρεξήγηση.:P Η θέα όχι από το δωμάτιο μου εδώ βρε Μαρία.Που να βρω τέτοια θάλασσα εδώ μου λες;;:P Από το δωμάτιο του ξενοδοχείου στην 4ήμερη.:iagree:

Αnarki πολύ ωραία πικ. Και όπως είπε και η domenica από πολύ καλή γωνία λήψης.:no1:

Πες το βρε συ και ανησύχησα.:PΕγώ βασικά βλέπω αλλά το Πέραμα,λίγο Σαλαμίνα και λίγο Αίγινα.:PΑλλά φυσικά όχι σε τόσο κοντινή απόσταση.:P

Anarki,πολύ ωραία φώτο και πολύ καλή η φωτογράφος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ουφ σορρυ σε οσους ζητησαν πικς στο οριτζιναλ μεγεθος, ειναι τεραστιες ομως και αργουν πολυυυ να ανεβουν.
Θα βρω τροπο λεητερ.:P
Ιt's Ok Rania. ;)
Eυχαριστουμε οπως και να 'χει. :xixi:

https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)
Ρε γαματες ειναι,ασε τα γνωστα τα δικα σου :P
Λατρευω Γιαννενα. :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δειτε το αλμπουμ μου
-----------------------------------------
https://i103.photobucket.com/albums/m129/Drellia/CopyofDSCN0115.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
:bravo:

Πολύ ωραία!

Δημιουργεί μια απόκοσμη αίσθηση:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δειτε το αλμπουμ μου
-----------------------------------------
https://i103.photobucket.com/albums/m129/Drellia/CopyofDSCN0115.png

Αχου!Πανέμορφη φώτο!!:inlove:Μπράααβοο!!!:bravo::bravo:Τι φοβερός καιρός,τι τέλειος ουρανός!!
Που την τράβηξες Δέσποινα;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στο Κουλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Τον εχεις ερωτευτει ε;:P
Και μια αλλη που ειχες βαλει ο δρομος προς τον Κουλε ηταν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ειναι ωραιο μερος για βολτα και πολυ κοντα στο σπιτι μου (η αλλη φωτο απο το μπαλκονι μου ηταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι ειναι ειναι, συμφωνω.:D
(βοουτ φορ Ηρακλειο.:Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εκδρομη στη Mivοχωρα!





Και 2 σημερινες απο τη Μηλο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλες πολύ ωραίες αν και πιο πολύ μου άρεσαν οι δυό τελευταίες.Ειδικά με το μαμούνι ξετρελάθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τελειες Ρανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όλες πολύ ωραίες αν και πιο πολύ μου άρεσαν οι δυό τελευταίες.Ειδικά με το μαμούνι ξετρελάθηκα.

+1:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Άλλη μια από μένα. :xixi:
Κέρκυραα https://img14.imageshack.us/my.php?image=imgp0464z.jpg

Βασικά αν πατήσετε πάνω είναι τεράστια και είναι χάλια..καλύτερα όπως είναι στην αρχή.:D

εχμ, και άλλη μια. https://img204.imageshack.us/my.php?image=imgp0551a.jpg

αυτά.:xixi: Ράνια μου αρέσει τρελά η προτελευταία.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πανεμορφες ειναι Δεσποινα. :no1::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:xixi: Ευχαριστώ πολύ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top