Καλλιτεχνική φωτογραφία

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.


(Ναι, ναι, όπως λέγατε και παλιά, τί κούκλος γάτος...!)



Εδώ γυαλίζουν τα μάτια του... Κάτι σκαρώνει...:P



Aha! Αποκαλύφθηκαν οι πραγματικές του προθέσεις!
"Θα καταλάβω τον κόσμο, muhahahaha!" :lol2:
-----------------------------------------
(Μην παρεξηγήσετε τη γυαλάδα, τα το φλας φταίει, δεν είναι UFO:P)
-----------------------------------------


Κι εδώ, λίγο αφότου εξόντωσε τον πρώτο του εχθρό...:kitty::mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
χαχα πολυ καλη!μονο που με τρομαζει!μπροουρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχ, τι καλο γατι, τι χαρουμενο. Φτου του. Να το γνωρισω στην Πιτσα ρε. Θα ταιριαζουν απολυτα. Ειναι κι αυτη τοσο γλυκια..:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.


(Ναι, ναι, όπως λέγατε και παλιά, τί κούκλος γάτος...!)



Εδώ γυαλίζουν τα μάτια του... Κάτι σκαρώνει...:P



Aha! Αποκαλύφθηκαν οι πραγματικές του προθέσεις!
"Θα καταλάβω τον κόσμο, muhahahaha!" :lol2:
-----------------------------------------
(Μην παρεξηγήσετε τη γυαλάδα, τα το φλας φταίει, δεν είναι UFO:P)

Πολύ ωραίες Αλέξανδρε!Όμορφα-αφασία γατάκια!!:D
Πολύ γάτα βρε παιδί μου.Τόση μεγάλη πέραση έχουν τα κατσουλάκια;;!:P
Χα!Τώρα θα βάλω τα κουλουκάκια μου να φάνε τα ψωφοκάτσουλα:P:
View attachment 26577


έδιτ:καλά η τελευταία είναι φανταστική!!Το γατάκι έχει πάρει απίθανη πόζα!!ΧD Άμα κάνεις δε και περικοπή να φαίνεται μόνο το γατί θα είναι τέλεια φώτο!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Και αυτή εδώ επίσης...Είχα κόλλημα με την φωτογραφία και κυκλοφορούσα με ένα κινητό στο χέρι νομίζοντας όλοι πως είμαι καμια τρελή τουρίστρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Υπέροχος ουρανός Λυδία!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ωραία φωτογραφία χαζό.XD:p
Νάης.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Α! Και επιδή λέμε για γάτες να και η δικιά μου! :D:D:DΑριστοκρατίαααααααααααααααα:jumpy:

(ευχαριστώ δομενικα,σου φτιάχνω ήδη την πεταλούδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Α! Και επιδή λέμε για γάτες να και η δικιά μου! :D:D:DΑριστοκρατίαααααααααααααααα:jumpy:

(ευχαριστώ δομενικα,σου φτιάχνω ήδη την πεταλούδα)

Μαμεί και δέρνει το γατί!ΧDXDXD
Έεεξαλλο βλέμμα.XD
..αλλά καθάριζε που και που τις τσιμπλίτσες με μία μπατονέτα από τα μάτια του ρε χαζό.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Είδαμε γάτες ,είδαμε σκύλους..Σας παρουσιάζω τώρα ένα μοναδικό ανεπανάληπτο ζώο με εγκέφαλο Λουκρητίας::P(πλακίτσα)

Σαν τη μύγα μες στο γάλα ε;:P
View attachment 26578




(χμ..πολύ ζώο έπεσε τελευταία..)

έδιτ:Λυδία απλά τέλεια φώτο!!!!Τι όμορφο που είναι!(οκ..με το πάσο σου :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Είδαμε γάτες ,είδαμε σκύλους..Σας παρουσιάζω τώρα ένα μοναδικό ανεπανάληπτο ζώο με εγκέφαλο Λουκρητίας::P(πλακίτσα)

Σαν τη μύγα μες στο γάλα ε;:P
View attachment 26578




(χμ..πολύ ζώο έπεσε τελευταία..)

