Καλλιτεχνική φωτογραφία

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η πρωτη τραβηχτικε σημερα απο το δευτερο οροφο του σπιτιου μου
η δευτερη ειναι περσινη, κοιταξτε στην αγκαλια της γατας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • S5034694.jpg
    S5034694.jpg
    135.7 KB · Εμφανίσεις: 132
  • S5034640.jpg
    S5034640.jpg
    528.8 KB · Εμφανίσεις: 139

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
το κολεγιο του Harry Potter.jpgεκει γυριστηκε ο Harry Potter:D

View attachment 26556η πολη της Οξφορδης

View attachment 26557η περιφημη γεφυρα του Λονδινου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ ωραίες Αντώνη!!Τυχερέ πήγατε Λονδίνο..Εμάς ουτε στο φούρνο απέναντι δε μας αφήνουν να πάμε..>''Κακά'' παιδιά=κανείς συνοδός:(

Λίγες ακόμη δικές μου:):
Μια μεγάλη παράξενη πλην αηδιαστική αράχνη.Την βρήκα στα στάχυα.
View attachment 26559

Μια φώτο με ένα γατάκι μας(την είχα ξανανεβάσει αλλά την έβγαλα for technical reasons..)
View attachment 26560
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
το γατακι εχει φοβερα ματια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.



τα λέλουδα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ ωραία!!Μπράβο Σοζι!:no1:Με γεια τη ψηφιακή επι ευκαιρίας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Προσπάθησε να εστιάσεις σε λίγα άνθη, χωρίς να φαίνεται το μη φυσικό περίγραμμα. Έτσι το λουλούδι αποκτά μια πιο εκλεπτυσμένη εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Προσπάθησε να εστιάσεις σε λίγα άνθη, χωρίς να φαίνεται το μη φυσικό περίγραμμα. Έτσι το λουλούδι αποκτά μια πιο εκλεπτυσμένη εμφάνιση.

Σωστος φιλε Crookshanks..γενικα η φωτογραφιση λουλουδιων δν ειναι μια ευκολη υποθεση..:)..Ετσι ειπα να βαλω κι εγω μια που με δυσκολεψε αρκετα μεχρι να την πετυχω:
https://img134.imageshack.us/img134/2725/p3100167.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ωω, πανέμορφα τα λουλούδια.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

Εδώ, είναι μια δικιά μου, στο Πόρτο Καρράς, στη Χαλκιδική...




Πάλι το ίδιο είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Στο χωριό της μάνας μου εγκέεεν.ΧD


Τράβηξα και μία άλλη πολύ ωραία, αλλά η ανάλυση είναι σκ@τά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σωστος φιλε Crookshanks..γενικα η φωτογραφιση λουλουδιων δν ειναι μια ευκολη υποθεση..:)..Ετσι ειπα να βαλω κι εγω μια που με δυσκολεψε αρκετα μεχρι να την πετυχω:
https://img134.imageshack.us/img134/2725/p3100167.jpg

Ναι, αλλά εύκολο να το λέω, δύσκολο να το κάνω...:P

Μου αρέσει η μέλισσα:D:no1:.


Εδώ, είναι μια δικιά μου, στο Πόρτο Καρράς, στη Χαλκιδική...




Πάλι το ίδιο είναι...

Τί έχουν μέσα;:)

Στο χωριό της μάνας μου εγκέεεν.ΧD


Τράβηξα και μία άλλη πολύ ωραία, αλλά η ανάλυση είναι σκ@τά.:(

Δεν πειράζει, στείλε την κι αυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Όχι σε λέωωω. Πολύ χάλια.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τί έχουν μέσα;:)

Επιμένεις να σου πω;:P
κρασί είναι, το ξενοδοχείο αυτό είχε όχι μόνο χώρους ΜΟΝΟ για το πρωτάθλημα σκάκι, είχε και 5 τετραγωνικά χιλιόμετρα χόρτο για γκολφ (:jumpy:) και αμπελώνες, και το κτίριο που φαίνεται απ' ότι κατάλαβα ήταν εργοστάσιο...:P είχε και ένα λόφο το ξενοδοχείο που είχε μικρά σπίτια, δυάρια, λίγες μεζονέτες κλπ.... μέχρι και ιππόδρομο... εκεί ήπια και το πρώτο κρασί που δεν μου φάνηκε πικρό...
-----------------------------------------

το ύψος μου προκάλεσε ίλιγγο... αφού δεν έκανα εμετό...:P

:P
Δεν μοιάζει με κύκνο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ναι, αλλά εύκολο να το λέω, δύσκολο να το κάνω...:P

Μου αρέσει η μέλισσα:D:no1:.

Bασικα ειχαμε παει στο εξοχικο ενος φιλου μου οπου εχει πολλα μα πολλα φυτα και ειπα να δοκιμασω το macro mode της φωτογραφικης μου..ετσι εβγαζα ολο λουλουδια και διαφορα αλλα φυτα..ε και τοτε ετυχε και παρατηρησα μια μελισσα πανω σε αυτα τα λουλουδια της φωτο και ειπα να τα βγαλω φωτο μαζι με την μελισσα..ε μετα απο 5 περιπου ληψεις τα καταφερα..:P:D..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν μοιάζει με κύκνο;;;

Πολύ:D.

Όταν λες macro, εννοείς την εστίαση σε κοντινά αντικείμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

Απλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση το μπαζούκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύσκολη η δουλειά του φωτογράφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δύσκολη αλλά όμορφη.:D
Ας βάλω άλλες λίγες:
View attachment 26568 ξυνίδα
View attachment 26569 τα δικά μας λέλουδα:P
View attachment 26570 ένα λέλουδο στην Αθήνα(ξεποδαριάστηκα μέχρι να βρω ανθοπωλείο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δύσκολη αλλά όμορφη.:D
Ας βάλω άλλες λίγες:
View attachment 26568 ξυνίδα
View attachment 26569 τα δικά μας λέλουδα:P
View attachment 26570 ένα λέλουδο στην Αθήνα(ξεποδαριάστηκα μέχρι να βρω ανθοπωλείο )

Πολυ ωραιες η φωτο με τα λουλουδια domenica7..:no1:..φοβερη κοντινη εστιαση χωρις να φαινονται θολες..ισα-ισα ειναι πολυ πεντακαθαρες..excellent!!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top