Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Το χαρακτήρα του και την προσωπικότητά του.

Πότε γέλασες τελευταία φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Σήμερα το πρωι. ( ααα μην το ψάχνετε 23456543 την μέρα)....

Τι κοιτάς πάντα πρώτα σε έναν άνθρωπο;

Αρχικά κοιτάω τα μάτια αργότερα το χαμόγελο , στην συνέχεια ολόκληρο το πρόσωπο και τέλος την εμφάνιση
πώς σκέφτεσαι τον εαυτό σου μετά από 10 χρόνια??:whistle::whistle:

Το χαρακτήρα του και την προσωπικότητά του.

Πότε γέλασες τελευταία φορά?

πριν από λίγο λόγω του απίστευτου φίλου μου:D
ίδια ερώτηση πώς σκέφτεσαι τον εαυτό σου μετά από 10 χρόνια???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χμ.. Σε 10 χρόνια θα είμαι 25-26... Ελπίζω να μην είμαι στην Ελλάδα και να τελειώνω κάποιο μεταπτυχιακό.

Το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Θα ετοιμάζομαι για διδακτορικό ή θα δουλεύω κάπου στο εξωτερικό (Γαλλία κατά προτίμηση,άντε γαλλόφωνο Καναδά ή Γερμανία ή Ιαπωνία,Ελλάδα με τίποτα) και θα μαζεύω λεφτά για να ανοίξω μία δική μου επιχείρηση (επίσης στο εξωτερικό)!!!!!:)

Ίδια ερώτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
1η περίπτωση: Πλούσιος με πολυτελη σπιτια, πανακριβα αυτοκινητα και με μια πολυ ομορφη κι εξυπνη γυναίκα 8)
2η περίπτωση: Μπουζουριασμένος σε κανα κελι φροντιζοντας να χρησιμοποιω σαμπουαν κι οχι σαπουνι :D

Σε μια ταινια ποιος πιστεύεις οτι θα ηταν ο ρολος σου: Πρωταγωνιστης/ρια, δευτεραγωνιστής/ρια, τριταγωνιστης/ρια :P, κομπαρσος/α, σκηνοθετης/ρια, σεναριογραφος, ή κατι άλλο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Σκηνοθέτης,μου αρέσει να οργανώνω πράγματα και να τα βλέπω να λειτουργούν

Είσαι ευχαριστημένος με τη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές ναι :) Έχω και εγώ τις μαύρες μου ώρες ώρες όπως όλοι,αλλά όλα καλά :hehe:

Ζωή σε μια μεγάλη πόλη ή στην εξοχή,κοντα στη φύση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Μεγάλη πόλη, έτσι έχω μάθει. Αλλά το να είναι "πράσινη" η πόλη είναι ιδιαίτερα θετικό.

Ξέρεις με τι θέλεις να ασχοληθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Με την ιατρική

Είσαι αγχώδης τύπος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μερικές φορές ναι,άλλες φορές δεν με νοιάζει τίποτα...

Είσαι πρωινός ή βραδινός τύπος; Σ'αρέσει να κάνεις πράγματα το πρωί ή το βράδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πρωινός. Το μυαλό μου μόλις δύσει ο ήλιος υπολειτουργεί:P. Επίσης μου αρέσει να κάνω πράγματα το πρωί γιατί είμαι γεμάτη ενέργεια :) και απόγευμα βέβαια καλά είναι... Βράδυ με τίποτα. Μόνο για νετ και τηλεόραση ειναι...

Το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βραδινός.

Τι σε εμπνέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Οι βολτες στη θαλασσα.
Ποσες σοκολατες εχεις φαει σε μια μερα το μεγιστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όταν γύρισα από Γερμανία, από το κακό μου τσάκισα 10 σοκολάτα Μίλκα σε διαφορετικές γεύσεις:P και μετά πονούσα για το υπόλοιπο της ημέρας.

Σου αρέσει το κακάο ( σαν ποτό);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έτσι κι έτσι.

Πότε ένιωσες τελευταία φορά πόνο στα πλευρά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν έχω νιώσει ποτέ:confused:


Υπάρχει κάποιος/α που μπορείς να του/της εμπιστευτείς τα πάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Σήμερα όταν με χτύπησε μια φίλη μου (χεχε)

Τι σκέφτεσαι να κάνεις αν δεν περάσεις πανελλήνιες;
(Αν κάποιος έχει ήδη δώσει ας πει τι σκεφτόταν τότε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να ξαναδώσω.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να πάω να ζήσω σε άλλη χώρα ή να ταξιδεύω έχοντας περιστασιακή δουλειά.

Τι φοράς τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φόρμες λόγω γυμναστικής.

Πότε έκανες το μεγαλύτερο ταξίδι στην ζωή σου; Και με ποιο προορισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top