Και τωρα ενδοσχολικες..

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ιστορία δίνουν αυτοί που έχουν πόρωση με τα θεωρητικά μαθήματα... Τώρα φυσική κι εγώ θα έδινα δεν θα είχα πρόβλημα απλά επειδή όλοι δίνουν τα άλλα δυο έδωσα κι εγώ μαθηματικά!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εχω ακουσει(δεν ξερω κατα ποσο ισχυει)οτι στις πανελληνιες στη φυσικη γενικης μπαινουν καθε χρονο γελοια θεματα γιατι τη δινουν ελαχιστοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εμεισ στο σχολειο μου κανενας δεν εδινε φυσικη γ.π ουτε ιστορια γ.π.!μονο μαθηματικα και βιολογια!πρεπει να εισαι τρελοσ για να δωσεισ τα αλλα δυο!φυσικη ακαταλαβιστικη και ιστορια ΤΕΡΑΣΤΙΑ η ύλη!
Σε εμάς Φυσική έδιναν 4 άτομα, και τα 4 υπολογίζουν πάνω από 19 αφού τους έβαλαν γελοία θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εχω ακουσει(δεν ξερω κατα ποσο ισχυει)οτι στις πανελληνιες στη φυσικη γενικης μπαινουν καθε χρονο γελοια θεματα γιατι τη δινουν ελαχιστοι...

Δεν έχει σημασία ο αριθμός αυτών που τη δίνουν. Στα μαθήματα γενικής παιδείας γίνεται κάθε χρόνο προσπάθεια για κατά το δυνατόν εύκολα θέματα, ακριβώς επειδή είναι γενικής παιδείας. Το αν τώρα θα 'ναι γελοία, είναι καθαρά θέμα τύχης.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όσα παιδία έχουν δώσει ήδη αρχαία γενικής μπορούν να μου λύσουν μία απορία;;; Στις εξετάσεις έχει μόνο μετάφραση εισαγωγή και ερμηνεία ή έχει και γραμματική και συντακτικό και τέτοια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Nομίζω ότι δεν προβλέπεται εξέταση σε γραμματική και συντακτικό φέτος
Εμάς πάντως δε θα μας βάλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μεταφραση, μια ερωτηση εισαγωγης, ερωτησεις κατανοησης και κατι λεξιλογικα εχει μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Όσα παιδία έχουν δώσει ήδη αρχαία γενικής μπορούν να μου λύσουν μία απορία;;; Στις εξετάσεις έχει μόνο μετάφραση εισαγωγή και ερμηνεία ή έχει και γραμματική και συντακτικό και τέτοια;;;

Eμας παλι μας τα εβαλαν ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Σημερα εγραφα κοινωνιολογια και επεσε μια ερωτηση:Ποια ειναι κατα τη γνωμη σας τα προβληματα του ελληνικου εκπαιδευτικου συστηματος?
Κι εγω εγραψα:
Το ελληνικο εκπαιδευτικο συστημα ΔΕΝ εχει προβληματα!!!Ολα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
:P:P Α!!! Και σε μας κατι σχετικό επεσε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Eμας παλι μας τα εβαλαν ολα!

Εγώ απ' όσο ξέρω ζητάνε μόνο μετάφραση και ερμηνευτικά. Α, και μια ερώτηση εισαγωγής.:P

@ danae: :xalara::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ότι κι ν βάλουν αποκλείεται να το γράψω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ότι κι ν βάλουν αποκλείεται να το γράψω!!!

Εγώ πάλι αυτό μπορώ να το πω με σιγουριά για την ιστορία.:lol::giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Στη βιολογια επεσε μια ερωτηση που ελεγε τι επιπτωσεις θα υπαρξουν στο συμπαν αν αφαιρεσουμε τα δεντρα(κατι τετοιο δεν θυμαμαι),και εγραψα απλα:ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ!!!
Δεν εχετε να πειτε εχω λακωνικοτητα στο λογο μου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδια τωρα που ειδα για την ιστορια εχω την εξης αποριά:ποιος ανωμαλος καθησε να μαθει το καινουργιο βιβλιο (που εφαρμοστηκε 1η φορα φετος) και να το δωσει πανελληνια?Οποιος και να 'ναι χαρα στο κουραγιο του!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Το βιβλίο της Ιστορίας είναι πραγματικά άθλιο. Για το λίγο διάστημα που το ψιλοδιάβασα, ένιωθα ότι διάβαζα τηλεφωνικό κατάλογο!
Χθες έγραψα Αρχαία, κάπου στη βάση υπολογίζω και την Τρίτη γράφω Κοινωνιολογία. Μας έχουν δώσει 16 ερωτήσεις, αν βρω διάθεση, θα της διαβάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εμας μας ειχαν 80 σελιδες υλη κοινωνιολογια!!!!!!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εμας μας εχει βαλει 87 σελιδες υλη ιστορια..................και θα διαβασωωωωω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleftheria_4

Νεοφερμένος

Η Eleftheria_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ παιδιά διαβάζω μια ωρίτσα πριν κοιμηθώ...τα κάνω μια ανάγνωση και ξέρω ότι ό,τι και να πέσει θα ξέρω κάτι να γράψω!! ΚΝΛ, μαθηματικά και σχέδιο και τελειώσαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Επιτελους.........................................ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top