Καθηγητής Μαθηματικών

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα την συμβουλή και την εμπειρία σας σε ένα ζήτημα...Ο Καθηγητής που με κάνει μάθημα είναι της φιλοσοφίας να βγει η ύλα μία φορά και καλά χωρίς να πιστέυει στις πολλές επαναλήψεις...Το πρόβλημα μου είναι ότι στο σχολείο είμαστε στους κανόνες De l' Hospital και καποιοι φίλοι από άλλο φροντιστήριο έχουν μπεί ολοκληρώματα ενώ εγώ βρίσκομαι ακόμα στις...Συνέπειες του Θ.Μ.Τ με αποτέλεσμα να γράφω χάλια στο σχολείο και να μηυν συμμετέχω.Πιστεύετε ότι είναι κακό που είμαι τόσο πίσω ή δεν πειράζει δεδομένου του στιλ του Καθηγητή??Οφείλω βέβαια να πω πως ότι έχουμε κάνει μαζί το έχω καταλάβει πάρα πολυ καλά και αισθάνομαι πολύ σίγουρος σε αυτό...Πιστεύετε ότι θα έχει αρνητικές συνέπειες αυτή η αργοπορία στις Πανελλήνιες?Περιμένω απόψεις και ευχαριστώ προκαταβολικά... :no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ειναι πολυ λογικο που αγχωνεσαι, και ειναι επισης πολυ περιεργο που ο καθηγητης δεν σε τρεχει...Αν πιστευεις σε αυτον τον καθηγητη και ειναι πραγματι καλος, σου βαζει διαγωνισματα και κανει σωστα τη δουλεια του τοτε μιλα του και πες του να σε παει πιο γρηγορα ( μην μασησεις, εσυ αποφασιζεις τι θα γινει ) αλλιως ψαξε το συντομοτερο για αλλο, δεν ειναι καθολου αργα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ευχαριστώ φίλε δεν τίθεται θέμα αλλαγής ο καθηγητής τα σπάει...Καμιά άλλα γνώμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όχι φίλε μου και εμείς έτσι είμαστε.Στο σχολείο είναι δμτ στο φροντιστήριο μονοτονία ενώ κάποιοι μπήκαν ολοκηρώματα.Το συνήθισα πλέον και δεν μου κάνει εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Όχι φίλε μου και εμείς έτσι είμαστε.Στο σχολείο είναι δμτ στο φροντιστήριο μονοτονία ενώ κάποιοι μπήκαν ολοκηρώματα.Το συνήθισα πλέον και δεν μου κάνει εντύπωση.
και εγω μια απο τα ιδια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ουφφφ ευχαριστώ ρε παιδιά με ανακουφίζετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ναι και μια φιλη μου ειναι σταθερη τωρα και στο σχολειο τελειωνουν παραγωγους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top