Κάπνισμα

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ο επιτηρητής γέλασε, είπε "καλή ιδέα" και έκανε το ίδιο. Μείναμε 2-3min κάνοντας τζούρες, είπε "πάμε τώρα", τα σβήσαμε και επιστρέψαμε.
πόσο μου άρεσε αυτή η αντίδραση, φαντάζομαι σε εσένα 1000 φορές περισσότερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μονο βραδακι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλώς τον:clapup::clapup::clapup: Να είμαι λίγο στο θέμα: Δε μετράει το βράδυ:P:P:P:hehe::hehe:
ωραια μην κανεις το βραδυ.....και να μαθεις να στριβεις μονος σου δεν ειμαι το παιδι για ολες τις δουλειες εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ωραια μην κανεις το βραδυ.....και να μαθεις να στριβεις μονος σου δεν ειμαι το παιδι για ολες τις δουλειες εγω

Αργύρης φίλε... Βγαίνουμε οφφ... Μη συνεχίζεις και κλείσει το θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

OnEiL

Νεοφερμένος

Ο OnEiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το καπνσιμα ευτυχως η δυστιχος σου προσφερει μονο λιγα τα οποια μπορεις να τα αποκτησεις και με αλλους τροπους οι οπιοι δε σου προκαλουνε και κακο...μονο κακο σου κανει :S ετσι πιστεβω εγω τουλαχιστον...Και οχι δεν καπνιζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το καπνσιμα ευτυχως η δυστιχος σου προσφερει μονο λιγα τα οποια μπορεις να τα αποκτησεις και με αλλους τροπους οι οπιοι δε σου προκαλουνε και κακο...μονο κακο σου κανει :S ετσι πιστεβω εγω τουλαχιστον...Και οχι δεν καπνιζω :P

Νταξει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδια εγω οφειλω να ομολογησω οτι κατα τη διαρκεια των πανελληνιων δεν την παλευει κανεις χωρις 1-2 τσιγαρα την ημερα. σε χαλαρωνει το π@@στικο ))
Αυτό είναι μια φτηνή πρόφαση για να δικαιολογήσεις τα ... αδικαιολόγητα.
Έχεις ΤΟΣΟ πολύ άγχος που πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις ένα τσιγάρο για να χαλαρώσεις; Κάτι δεν μου πάει καλά.
Αν πια είσαι τόσο αγχωμένος, κάνε σεξ. Είναι πιο υγειινό και χαλαρώνει επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν καπνίζω αλλά μπορώ να πω πως έχω δοκιμάσει,στριφτό για την ακρίβεια.Οκ δεν είναι κάτι που πιστεύω ότι θα το εντάξω στις συνήθειές μου αλλά μια στο τόσο μου αρέσει να κακομαθένω τον εαυτό μου.Κυρίως αν έχω τις μαύρες μου
-σπάνια-:P
Θυμάμαι πως ο Βιολόγος μας μας είχε πει στο σχολείο ότι 1 φορά την εβδομάδα το τσιγάρο δεν βλάπτει.Εννοείται βέβαια πως δεν το έχω βάλει και πρόγραμμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το καπνισμα μπορει να ξεκινησει ακομα και απο αντιδραση, μην το ξεχναμε αυτο. φυσικα κατι τετοιο δεν ειναι σωστο και ουτε αποτελει τροπο διαφυγης, αλλα παρ' ολα αυτα συμβαινει. και πολυ συχνα μαλιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το καπνισμα μπορει να ξεκινησει ακομα και απο αντιδραση, μην το ξεχναμε αυτο. φυσικα κατι τετοιο δεν ειναι σωστο και ουτε αποτελει τροπο διαφυγης, αλλα παρ' ολα αυτα συμβαινει. και πολυ συχνα μαλιστα