έδιτ:Λυδία απλά τέλεια φώτο!!!!Τι όμορφο που είναι!(οκ..με το πάσο σου :) )

:lol::lol:
Πάντως ωραία φωτογραφία..
θέλω χιόνι τώραααα.:'(
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εγω εχω γατες εκτος σπιτιου, τις ταιζω καθημερινα 2 και 3 φορες, αλλα κουβαλανε και στο σπιτι ποντικια και πουλια και διαφορα. (κανει κατι χαρες η μανα μου.. :p)
Και λουρακια βαζω -σε αυτες που καθονται-για τα παρασιτα, και κτηνιατρο τα παω οταν προκυπτει προβλημα.
Αλλα τωρα να καθομαι να τα ξετσιμπλιαζω, ε οχι. Αν θελουν ας γλυφτουν να ξετσιμπλιαστουν μονα τους. Η μονη ''υπερβολη'' που εχω κανει, ηταν σε κατι νεογεννητα μιας απο τις γατες μας να βαζω σε μια πετσετα χαμομηλι και να τους τριβω τα ματακια τους για να ανοιξουν. Ειχαν περασει αρκετες μερες απο τη στιγμη που θα επρεπε να τα ειχαν ανοιξει και δεν το ειχαν κανει, οποτε..

(κλεινει αυτη η ευχαριστη παρενθεση περι γατιων. :p)

Σας δινω μια πικ με θεα της Πλακας(χωριο της Μηλου) μετα το ηλιοβασιλεμα.



Απο κινητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Κι εγω εχω γατες εκτος σπιτιου, τις ταιζω καθημερινα 2 και 3 φορες, αλλα κουβαλανε και στο σπιτι ποντικια και πουλια και διαφορα. (κανει κατι χαρες η μανα μου.. :p)
Και λουρακια βαζω -σε αυτες που καθονται-για τα παρασιτα, και κτηνιατρο τα παω οταν προκυπτει προβλημα.
Αλλα τωρα να καθομαι να τα ξετσιμπλιαζω, ε οχι. Αν θελουν ας γλυφτουν να ξετσιμπλιαστουν μονα τους. Η μονη ''υπερβολη'' που εχω κανει, ηταν σε κατι νεογεννητα μιας απο τις γατες μας να βαζω σε μια πετσετα χαμομηλι και να τους τριβω τα ματακια τους για να ανοιξουν. Ειχαν περασει αρκετες μερες απο τη στιγμη που θα επρεπε να τα ειχαν ανοιξει και δεν το ειχαν κανει, οποτε..

(κλεινει αυτη η ευχαριστη παρενθεση περι γατιων. :p)

Σας δινω μια πικ με θεα της Πλακας(χωριο της Μηλου) μετα το ηλιοβασιλεμα.



Απο κινητο.

Αυτό το έχω κάνει κι εγώ και οκ δεν είναι και τόσο υπερβολή γιατί τα μικρούλια δε μπορούν να καθαριστούν μόνα τους (ειδικά αν έχουν μεγάλο πρόβλημα).

Τι όμορφη φώτο!Αν και λιγο σκοτεινή σου μεταδίδει μια πολύ απόκοσμη ατμόσφαιρα.Φοβερό τοπίο.:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ράνια, τώρα μου θύμισες τη μια βδομαδούλα αυτή που πήγα διακοπές στη Ν. Κρήτη το καλοκαίρι... Να κάθομαι στην παραλία μέχρι τη δύση του ήλιου... Αχ...!

Ορίστε και μερικές για τους λάτρεις της ομίχλης:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
@Αλέξανδρο:Ωραίες!!:bravo:

Μερικές σημερινές:
κάποιος πεινάει..:P
View attachment 26579
μέλισσα
View attachment 26580
ροδακινιά
View attachment 26581
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Άχουυ. Εσύ στην πρώτη φωτογραφία ε?:p
Μωρέε.. σκούπιζε τη μυτούυλα σου που και που..:/ :p:p:p

Οι 2 τελευταίες (αν και ρωζ..^^:p:p) είναι πολύ ωραίες.XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Άχουυ. Εσύ στην πρώτη φωτογραφία ε?:p
Μωρέε.. σκούπιζε τη μυτούυλα σου που και που..:/ :p:p:p

Οι 2 τελευταίες (αν και ρωζ..^^:p:p) είναι πολύ ωραίες.XD

Χαχα..ναι εγώ είμαι,πως το κατάλαβες βρε;:P

Ευχαριστώωω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Βασικά θα μπορούσαν να είναι ωραιότερες (δεν είναι δα και θαυμάσιες), αλλά είχα σχολείο και το μεσημέρι έφυγε η ομίχλη:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Για εμένα αυτή η φωτό του γραφείου μου είναι τέχνη. Μετράει ? :P


μα αυτο δεν ειναι γραφειο ειναι gadjεταδικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snik38

Νεοφερμένος

Ο snik38 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα και καλως σας βρηκα. Να μερικες απο τις φωτογραφιες μου:



Αν κανετε κλικ πανω θα τις δειτε σε πιο μεγαλες και θα σας παει στο album μου που εχω στο flickr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top