Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Για εμένα αυτή η φωτό του γραφείου μου είναι τέχνη. Μετράει ? :P


Χαχα..καλά συλλογή κάνεις;;:P
Θα σου πρότεινα να τη στείλεις στο Λούβρο.Χωρίς πλάκα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Για εμένα αυτή η φωτό του γραφείου μου είναι τέχνη. Μετράει ? :P

Εσύ τελικά μοιάζεις πολύ με τον πατέρα μου και τον αδερφό μου (ο πατέρας μου φτιάχνει πλακέτες (και δεν ξέρω πως τα λένε:P) και ο αδερφός μου ψοφάει για υπολογιστές !!ν το δουν θα θέλουν να το κάνουν κορνίζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σιγάαα μωρέεε.:fss::p:p
Εγώ πάντως δεν νομίζω ότι τώρα τελευταία η γάτα μου μαδάει περισσότερο..:/
Πάντα σκ@τά ήταν το κάλυμα του κρεβατιού μου απ' τις τρίχες της.XD:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ πέτυχα ένα μεσημέρι αυτή,δεν ξέρω αν φαίνεται
-----------------------------------------
Α ωραίαααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Για εμένα αυτή η φωτό του γραφείου μου είναι τέχνη. Μετράει ? :P


Φιλε εχεις φοβερη συλλογη..να υποθεσω θα ασχολεισαι πολυ με το αντικειμενο..:)..+1000 και βεβαια ειναι τεχνη αυτο!!!:no1:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Nionomeg, καλύτερα να μη χρησιμοποιείς φλας όταν το αντικείμενο φωτογράφησής σου βρίσκεται πολύ κοντά στην κάμερα. Κόβει το φως και το πίσω είναι πολύ σκοτεινό, ενώ το μπροστινό πολύ φωτινό.

Η τελευταία είναι η πιο καλή!

ρε συ, με το φλας βγαίνουν έτσι τα μάτια! θα τον έβγαζα κι άλλες, αλλά ξέρω πως με το φλας πονάνε τα ματάκια του, οπότε έβγαλα μόνο αυτές τις δύο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εγώ πέτυχα ένα μεσημέρι αυτή,δεν ξέρω αν φαίνεται
-----------------------------------------
Α ωραίαααααα:D

Αχ Λυδία φοβερή φώτο!!Κι οι πεταλούδες αυτές είναι πανέμορφες!!:DΜε κινητό την τράβηξες ;Η ανάλυση μαμώτο αν ήταν λίγο πιο καλή θα ήταν τέλεια φώτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αχ Λυδία φοβερή φώτο!!Κι οι πεταλούδες αυτές είναι πανέμορφες!!:DΜε κινητό την τράβηξες ;Η ανάλυση μαμώτο αν ήταν λίγο πιο καλή θα ήταν τέλεια φώτο!
Γιες με κινητό,αλλά αν τη θέλεις,θα διορθώσω το μέγεθος στο photoshop και να στην δώσω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Γιες με κινητό,αλλά αν τη θέλεις,θα διορθώσω το μέγεθος στο photoshop και να στην δώσω:D
Ναι αμέ!!:D;Όταν βρείς χρόνο βέβαια.Θα την βάλω wallpaper στο λαπτοπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εδώ, εκθέτω σε κοινή θέα τα ενδιαφέροντά μου... τώρα, να καταλάβετε, αυτά είναι πάνω απ' το κρεβάτι μου...


Εδώ, εκθέτω σε κοινή θέα τα ενδιαφέροντα του ΜΕΣΑΙΟΥ αδερφού μου... (είναι πολύ σπαστικό να μοιράζομαι το δωμάτιο μου... αλλά η πλάκα είναι πως έχουμε κάτι σαν κουκέτα και κοιμάμαι εγώ απάνω!)*






* όχι πως είμαι άλλης θρησκείας...

Βασικά, για να τα δείτε αυτά μάλλον πρέπει να πατήσετε το δείτε καλύτερα... ξέρετε μωρέ, με ζουμ! αλλιώς χάνετε λεπτομέρειες...
-----------------------------------------
ή μου φαίνεται, ή έχω πάθει ψύχωση με τη ψηφιακή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Για εμένα αυτή η φωτό του γραφείου μου είναι τέχνη. Μετράει ? :P


Καλά, εντυπωσιαστήκατε απ' αυτό;;; Θα ανέβαζα μια το γραφείο του Πατέρα μου πριν το καθαρίσει, όμως τυχαίνει να μην έχω μια φωτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πεταλούδα:D:
View attachment 26576
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αχουυ τι καταπληκτική φωτό Ντομένικα.:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:DΌντως εκείνη την ημέρα ήταν πάρα πολλές πεταλούδες στο χωράφι και η αλήθεια είναι οτι δε τρόμαζαν εύκολα.Έτσι έβγαλα κάμποσες κοντινές σαν κι αυτή.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Βέβαια! Αυτό είναι από μόνο του ένα έργο τέχνης:P.

ΔΑΑΑΤ.

