Καθηγητής φυσικής στη Λάρισα

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γεια!!!η αναζητηση καθηγητη φυσικης ειναι μια πονεμενη ιστορια και θελω βοηθεια απο οποιον μπορει ν με βοηθησει.Βασικα για οσους ξερουν πηγαινα στο αριστοτελειο φροντιστηριο και ειχα τον παπαδοπουλο στην φυσικη κατ. (γ'λυκειου) αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος απο το μαθημα του και σταματησα..και τωρα ψαχνω να βρω αλλου να παω για φυσικη..μου προτειναν να παω στα ενωμενα για εναν ξανθοπουλο και εναν δουκα...ξερει κανενας κανεναν αλλο να μου προτινει?ελπιζω καποιος να απαντησει γρηγορα γιατι ο χρονος τρεχει και χρειαζομαι βοηθεια!ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
γεια!!!η αναζητηση καθηγητη φυσικης ειναι μια πονεμενη ιστορια και θελω βοηθεια απο οποιον μπορει ν με βοηθησει.Βασικα για οσους ξερουν πηγαινα στο αριστοτελειο φροντιστηριο και ειχα τον παπαδοπουλο στην φυσικη κατ. (γ'λυκειου) αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος απο το μαθημα του και σταματησα..και τωρα ψαχνω να βρω αλλου να παω για φυσικη..μου προτειναν να παω στα ενωμενα για εναν ξανθοπουλο και εναν δουκα...ξερει κανενας κανεναν αλλο να μου προτινει?ελπιζω καποιος να απαντησει γρηγορα γιατι ο χρονος τρεχει και χρειαζομαι βοηθεια!ευχαριστω.
O Ξανθοπουλος ειναι οντως παρα πολυ καλος!! Το γνωριζω και σαν καθηγητη, απο φιλους μου, αλλα κανω παρεα και με την κορη του και ξερω κατι παραπανω... Αλλα αν τελικα αποφασισεις να πας στα ενωμενα, να ζητησεις να κανεις μαθημα με τον Ξανθοπουλο και να μην αφησεις να σου πασαρουν κανεναν αλλο!! Το κανουν συχνα τα φροντιστηρια αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top