Καλλιτεχνική φωτογραφία

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
:!:

Καλά.. υπέροχες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:wow:Υπέροχες απλά.:bravo::bravo:
Ειδικά οι τρεις πρώτες είναι καταπληκτικές!!Τις έχεις επεξαργαστεί;
Ασχολείσαι επαγγελματικά;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
:!:
Δεν παίζει να τις έχεις τραβήξει εσύ!:!:
Απίστευτες.
Απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snik38

Νεοφερμένος

Ο snik38 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα σχολια σας παιδια!

@Domenica οχι δεν ασχολουμε επαγγελματικα αλλα καποια στιγμη στο μελλον θα ηθελα να παρακολουθησω καποια μαθηματα και γιατι οχι να το κυνηγησω και για 2η δουλεια.
Τελος ολες οι φωτογραφιες ειναι ψιλο-επεξεργασμενες (Curvres,saturation,contrast και levels).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ψιτ νεαρέ, αυτό το Ξένια hotel, πού βρίσκεται; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snik38

Νεοφερμένος

Ο snik38 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ειναι στην παρνηθα πριν το καζινο, μπορει να το δεις στις ταμπελες ως Ξενοδοχειο ΕΛΟΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη πως το έχω δει κάπου. Είχα περάσει πριν μερικά χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Snik, πολύ ωραίες φωτογραφίες!

Τί μηχανή έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Καλησπερα και καλως σας βρηκα. Να μερικες απο τις φωτογραφιες μου:



Αν κανετε κλικ πανω θα τις δειτε σε πιο μεγαλες και θα σας παει στο album μου που εχω στο flickr.

Η τελευταία μοιάζει σαν από βιντεοπαιχνίδι με τα γραφικά στο φουλ! κάτι σαν line_age...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snik38

Νεοφερμένος

Ο snik38 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Snik, πολύ ωραίες φωτογραφίες!

Τί μηχανή έχεις;
Ευχαριστω, εχω μια canon powershot s5 και μαζευω να παρω καποια dslr εχω βαλει στο ματι την d80 και ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να την εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Καλησπερα και καλως σας βρηκα. Να μερικες απο τις φωτογραφιες μου:



Αν κανετε κλικ πανω θα τις δειτε σε πιο μεγαλες και θα σας παει στο album μου που εχω στο flickr.

Φοβερές!!!!!!:DΜπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα σχολια σας παιδια!

@Domenica οχι δεν ασχολουμε επαγγελματικα αλλα καποια στιγμη στο μελλον θα ηθελα να παρακολουθησω καποια μαθηματα και γιατι οχι να το κυνηγησω και για 2η δουλεια.
Τελος ολες οι φωτογραφιες ειναι ψιλο-επεξεργασμενες (Curvres,saturation,contrast και levels).

Μπράβο,καλά θα κάνεις!Έχεις ταλέντο και αίσθηση.Είδα και τις υπόλοιπες φώτο σου στο Flickr.Η μία καλύτερη απο την άλλη!:D:no1::no1:(σου έκανα κ comment σε αυτή με το λουλούδι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Καλλιτεχνικές φωτογραφίες δεν είναι όλες.
Αλλα όσες δεν είναι είναι φωτογραφίες απο καλλιτέχνες οπότε μετράει νομίζω.

Στο blog του αδερφού μου :D
https://makishphoto.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Από το κινητό (μην περιμενετε κ πολλα απο ποιοτητα δλδ :P )


να μην ηταν οι πολυκατοικιες :/














και δαιμονες στο κεντρο του Ηρακλειου:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εσυ τις τραβηξες αυτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
@Krou:Πολύ όμορφες φώτο!:DΤι φοβερό χρώμα έχει ο ουρανός στην πρώτη!!Και αυτές απο το αεροπλάνο είναι πολύ ωραίες.Που πέτυχες τόσες πολλές γάτες βρε;Στις εστίες απ'ο,τι μου έχει πει ο αδερφός μου είναι γεμάτος ο τόπος σκύλους.


@guess:Ααα!Υπέροχες!Αν την έχεις τραβήξει εσύ ένα μεγάλο μπράβο!:bravo:Μου αρεσε πάρα πολύ αυτή με τη γιαγιά στο παράθυρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
@Krou:Πολύ όμορφες φώτο!:DΤι φοβερό χρώμα έχει ο ουρανός στην πρώτη!!Και αυτές απο το αεροπλάνο είναι πολύ ωραίες.Που πέτυχες τόσες πολλές γάτες βρε;Στις εστίες απ'ο,τι μου έχει πει ο αδερφός μου είναι γεμάτος ο τόπος σκύλους.


Στα λιονταρια διπλα στην πινακοθηκη, ειχε παρα πολλες κ πολλα μικρα ψιψινια το φθινοπωρο αφασια ηταν! Εστιες δεν εχουμε, στο πανεπιστημιο εννοουσε μηπως; γιατι εκει εχει σκυλια, μπαινουν κ στις αιθουσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αχου τα μικρούλια είναι γλύκα!Βασικά ο αδερφός μένει στις εστίες στο Ηράκλειο.Στο ΕΠΠ σπουδάζει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
στα δωματια των ξενοδοχειων εννοεις; γιατι δεν εχουμε κανονικες εστιες εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top