Χαχα..καλά συλλογή κάνεις;;:P

Θα σου πρότεινα να τη στείλεις στο Λούβρο.Χωρίς πλάκα.:D

Θα την στείλω, ψήνομαι :P

Εσύ τελικά μοιάζεις πολύ με τον πατέρα μου και τον αδερφό μου (ο πατέρας μου φτιάχνει πλακέτες (και δεν ξέρω πως τα λένε:P) και ο αδερφός μου ψοφάει για υπολογιστές !!ν το δουν θα θέλουν να το κάνουν κορνίζα :P

Έτσι πρέπει ;)

Φιλε εχεις φοβερη συλλογη..να υποθεσω θα ασχολεισαι πολυ με το αντικειμενο..:)..+1000 και βεβαια ειναι τεχνη αυτο!!!:no1:..

ασχολούμαι ασχολούμαι, μερσί μποκού.

Καλά, εντυπωσιαστήκατε απ' αυτό;;; Θα ανέβαζα μια το γραφείο του Πατέρα μου πριν το καθαρίσει, όμως τυχαίνει να μην έχω μια φωτό...

Για τυχαία φωτογραφία στην οποία φαίνονται ΜΟΝΟ τα 6 από από τα 11pc σου , στην οποία αρχικά το πλάνο ήταν να αναβαθμιστούν οι RAM και οι hdd από τα pavilion αλλά στην συνέχεια θυμάσαι ότι θα θελες να φτιάξεις και κάτι mobo στις οποίες κατά λάθος έχεις σπάσει 2 πυκνωτές + να φτιάξεις όσο καλύτερα γίνεται ένα ακόμα desktop με parts που ήδη έχεις, όχι έτσι μια χαρά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ πέτυχα ένα μεσημέρι αυτή,δεν ξέρω αν φαίνεται
-----------------------------------------
Α ωραίαααααα:D

:bravo:

ρε συ, με το φλας βγαίνουν έτσι τα μάτια! θα τον έβγαζα κι άλλες, αλλά ξέρω πως με το φλας πονάνε τα ματάκια του, οπότε έβγαλα μόνο αυτές τις δύο...:P

Μα με ψεύτικα μοιάζουν τα μάτια του έτσι, με το φλας... Θα σου έλεγα ότι δεν είναι γλυκούλης έτσι με το φλας, αλλά περιμάζεψα την ειλικρίνειά μου. Τώρα δε την περιμαζεύω:P. Άσε το σκυλάκι να αναδειχθεί έξω.

Καλά ας πατήσει μέσα το πόδι της η ψωφοκατσούλα μας και θα δει που θα πάει..:P:P


(Οι γάτες είναι έξω για να πιάνουν τους ποντικούς όχι για να κυλιούνται στα κρεβάτια.Αγαπώ τα ζώα αλλά ο καθενας έχει τον χώρο του.Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του που λέμε.:PΜου τη σπάνε δε κάτι έξυπνες που δίνουν κάθε βδομάδα ένα πενηντάρικο στο φαγητό του κοπρόσκυλου τους (το οποίο είναι τίγκα στα ροζ κορδελάκια-μπιχλιμπίδια).Αυτό δεν αγάπη για τα ζώα,αυτό είναι μ@λ@κια συγγνώμη κιόλας.Αν είσαι φιλόζωος να πας εθελοντής στην WWF πχ,να υπερασπίζεσαι τα δικαιώματα τους,να κάνεις κάτι ουσιαστικό τελοσπάντων για τα ζώα.:))

Κοίτα, αν έχεις χώρο και δεν έχεις πρόβλημα να καθαρίζεις ή αν τα αφήνεις να μπαινοβγαίνουν στο σπίτι μόνο σε ένα δωμάτιο, τί πειράζει;
Το θέμα είναι, όπως λες, να αποφεύγουμε τις υπερβολές... Μια θεία μου έπαιρνε το σκύλο της και τον έβαζε στο καλαθάκι του ποδηλάτου, για να δει λέει τη θέα στο πάρκο...:lol2:


:bravo:

Ευχαριστώ!:DΌντως εκείνη την ημέρα ήταν πάρα πολλές πεταλούδες στο χωράφι και η αλήθεια είναι οτι δε τρόμαζαν εύκολα.Έτσι έβγαλα κάμποσες κοντινές σαν κι αυτή.:D

Τσ εγώ σέλω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Εγκχμ, ποιοτική φώτο, τέικεν μπάι μι.xD :p
Έμπαινε Πιτσόνι μουυυ.XD:p:p
(κάποτε είχα και για άβαταρ αυτή την φωτογραφία.:p)

εδιτ: τα βιβλία που βλέπετε από πίσω είναι ένα μέρος της συλλογής μου από Αρκά.XD:p
-----------------------------------------

Νταξ, τι να κάνουμε αγαπώ το γατί μου και το δείχνω:p. Πρόβλημα?:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

Εγκχμ, ποιοτική φώτο, τέικεν μπάι μι.xD :p
Έμπαινε Πιτσόνι μουυυ.XD:p:p
(κάποτε είχα και για άβαταρ αυτή την φωτογραφία.:p)

εδιτ: τα βιβλία που βλέπετε από πίσω είναι ένα μέρος της συλλογής μου από Αρκά.XD:p

Χαχα..Ωραία!! Ποιός υποχώρησε τελικά;:PΟ κάτης ή το κουλουκάκι;:PΠαρεμπιπτόντως πολύ όμορφο σκυλάκι.:D

@Crook:Άμα σέλεις κι 'σύ μπεμπούλη ,να βγείς άτα έτσω να ζει' πολλέ' 'λουλούζε'..:lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top