Καλλιτεχνική φωτογραφία

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Παιδάκια....? Photoshop? Hello?
-----------------------------------------
Αχ δεν έκανα παράθεση....Φακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μμ..δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά.Δεν έχω πάει ακόμα καμιά φορά και ξεχνάω να τον ρωτήσω κιόλας.:P
Όρίστε μια φώτο που τράβηξε ο αδερφός μου από εκεί που μένει:

View attachment 26623
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δέσποινα πανέμορφες φωτογραφίες.Το χρώμα του ουρανού είναι μαγικό.Και αυτά τα σύννεφα..πωω αριστούργημα:inlove:
Όσο για τους μικρούς σας δαίμονες, δεν παίζονται.:P
Ντομένικα πολύ ωραία η πρώτη.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
α μηπως ειναι του ΤΕΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
@guess:Ααα!Υπέροχες!Αν την έχεις τραβήξει εσύ ένα μεγάλο μπράβο!:bravo:Μου αρεσε πάρα πολύ αυτή με τη γιαγιά στο παράθυρο.:D


Ναι εγώ τις τράβηξα!
Δεν είναι γιαγιά,παππούς είναι!:P
Την τράβηξα στα Αμπελάκια ,ένα χωριό πριν από τα Τέμπη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Krou, guess, ωραίες φωτογραφίες!
Γκες, εσύ είσαι αυτή η γριούλα;:P

Dominique, καλό θέμα έχει η φωτο του αδερφού σου (αν και λίγο σκοτεινή), όμως τα φώτα είναι θολά. Δεν ξέρω βέβαια πώς φτιάχνει, την κριτική την κάνω πάντως:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αυτό είναι για την Ντομένικα και τη Λουκρητία... (μία γάτα στον κήπο... όταν άκουσε τον ήχο του κινητού, το έβαλε στα πόδια...)




Εδώ βλέπουμε τη διάσημη παντέντα "αλλά Γιάννης"... όταν η οθόνη του λάπ τοπ είναι μικρή, έχω τη λύση...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μία ακόμα καλλιτεχνική μου φωτό προσπαθώντας να χωρέσω στο μικρό γραφείο όλα τα πράγματα σχετικά με networking. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
@Crook:Οκ,θα του το πω.:P

@nioniosmeg:Πολύ ωραία φώτο!:thanks:

@djohn:Οικονομική κρίση σου λένε μετά.:PΑλήθεια πόσα πσ έχεις;Καμιά δεκαριά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
@djohn:Οικονομική κρίση σου λένε μετά.:PΑλήθεια πόσα πσ έχεις;Καμιά δεκαριά;:P


https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1351586&postcount=27

Όταν έκανα το ποστ είχα 10... Τώρα έχω 11 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:!:Να τα εκατοστήσεις..:P(τελικά είμαι πολύ άσχετη απο πσ,ουτε τα μισά απ'ό,τι έγραφες εκεί δεν κατάλαβα.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ πάλι, κάτι πήρα μυρωδιά... παρ' όλα αυτά έχω αλεργία και είναι κλειστή η μύτη μου (:P)... πρέπει να είσαι σκληρά εργαζόμενος φοιτητής...
(ε, πλακίτσα, nothing personal...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Krou, guess, ωραίες φωτογραφίες!
Γκες, εσύ είσαι αυτή η γριούλα;:P

Dominique, καλό θέμα έχει η φωτο του αδερφού σου (αν και λίγο σκοτεινή), όμως τα φώτα είναι θολά. Δεν ξέρω βέβαια πώς φτιάχνει, την κριτική την κάνω πάντως:P.

Mπράβο είσαι τελικά πολύ έξυπνος!:P
Παππούς είναι!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
London (η 2η)?

Η 2η είναι καλή. Η τέταρτη είναι καλά τραβηγμένη (αν και δε φαίνεται όλο το πλοίο), όμως τα σίδερα που έχει μπροστά χαλάνε την εικόνα. Οι υπόλοιπες είναι θολές:P. Άκυρο, η τρίτη δεν είναι θολή, αλλά θα ήθελα να είναι πιο προσεγμένη:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
London (η 2η)?

Η 2η είναι καλή. Η τέταρτη είναι καλά τραβηγμένη (αν και δε φαίνεται όλο το πλοίο), όμως τα σίδερα που έχει μπροστά χαλάνε την εικόνα. Οι υπόλοιπες είναι θολές:P. Άκυρο, η τρίτη δεν είναι θολή, αλλά θα ήθελα να είναι πιο προσεγμένη:P.

Ολες απο Λονδινο ειναι απλα ειναι τραβηγμενες μεσα απο το πουλμαν κατα τη ξεναγηση και σε ειδικη επεξεργασιας μετα για να τις μικρανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολυ ωραίες Αντώνη!:no1:
Σε ζηλεύωωω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H καλύτερη φωτογραφία που έβγαλα στη Ρώμη.(αργότερα θα βάλω κι άλλες):D



(πατήστε πάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
H καλύτερη φωτογραφία που έβγαλα στη Ρώμη.(αργότερα θα βάλω κι άλλες):D



(πατήστε πάνω)

Ααα!Τι όμορφη!!Τέλεια!!Μπράβοο!:bravo::bravo:
(μα καλά όλοι έχετε πάει εξωτερικό;;:Pμόνο εγώ δε πάω πουθενα..:()

Μερικές δικές μου πρόσφατες ,δεν είναι ''καλλιτεχνικές'' αλλά ταιριάζουν τώρα με το κλίμα των ημερών:D:
View attachment 26649
View attachment 26650
View attachment 26651
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top