Κάπνισμα

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν το καταλαβαινουν ρε!!!!!
το ειχα πει σε εναν και μου λεει: μα εισαι καλα, να καπνιζω μπαταριες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν πειράζει,όταν θα πάει 5 ευρώ το πακέτο να δεις για πότε θα αρχίσει τον μπαταριοθηλασμό!:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris96

Νεοφερμένος

Ο dimitris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ έχω θέμα με τον καπνό, τον απεχθάνομαι! Όταν πάω σε ταβέρνες μου κλείνουν οι μύτες, έχω δακρύροια οπότε και δεν πρόκειται ποτέ να καπνίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ έχω θέμα με τον καπνό, τον απεχθάνομαι! Όταν πάω σε ταβέρνες μου κλείνουν οι μύτες, έχω δακρύροια οπότε και δεν πρόκειται ποτέ να καπνίσω!
Εγώ έχω αυτά συν δύσπνοια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Και οταν πατε καπου τι τους λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βασικά όταν είμαι σε εστιατόριο επιλέγω να κάθομαι έξω ή αν δεν μπορώ, κοντά σε κάποιο παράθυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
το καπνισμα θα το κοψετε δε σας βλεπω καλα ο γιωργακης εχει μουρλαθει σε λιγο
ενα πακετο τσιγαρα θα κανει οσο ενα αμαξι!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
καλυτερα
Θα ησυχασουμε και μεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εγώ δεν καπνίζω και δε σκοπεύω και να δοκιμάσω .Είναι πλέον επιστημονικά τεκμηριωμένο ότι το τσιγάρο προκαλεί πολλά προβλήματα στην υγεία και εκτός αυτού θεωρώ ότι είναι καθαρά αντιαισθητικό ιδιαίτερα στις γυναίκες.


Αλήθεια, τι κάνουν στο σχολείο σας οι καθηγητές σας με το κάπνισμα? Καπνίζουν στο γραφείο? Καπνίζουν στην αυλή? Βγαίνουν στο δρόμο? Στο δικό μου πηγαίνουν σε ένα υπόστεγο σε μια γωνία της αυλής που έχουν στήσει και τραπεζάκια. Σε ένα άλλο σχολείο έχω ακόυσει ότι οι καθηγητές βγαίνουν και καπνίζουν στο δρόμο, αλλά οι μαθητές καπνίζουν στην αυλή. Χα-χα-χα!!!


Στο σχολείο μου οι καθηγητές βγαίνουν στο δρόμο και καπνίζουν ή για να μην καθονται και όρθιοι φροντίζουν να παρκάρουν τα αυτοκίνητά τους όσο το δυνατόν πιο κοντά οπότε στο διάλειμμα κάθονται στο αυτοκίνητο και καπνίζουν..
Οι μαθητές και κυρίως οι μαθήτριες καπνίζουν κανονικά μέσα στο σχολείο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,843 μηνύματα.
Δεν πειράζει,όταν θα πάει 5 ευρώ το πακέτο να δεις για πότε θα αρχίσει τον μπαταριοθηλασμό!:shifty:

Δεν χρειάζεται να πάει 5 ? το πακέτο. Τώρα με τις περικοπές μισθών έως και 60%, απολύσεις από το δημόσιο και τον ιδιωτικό τομέα, ανεργία στα ύψη,...κτλ όταν ο άλλος δεν θα έχει να πληρώσει την ΔΕΗ (που πάει για αύξηση τιμολογίου) ή πάρει ένα καρβέλι ψωμί,...κτλ, πακέτο τσιγάρα θα πάει να αγοράσει; :P :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra_4400

