Κάπνισμα

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γι αυτό μόνο χαβανέζικα πούρα. Όχι πια στα τσιγάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VenusInFurs

Νεοφερμένος

Η VenusInFurs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σήμερα 31 Μαΐου είναι η
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
Πώς δεν το θυμήθηκαν οι αντικαπνιστές μας?



Γιατι και να το θυμόντουσαν,ποιο το αποτελεσμα; :p

Ρε φίλε ξέρετε τί;
Σωστό η λάθος,κακο η καλό,αισθισιακο ή μή,είναι επιλογη του καθενός το αν θα καπνίσει ή οχι...τώρα να έρχεται ο καθένας και να λεει οτι μπλά μπλά αυτο ειναι μαλακία δε νομίζω οτι θα αποτρεψει τον άλλον απο το να το ξεκινησει ή μα το συνεχισει,απλα θα επικρίνει και θα προσβάλλει τη θέση και την συνειδητη επιλογή του άλλου...αυτοι που ξεκινούν το καπνισμα δε ειναι πενταχρονα να πούμε ααα δε εχει απολυτα δική τους βούληση για να τουσ δειξουμε το σωστό δρόμο.Τελος όλοι ξερουμε τις βλαβερες επιπτωσεις του υπερβολικού καπνίσματος οπότε ο καθένας το επιλεγει με δικό του ρισκο...
Εχετε σκεφτεί ποτέ,οτι αν το καπνισμα δε τπ επικριναμε τόσο,και δε το καθοστούσαμε ταμπου,θα μειωνόταν ο αριθμός αυτών που δοκιμάζουν ή γενικότερα καπνίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τσιγάρο, φτιαγμένο για την εκμετάλλευση των ηλιθίων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εχω κανει μερικα 4/5... δε μου αρεσε... σε εθιζει δυστυχως η νικοτινη... απο γευση τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelosSOAD

Νεοφερμένος

Ο aggelosSOAD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αμα καποιος το αρχισει μετα μονο αν το παρει αποφαση το κοβει μαχαιρι και αυτο δεν ειναι και πολυ ευκολο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αμα καποιος το αρχισει μετα μονο αν το παρει αποφαση το κοβει μαχαιρι και αυτο δεν ειναι και πολυ ευκολο :/
Καθόλου εύκολο θα έλεγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ας αναψω κανα πουρο τωρα που το θυμηθηκα.Πρεπει να εχουν μεινει 3/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πανεύκολο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
ωραία πρέπει να είναι η ξύλινη πίπα..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
ναι ρε φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ωραία πρέπει να είναι η ξύλινη πίπα..


Συμφωνω,αλλα γενικα η πιπα θελει μια χ διαδικασια για να την συντηρεις,+ το οτι οι καπνοι της ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΙ.Αλλα μπορεις να βαζεις συμβατικο καπνο τσιγαρου :P

και οχι μονο η ξυλινη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Συμφωνω,αλλα γενικα η πιπα θελει μια χ διαδικασια για να την συντηρεις,+ το οτι οι καπνοι της ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΙ.Αλλα μπορεις να βαζεις συμβατικο καπνο τσιγαρου :P

και οχι μονο η ξυλινη :redface:

ήξερα ότι το μυαλό σου Κούλα, ήταν εκεί..αχ Κούλαα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Βρείτε μου μια καλή μάρκα που να κοστίζει το πακέτο 3 ευρώ ή λιγότερο αν γίνεται.
Δε παλεύεται το 3.80 του stuyvesant

ΥΓ: Οχι στριφτά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Βρείτε μου μια καλή μάρκα που να κοστίζει το πακέτο 3 ευρώ ή λιγότερο αν γίνεται.
Δε παλεύεται το 3.80 του stuyvesant

ΥΓ: Οχι στριφτά !!!

WEST 100's
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Βρείτε μου μια καλή μάρκα που να κοστίζει το πακέτο 3 ευρώ ή λιγότερο αν γίνεται.
Δε παλεύεται το 3.80 του stuyvesant

ΥΓ: Οχι στριφτά !!!

Κασετινα καρελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Από προσωπικό ενδιαφέρον, τι σας προσφέρει το κάπνισμα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Τιμή να μου λέτε και ποιότητα.
Θυμάμαι τα Χριστούγεννα πήγα σε ενα φίλο στην Καβάλα και ψάχναμε φτηνά τσιγάρα. Πήγαμε σε περίπτερο, και μας έδωσε κάτι John player (ή κάπως έτσι) που έκαναν 2.80.
Ηταν τα χειρότερα τσιγάρα που έχω κάνει! Ο καπνός άθλιος. Αν θέλει κανείς να κόψει το κάπνισμα, αυτά να πάρει, δε θα θέλει να καπνίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Τιμή να μου λέτε και ποιότητα.

ριξε μια ματια εδω. σε ενα μαθητικο φορουμ ποσο ειδικοι να μαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Τιμή να μου λέτε και ποιότητα.
Θυμάμαι τα Χριστούγεννα πήγα σε ενα φίλο στην Καβάλα και ψάχναμε φτηνά τσιγάρα. Πήγαμε σε περίπτερο, και μας έδωσε κάτι John player (ή κάπως έτσι) που έκαναν 2.80.
Ηταν τα χειρότερα τσιγάρα που έχω κάνει! Ο καπνός άθλιος. Αν θέλει κανείς να κόψει το κάπνισμα, αυτά να πάρει, δε θα θέλει να καπνίσει.

λοιπον εγω απο φτηνα πιστευω οτι καλα ειναι -με σειρα προτιμησης:P-
west 100s που κανουν 3.30 αλλα τα εχω βρει και 3 μονο, εμενα μ αρεσει σαν τσιγαρο αλλα καποιοι το βρισκουν βαρυ
ασσος κασετινα που κανει 3.30
και μετα καρελια κασετινα που και αυτο καπου 3 ευρω εχει

(και βτω με καμια παναγια μην παρεις l&m το πακετο των 2.80)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τα παιδια στο δημοτικο και στο γυμνασιο μισούν το τσιγαρο λενε οτι δε θα καπνισουν και τετοια αλλα στο λυκειο καπνίζουν όλα με εξαιρεση αυτα που βάζουν γλυκουλικα πράγματα για αβαταρ
Fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top