Ναι.... αλλά το θεωρώ ολίγον χαζομάρα αυτό... τι θα πει από αντίδραση;; Δυστυχώς τώρα πια θα το αφήσω λόγω προβλημάτων υγείας...:mad::mad::mad::(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ναι.... αλλά το θεωρώ ολίγον χαζομάρα αυτό... τι θα πει από αντίδραση;; Δυστυχώς τώρα πια θα το αφήσω λόγω προβλημάτων υγείας...:mad::mad::mad::(:(


δυστυχως????:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά την υγεία!!!:P
Παιδιά,όσοι καπνίζετε,κόψτε το!!!Θα μου πείτε ποια είμαι εγώ που θα σας πω τι θα κάνετε...εντάξει,έχω την τάση να παροτρύνω όποιον καπνίζει να το κόψει.Δεν είναι καλό ούτε για σας(το ξέρετε)αλλά ούτε και για μας που αναγκαζόμαστε να εισπνέουμε αυτό το "πράγμα".:PΠιστεύω ότι μια ιδέα είναι όλα!!!Είναι μέχρι να το πάρετε απόφαση!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Δεν είναι χαζό να πληρώνουμε για να πεθάνουμε?
Καιρός να το ξανασκεφτούν λιγάκι οι καπνιστές... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εχετε δικιο ολοι σας........... :(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν καπνίζω αλλά μπορώ να πω πως έχω δοκιμάσει,στριφτό για την ακρίβεια.Οκ δεν είναι κάτι που πιστεύω ότι θα το εντάξω στις συνήθειές μου αλλά μια στο τόσο μου αρέσει να κακομαθένω τον εαυτό μου.Κυρίως αν έχω τις μαύρες μου
-σπάνια-:P
Θυμάμαι πως ο Βιολόγος μας μας είχε πει στο σχολείο ότι 1 φορά την εβδομάδα το τσιγάρο δεν βλάπτει.Εννοείται βέβαια πως δεν το έχω βάλει και πρόγραμμα.:P
χαχαχαχα τι ακούω...μία φορά την εβδομάδα δεν κάνει κακό? Εννοεί μάλλον πως δεν κάνει τόσο κακό συγριτικά με τις 7 μέρες την εβδομάδα :whistle:

Το ξέρω, αλλά από τη στιγμή που ήξερα ότι δεν υπήρχε περίπτωση να το αρχίσω δεν προβληματίστηκα.
Όταν όμως από τα 6-7 άτομα μιας παρέας δεν το κάνεις μόνο εσύ, κάποτε θα αποκτήσεις την περιέργιεα να το δοκιμάσεις, να δεις τι του βρίσκουν οι άλλοι και το κάνουν συνέχεια. Το δοκίμασα, είδα ότι δεν είναι κάτι το φοβερό και τελείωσε.
Οι περισσότεροι πάντως που ξέρω, το άρχισαν επειδή ένιωθαν "αποκλεισμένοι" ή επειδή τους το πρότειναν "φίλοι".:confused:
Κόμπλεξ λέγεται....

Συμφωνώ. Ήδη αυτό το εφάρμοσα στην πράξη στη νεοελληνική γλώσσα (στα μαθηματικά δεν υπήρχε χρόνος). Ζήτησα toilette και φυσικά με συνόδεψε ο αρμόδιος άντρας επιτηρητής του ορόφου. Φτάνοντας στον προορισμό δεν μπήκα μέσα αλλά στάθηκα και άναψα. Ο επιτηρητής γέλασε, είπε "καλή ιδέα" και έκανε το ίδιο. Μείναμε 2-3min κάνοντας τζούρες, είπε "πάμε τώρα", τα σβήσαμε και επιστρέψαμε.

Τι επίπεδο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά εκτιμώ πολύ τη ζωή μου κι ακόμα περισσότερο αυτά που θέλω να κάνω σ' αυτή για να αυξήσω μόνος μου τις πιθανότητες εμφάνισης προβλημάτων. Δεν καπνίζω κι ούτε πρόκειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top