Καλλιτεχνική φωτογραφία

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πω πω, η πρωτη ειναι υπεροχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Να και άλλη μία που έχω τραβήξει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC02479.JPG
    DSC02479.JPG
    378.5 KB · Εμφανίσεις: 108

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Να και άλλη μία που έχω τραβήξει:D


Πολύ ωραία!!:bravo::bravo:Σε ποιο μέρος την τράβηξες;

έδιτ:@Λουκρητία:Ευχαρίστώω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Στο Διόνυσο:P
(η εικόνα με την πεταλούδα είναι έτοιμη,όποτε την θες πες μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Στο Διόνυσο:P
(η εικόνα με την πεταλούδα είναι έτοιμη,όποτε την θες πες μου)


Αττική δηλαδη;;(απο γεωγραφία σκίζω βλέπεις..:P:P)

(οκ,σε ευχαριστώ πολύυ!Όποτε μπεις μσν στείλε μου την αν σου είναι εύκολο:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ααα!Τι όμορφη!!Τέλεια!!Μπράβοο!:bravo::bravo:
(μα καλά όλοι έχετε πάει εξωτερικό;;:Pμόνο εγώ δε πάω πουθενα..:()

ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ, που τους είχα φάει να με πάρουν στη Γαλλία και τελικά πήγε η μάνα με το μεγάλο αδερφό;:'(
Και έμεινα εγώ με το μεσαίο(:'(:'(:'(:'() και το Πατέρα; Τι να πεις; έλεος! Άμα θα πάω όπως ποτέ σε Χίο κλπ, δηλαδή Ανατολικά νησιά, που παίζει να πάω και Μυτηλήνη φέτος, τότε θα είμαι τουλάχιστον για λίγο σε εθνικά ύδατα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ενταξει σαν φώτο δε λένε πολλά αλλα το κουνελάκι είναι όντως γλυκούλι.:DΕυχαριστώ πάντως:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ωραίες όλες οι πρόσφατες φωτογραφίες! Της κοτατσουνένκο έχει μια ενδιαφέρουσα μυστηριακή ατμόσφαιρα. Από της Ντομένικα, μου αρέσουν πιο πολύ με τις κατσίκες, well, τα κουνελάκια τα βρίσκω λίγο bebe:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ωραίες όλες οι πρόσφατες φωτογραφίες! Της κοτατσουνένκο έχει μια ενδιαφέρουσα μυστηριακή ατμόσφαιρα. Από της Ντομένικα, μου αρέσουν πιο πολύ με τις κατσίκες, well, τα κουνελάκια τα βρίσκω λίγο bebe:P.

χεχε.. μπεμπε ε;;Για δες καλύτερα ποιος είναι πιο μπεμπε..:P:P
View attachment 26663
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αντε να κανω προμοσιον του νησιου παλι, πλησιαζει και καλοκαιρι..






Ουφ αυτες.
Εχω κι αλλες αλλα βαριεμαι να τις περναω.:P
Δεν εχω κανει εδιτ σε καμια, ειναι κατ'ευθειαν περασμενες απο ψηφιακη, με ενα μικρο resize για να μην σας πεταχτουν τα ματια εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αντε να κανω προμοσιον του νησιου παλι, πλησιαζει και καλοκαιρι..






Ουφ αυτες.
Εχω κι αλλες αλλα βαριεμαι να τις περναω.:P
Δεν εχω κανει εδιτ σε καμια, ειναι κατ'ευθειαν περασμενες απο ψηφιακη, με ενα μικρο resize για να μην σας πεταχτουν τα ματια εξω.


Φοβερές!!!!!:!::bravo::bravo::bravo:Ειδικά οι τρεις πρώτες είναι απλά τέλειες!!!Τζάμι.Μπράβο!!Θα μετακομίσω στη Μήλο.:P



(μπορείς να ανεβάσεις τις δυο πρώτες σε κανονικές διαστάσεις σε παρακαλώ;;Τις θέλω για wallpaper αν δεν έχεις πρόβλημα φυσικά:xixi:Αλλοίως να σου δώσω μσν να μου τις στείλεις αν μπορείς)



έδιτ:Οκ,ευχαριστώ!:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εχμ βασικα εκανα βλακειουλα και δεν κρατησα αντιγραφο με τις κανονικες διαστασεις. Ειμαι χαζο το ξερω.
Αν ξαναβρω καλωδια κλπ θα τις ξαναπερασω να στις στειλω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Part 2:P
Άλλες 14 δικές μου φωτογραφίες, δυστηχώς απο κινητά [nokia 6300(2), nokia n70(2mp)]

https://img408.imageshack.us/gal.php?g=000gsd.jpg


Πολύ ωραίες!!!:bravo::bravo:Μου άρεσε πολύ μια με τη θάλασσα στο ηλιοβασίλεμα.






(σόρρυ που έκανα παράθεση ένα τόσο παλιό ποστ αλλά είχε όμορφες φωτογραφίες:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
:thanks:
-----------------------------------------
Στο Ενυδρείο Κρήτης «CretAquarium» ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ όμορφη φώτο η δεύτερη!!Μπράβο!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
:thanks:thanks:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top