Καθυστερημένο διάβασμα πανελληνίων

larakaraba

Νεοφερμένος

Η larakaraba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας.Ο χρονος που εμεινε ειναι 4 μηνες.Διαβαζα 2 ωρες την εβδομαδα λογο προβληματων.Άρχισα ιδιαιτερα αρχαια 6 ωρες κοινωνιολογια εχω πολυ καλη καθηγήτρια οπως και η ιστορια και κανω 3ωρο εκθεση λογοτεχνια.Στοχευω για 12.000 13.000 το πολυ καθως ξερω ορι με τον χρονο που μου απεμεινε δεν μπορω να γραψω παραπανω.Τι πιστεύετε;Ειμαι θεωρητική κατευθυνση**
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Γεια σας.Ο χρονος που εμεινε ειναι 4 μηνες.Διαβαζα 2 ωρες την εβδομαδα λογο προβληματων.Άρχισα ιδιαιτερα αρχαια 6 ωρες κοινωνιολογια εχω πολυ καλη καθηγήτρια οπως και η ιστορια και κανω 3ωρο εκθεση λογοτεχνια.Στοχευω για 12.000 13.000 το πολυ καθως ξερω ορι με τον χρονο που μου απεμεινε δεν μπορω να γραψω παραπανω.Τι πιστεύετε;Ειμαι θεωρητική κατευθυνση**
Είναι εφικτό αρκεί να μην επαναπαυτείς.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γεια σας.Ο χρονος που εμεινε ειναι 4 μηνες.Διαβαζα 2 ωρες την εβδομαδα λογο προβληματων.Άρχισα ιδιαιτερα αρχαια 6 ωρες κοινωνιολογια εχω πολυ καλη καθηγήτρια οπως και η ιστορια και κανω 3ωρο εκθεση λογοτεχνια.Στοχευω για 12.000 13.000 το πολυ καθως ξερω ορι με τον χρονο που μου απεμεινε δεν μπορω να γραψω παραπανω.Τι πιστεύετε;Ειμαι θεωρητική κατευθυνση**
Γεια σου, και εγώ θεωρητική δίνω φέτος. Λέγεται ότι η θεωρητική είναι η κατεύθυνση που Ομάν διαβάσεις πάρα πολύ σίγουρος θα γράψεις τόσο που θες και παραπάνω. Μη σκέφτεσαι τον καιρό που δεν διάβαζες, ειδικά αφού είχες προβλήματα, ελπίζω τώρα να σου πέρασαν για να μπορείς να επικεντρωθείς στο διάβασμα! Εάν το έχεις με την αποστήθιση μπορείς σε ένα μήνα να ξέρεις νερό κοινωνιολογία και ιστορία. Σε αυτά τα 2 μαθήματα μετράει περισσότερο να ξέρεις νερό το βιβλίο, αφού βγάλεις έναν αριθμό σελίδων ασχολησου και με πηγές. Θεωρώ ότι μπορείς να γράψεις παραπάνω αν είσαι διατεθειμένη από εδώ και πέρα να στερηθεις κάποια πράγματα τύπου, όχι πολλές βόλτες, κτλ. Στα αρχαία επικεντρωσου στο γνωστό να ξέρεις πολύ καλά τι λένε τα βιβλία και μετά δες σχόλια από αλλού. Η έκθεση είναι το μάθημα που χρειάζεται το λιγότερο διάβασμα. Αυτά που σου λέω βέβαια εξαρτάται και από το τι επίπεδο έχεις δηλαδή είσαι μέτρια στην έκθεση;κτλ. Υπάρχει και το ενδεχόμενο να δώσεις και του χρόνου, που δεν είναι κακό σε περίπτωση που θες να περάσεις σε υψηλόβαθμη σχολή κτλ.
 

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Για αυτά τα μόρια, με σωστό διάβασμα και τα ιδιαίτερα που καλά έκανες και άρχισες, ο στόχος σου είναι 100% εφικτός.

Απλά όπως είπες, 4 μήνες έμειναν, τώρα είναι η ώρα να τα δώσεις όλα, μην χαλαρώνεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top