Και τωρα ενδοσχολικες..

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εμεις γραφουμε βιολογια και ειναι ενας μπιιιπ ο καθηγητης.. περσυ ολα τα ερωτηματα ηταν αναπτυξης :down: εχω χασει και το βιβλιο της κοινωνιολογιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εμείς πηγαμε σχολείο σημερα και μας εδωσαν τα θεματα κ τις απαντησεις για ολα τα μαθηματα,τις οποιες φυσικα μπορουμε να εχουμε μαζι μας(σε ιδιωτικο παω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλά σκονάκια στα πάντα, τον Κινέζο κάνουν οι επιτηρητές... 20 σε όλα :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αυτο ειναι ρε φιλε.Οχι σαν και μας που σημερα πρωτη μερα μας λεει ο μαμουχαλος ο λυκειαρχης ''εμαθα τι κανατε και στις πανελληνιες''.Και που ξερεις εσυ ρε ηλιθιε?Ρε παιδια βγηκαν τα αποτελεσματα και δεν το εμαθα?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Αυτο ειναι ρε φιλε.Οχι σαν και μας που σημερα πρωτη μερα μας λεει ο μαμουχαλος ο λυκειαρχης ''εμαθα τι κανατε και στις πανελληνιες''.Και που ξερεις εσυ ρε ηλιθιε?Ρε παιδια βγηκαν τα αποτελεσματα και δεν το εμαθα?:lol:

ε πως !!!!!!ο διευθυντης εβγαλε κιολας τα αποτελεσματα:P:P αν ειναι δυνατον...σαν να σου λεει "χαλια γραψατε!"
καποιοι ανθρωποιοι πολυ σε ενθαρρυνουν. . .

το αλλο σημερα! μιλουσα με μια φιλη μου..κ λεει καθως πηρε μια αλλη κοπελα τηλεφωνο το σηκωσε η μαμα της και την ρωτουσε πως τα πηγε...ειπε οτι περα απο τα μαθηματικα κατευθυνσης που περιμενει κανενα 11 ειναι ευχαριστημενη...κ της λεει για τα μαθηματικα(παραλειπωντας ολα τα ολα μαθηματα που υποτιθεται οτι τα πηγε καλα,σαν να μην υπαρχουν δηλαδη)

"τοσο χαμηλα εγραψες?ενταξει μωρε καπου θα περασεις!":mad:

(βγηκα λιγο εκτος θεματος αλλα ηθελα να το πω:D!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luthien

Νεοφερμένος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε Θρησκευτικα ...ζητημα ειναι να διαβασα μιση ωρα :P
Αλλα μες την ταξη γινοταν χαμος ...ο ενας τα ελεγε στον αλλο :D

Αυριο γραφω Κειμενα και δεν εχω σημειωσεις για κανενα απο τα 3 κειμενα της υλης μας :P
3 κείμενα???όνο 3 κείμενα σας έβαλαν για ύλη; Εμας γιατί μας έβαλαν 8?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
3 κείμενα???όνο 3 κείμενα σας έβαλαν για ύλη; Εμας γιατί μας έβαλαν 8?


εμας μας βαλαν 11:P ελεος:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
εμείς πηγαμε σχολείο σημερα και μας εδωσαν τα θεματα κ τις απαντησεις για ολα τα μαθηματα,τις οποιες φυσικα μπορουμε να εχουμε μαζι μας(σε ιδιωτικο παω)
Σε ποιο ιδιωτικό πας αν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luthien

Νεοφερμένος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μμμμ, ωραία...Ό,τι να'ναι είναι τα σχολεία.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εμάς γύρω στα 10 μας έβαλαν για σήμερα.. αλλά κάτι μου λεει ότι θα βάλουν ποιημα για να μην φωτοτυπούν σελίδες.... Αλλα δεν έχω το βιβλίο οπότε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Έγραψα σήμερα Βιολογία πάρα πολύ καλά! Βέβαια, σχεδόν μας είχε πει τα θέματα (τι σχεδόν δηλαδή!). Την Δευτέρα Ιστορία. Εκεί μας έχουν βάλει τα κέρατά μας! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Κι εγω εγραψα βιολογια σημερα,δεν ξερω πως το επαθε κι εβαλε ευκολα.. τη δευτερα φυσικη,να δουμε εκει τι πανικος θα γινει.. ευτυχως η φυσικη δεν παιζει ρολο στο γενικο μεσο ορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εμεις φυσική σήμερα, σκετικα εύκολα βάλανε, ηταν λίγο πιο χαλαροί οι επιτηρητες απο εχθές (υπαγορευα άνετα τις απαντησεις στους γύρω μου). Τη δευτέρα έχουμε Ιστορία που δεν ξέρω τπτ και ελπίζω να πέσουν μόνο κάποια που μας είπαν για σος αλλιως...θα επιστρατευτούν τα βιβλία στις τουαλέτες:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εμεις την τρίτη κοινωνιολογία (όλο το βιβλίο) και βιολογία γενικής!!!!!! Πάντως οι επιτηρητές μας είναι όσο αυστηροί ήταν και τα προηγούμενα χρόνια απλά απο τη μία τα θέματα είναι κάπως πιο εύκολα κι απο την άλλη δεν δίνουμε και ιδιαίτερη σημασιά:s:s:s:up::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμεισ ξεκινησαμε με αρχαια και ενω μας ειχε πει οτι θα βαλει το 39 εβαλε το 37 για μεταφραση και δεν το ηξερε κανεις!Εγω ευτυχωσ ειχα μπροστα μου μια απο θεωρητικη και αντεγραψα την μεταφραση!Αυτοι τουλαχιστον κανουν αγνωστο οποτε μια μεταφραση εστω και στο περιπου μπορουν να τη βγαλουν,αλιμονο σε μας...Θρησκευτικα που γραφαμε σημερα μας ειχε πει 11 ερωτησεισ και ηταν πολυ ενταξει...απο αυτεσ εβαλε και στην αναπτυξη και στα Σ-Λ!την δευτερα φυσικη...περα απο το πρωτο κεφ που κατι ξερω(λογο κατ/νσης) στα υπολοιπα ουτε τα συμβολα....να δω τι θα γραψω!ιστορια μας εβαλε τα κερατα μας και οταν της το ειπαμε μας λεει τα πιο sos...ναι αντε να ξερω εγω ποια ειναι τα πιο sos!και εμας βιολογια μας εβαλε ολη την υλη των πανελλαδικων!να την διαβασει μονη της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω Δευτερα γραφω Θουκυδιδη!!Μας εχει βαλει 3παραγραφους για μεταφραση,3μεταφρασμενα και 2 σελιδες Θεωρια!!Λιγα αλλα και παλι ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΡΧΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Του σκονακιου,ω σκονακι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τι σκονάκι κάνετε στις ενδοσχολικες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ τα γράφω σε μικρά χαρτάκια!!Α τα πιο σοσ τα γράφω στο καλαμι γιατι είναι πιο εύκολο και πιο ακίνδυνο να τα δεις:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω παντως δε κανω σκονακι, δε μ'αρεσει...
Αυριο γραφω φυσικη γ.π. και λογοτεχνια επιλογης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγω γενικά δεν κάνω σκονάκια γιατι δεν είμαι καλή στο να τα βλέπω και φοβάμαι μη με δούν... επισης στα πιο πολλά μαθηματα δεν ξέρα τι να κάνω σε σκονακι... πχ .. την τρίτη γράφω κοινωνιολογία σε ΟΛΟ το βιβλίο... εκεί, τι να κάνω σκονακι??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top