Νεοφερμένος

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Προσωπικα...δεν καπνιζω! Αλλα βλεπω παιδια στην ηλικια μου που καπνιζουν και ειναι κριμα.....γιατι δεν το κανουν γιατι τους αρεσει αλλα γιατι το βλεπουν σαν ''μαγκια''...αλλα θα εχουνε προβλημα στην καλητερη τους ηλικια...λογο της ''μαγκιας''που θελανε να δειξουν σε αυτους που τοτε δεν καπνιζαν.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,843 μηνύματα.
δεν είναι τυχαίο που ο καρκίνος του πνεύμονα, του παγκρέατος, του φάρυγγα, της στοματικής κοιλότητας...θερίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ουτε εγω καπνιζω και ουτε θα ηθελα να δοκιμασω αλλα επειδη για ζωη μιλαμε δεν ειμαι σιγουρη αν δεν θα καπνισω τα επομενα 60 χρονια της ζωης μου.τα μεγαλα λογια δεν αντιστοιχουν σε αυτο το θεμα.ευτυχως ζω σε ενα περιβαλλον οπου οι γονεις μου δεν βαζουν ποτε τσιγαρο στο στομα τους και παρα μονο τα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια καπνιζουν κανενα πουρο για να διωξουν απο πανω τους την ρετσινια του μικροαστικου στυλ που εχουν ολο το προηγουμενο χρονο.τι να πεις.

στο σχολειο τα πραγματα ειναι διαφορετικα.στο γυμνασιο ειχαμε καθηγητη που καπνιζε και μεσα στην ταξη ,θα μου πειτε αν ο αλλος ελεγε πως η ριζα του 100 ειναι το 50 τι θα εκανε...στο λυκειο οι καθηγητες εχουν κανει ενα στεκι και πηγαινουν και καπνιζουν ολοι μαζι ..βλεπετε εχουμε διευθυντη αυστηρο που τους κυνηγαει απο πισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,843 μηνύματα.
οι γονεις μου δεν βαζουν ποτε τσιγαρο στο στομα τους και παρα μονο τα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια καπνιζουν κανενα πουρο για να διωξουν απο πανω τους την ρετσινια του μικροαστικου στυλ που εχουν ολο το προηγουμενο χρονο.τι να πεις.

Συγγνώμη που γίνομαι αδιάκριτος, αλλά το μικροαστικό στυλ φεύγει από το κάπνισμα πούρου; :D :lol: Να έλεγα ότι είχατε από 1 ιδιωτικό τζετ ο καθένας, 1 κρουαζερόπλοιο, 10 εξοχικές υπερπολυτελείς βίλλες, προσωπικό να σας κάνει αέρα,...κτλ να έλεγα εντάξει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Συγγνώμη που γίνομαι αδιάκριτος, αλλά το μικροαστικό στυλ φεύγει από το κάπνισμα πούρου; :D :lol: Να έλεγα ότι είχατε από 1 ιδιωτικό τζετ ο καθένας, 1 κρουαζερόπλοιο, 10 εξοχικές υπερπολυτελείς βίλλες, προσωπικό να σας κάνει αέρα,...κτλ να έλεγα εντάξει. :P

nPb,δεν διαφωνω καθολου μαζι σου.πιο πολυ παρεθεσα αυτη την συνηθεια τους ως ειρωνια...:redface:αλλα απ την αλλη οπως την βρισκει ο καθενας.πουρο?πουρο.μαυρες να στους κανουν αερα?μαυρες να τους κανουν αερια.δεν χαλαμε χατηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το τσιγάρο δίνει μία αίσθηση αυτοκαταστροφής και αυτό είναι αλήθεια πως γοητεύει. Επίσης οι "μάγκες" θέλουν να το παρουσιάσουν ως μία μικρούλα αδυναμία στην κατά τα άλλα αδιάβλητη και έντονη προσωπικότητά τους... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν καπνίζω,δεν έχω δοκιμάσει τσιγάρο και δε με τραβάει καν να δοκιμάσω.

Μόνο ναργιλέ έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Τελικα εφραμοζει κανεις το νομο???
Μαλλον τιποτα δε δουλευει παρα μονο οι εφοριες για να εισπρατει το κρατος και συναμα οι βουλετες για να εχουν πισινες και γηπεδα γκολφ λες και ειναι
εφοπλιστες ελεος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
όντως κανείς δεν εφαρμόζει το νόμο, εγώ όπου έχω πάει εδώ στη Θεσσαλονίκη καπνίζουν κανονικότητα: και το κορυφαίο, υπάρχει σήμα "μην καπνίζετε" και από δίπλα ο άλλος ανάβει τσιγάρο :P ό,τι να ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redsky

Νεοφερμένος

Η Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δε καπνίζω... δε σκοπεύω να καπνίσω... τίποτα δε του βρίσκω, δεν καταλαβαίνω πως το αναπνέουν οι άλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top