Κάπνισμα

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν καπνιζω, αν και εχω δοκιμασει και το μονο που σου προσφερει ειναι μια απαισια πικρα στο στομα.
Ταυτοχρονα βλαπτεις τον οργανισμο σου,βρωμανε τα χερια σου και η ανασα σου,κιτρινιζουν τα δοντια σου και χαλας τα λεφτα σου.
Το μονο θετικο ειναι οτι οταν στεκεσαι μονος σου σαν ηλιθιος στο προαυλιο του σχολειου, αναβεις ενα τσιγαρο για να μην φαινεται οτι ξεμεινες εκει χωρις κανεναν.
Μεγαλο advantage :P
ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕΤΕ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
παρα το οτι ειμαι 18, δεν εχω δοκιμασει ΠΟΤΕ τσιγαρο. το απεχθανομαι θα ελεγα, βρωμαει και δεν προσφερει τιποτα! μια ακομα κακια συνηθεια που καλο θα ηταν να την απαγορευσουν επιτελους στους δημοσιους χωρους! δεν φταιμε σε τιποτα εμεις οι υπολοιποι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παρα το οτι ειμαι 18, δεν εχω δοκιμασει ΠΟΤΕ τσιγαρο. το απεχθανομαι θα ελεγα, βρωμαει και δεν προσφερει τιποτα! μια ακομα κακια συνηθεια που καλο θα ηταν να την απαγορευσουν επιτελους στους δημοσιους χωρους! δεν φταιμε σε τιποτα εμεις οι υπολοιποι..
το παρα το οτι ειμαι 18 δεν το καταλαβα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έγινα 18 προχθές, ούτε τζούρα μέχρι στιγμής.

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ, ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Έγινα 18 προχθές, ούτε τζούρα μέχρι στιγμής.

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΗ ΝΤΡΟΠΗ, ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ.

:P

Ακομη δεν εχεις αυτοκτονησει απο την ντροπή!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν είναι αρκετό, ω, μα δεν είναι αρκετό.

Τα πάντα χάνονται κάτω απ' τα πόδια μου σε μια συνειδητοποίηση στιγμής. Ό,τι και να κάνω δεν είναι αρκετό.

Τουλάχιστον ας δοκιμάσω ένα πριν βάλω τέλος στην άθλια ζωή μου. Έχεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Δεν είναι αρκετό, ω, μα δεν είναι αρκετό.

Τα πάντα χάνονται κάτω απ' τα πόδια μου σε μια συνειδητοποίηση στιγμής. Ό,τι και να κάνω δεν είναι αρκετό.

Τουλάχιστον ας δοκιμάσω ένα πριν βάλω τέλος στην άθλια ζωή μου. Έχεις; :P

Εχεις δικιο δεν ειναι αρκετο γι'αυτο λεω ειναι το ΛΙΓΟΤΕΡΟ που μπορεις να κανεις...εισαι βαρος στην κοινωνια καταλαβε το!

Κοιτα, εισαι που εισαι απαραδεκτος που δεν εχεις δοκιμασει πηγαινε τουλαχιστον και αγορασε ενα πακετο και αφησε τις γυφτιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φαρμακείο η αγορά, και να θέλω δε βγαίνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
what-cigarettes-do-to-your-lungs.jpg
Μια εικονα που τα λεει ολα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Φαρμακείο η αγορά, και να θέλω δε βγαίνω. :P

Επιβαρυνεις τη θεση σου:/:
Στο κατω κατω αν δεν εχεις κλεψε, ληστεψε, σκοτωσε καποιον και παρ'του τα λεφτα:/:
Λυσεις υπαρχουν...ορεξη να 'χεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
το παρα το οτι ειμαι 18 δεν το καταλαβα :hmm:

βλεποντας τριγυρω μου 12χρονα να καπνιζουν, νομιζω πως το να εισαι 18 και να μην εχεις δοκιμασει ποτε σε κατατασει σε ειδος προς εξαφανιση :P :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν σκοτώσω κάποιον όμως και βρω πάνω του τσιγάρα; Θα απογοητευτώ ολοκληρωτικά και μόνο στην ιδέα ότι είμαι τελευταίος...

Δεν υπάρχει ελπίδα πια, πάω για πέταμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βλεποντας τριγυρω μου 12χρονα να καπνιζουν, νομιζω πως το να εισαι 18 και να μην εχεις δοκιμασει ποτε σε κατατασει σε ειδος προς εξαφανιση :P :/:
το οτι ειχες λιγο παραπανω μυαλο για να καταλαβεις μερικα πραγματα μαλλον δεν ειναι ανησυχητικο αλλα το αντιθετο:) καλα για τα 12 13 14 15 χρονα που καπνιζουν δεν σχολιαζουμε καν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ελπίδα πια, πάω για πέταμα.

Αφου το παραδεχεσαι εισαι σε καλο δρομο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
καπνισμα...μεγαλη χαζομαρα να τα αρχισει καποιος στις μερες μας πλεον κατα την γνωμη μου...και για να πω την αληθεια την παρσινη χρονια ειχα αρχισει να κανω απο κανενα ετσι για τον χαβα...βεβαια ευτυχως πανε 3-4 μηνες που εκανα το τελευταιο...παλι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
προσωπικη μου αποψη ειναι οτι τα περισσοτερα μικρα το αρχιζουν για μαγκια και καλα κοιτα ποιος ειμαι εγω. οι αλλοι οι πιο μεγαλοι το αρχιζουν ειτε επειδη 9ελουν να το δοκιμασουν ειτε γτ τουσ το λενε οι φιλοι τους.απαξ και το αρχισεις το κοβεις δυσκολα γτ ε9ιζεσαι.ο κα9ενας για το δικο του το καλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
προσωπικη μου αποψη ειναι οτι τα περισσοτερα μικρα το αρχιζουν για μαγκια και καλα κοιτα ποιος ειμαι εγω. οι αλλοι οι πιο μεγαλοι το αρχιζουν ειτε επειδη 9ελουν να το δοκιμασουν ειτε γτ τουσ το λενε οι φιλοι τους.απαξ και το αρχισεις το κοβεις δυσκολα γτ ε9ιζεσαι.ο κα9ενας για το δικο του το καλο!!
αυτο με την μαγκια πραγματικα δεν το καταλαβαινω! μπορει να ειμαι και χαζος...αλλα πως φαινεσαι μαγκας οταν καπνιζεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εσυ χαζος δν εισαι αλλα στα περισσοτερα μικρα ετσι φενεται... α καλα ιδιως τα αγορια πολυ μαγκια την εχω συχα9ει αυτη την κατασταση....με το τσιγαρο στο χερι ειναι ολα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εσυ χαζος δν εισαι αλλα στα περισσοτερα μικρα ετσι φενεται... α καλα ιδιως τα αγορια πολυ μαγκια την εχω συχα9ει αυτη την κατασταση....με το τσιγαρο στο χερι ειναι ολα.....
μα που ειναι η μαγκια? γιατι ειναι μαγκια δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
το κάπνισμα είναι συνήθεια όπως ο φραπές... έχει να κάνει με την σύσταση της κοινωνίας. Είναι καταστάσεις και πράγματα που κάνεις λόγω μόδας/μαγκιάς. όπως και οι καφετέριες και τα κλαμπ, που συνήθως ξεκινούν "ασυνείδητα". Μόνο που το τσιγάρο μένει ως συνήθεια όταν ωριμάζεις ίσως και ο καφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top