Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Την τάση που έχω να σκεφτομαί υπερβολικά πολύ για τα πάντα. Και την συνήθεια που έχω όταν τα πράγματα δεν μου πάνε όπως θα τα ήθελα να πίεζομαι πολύ. Γενικότερα θα ήθελα να χαλαρώσω λίγο.

Σου αρέσει να διαβάζεις βιβλία; Ποιό θα μου πρότεινες να διαβάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Ναι μου αρέσουν πολύ! Σου προτείνω το ''Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ''.

Πόσο συχνά βλέπεις τηλεόραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Δεν βλέπω! Προτιμώ το ίντερνετ, όπου βλέπω ότι θέλω και όποτε το θέλω χωρίς να μου επιβάλει κάποιος το τι θα δω!
Όταν ήσουν παιδί, ποια ήταν η μεγαλύτερη σου επιθυμία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηθελα να εχω πολλα παιχνιδια και να μου κανουν συνεχειαα εκπληξεις!

Επηρεαζεσαι σχετικα ευκολα απο τη γνωμη των αλλων; Γενικα αποφασιζεις μονος/η σου η χρειζεσαι και τις συμβουλες των αλλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Χρειάζομαι μόνο τις συμβουλές των κοντινών μου ανθρώπων, αλλά αν έχω βάλει κάτι στο μυαλό μου, δύσκολα θα μου αλλάξουν γνώμη. Αλλά όχι, δεν με νοιάζει τι λέει ο κάθε άσχετος :P

Υπάρχει κάποια δραστηριότητα με την οποία έλεγες ότι θα ασχοληθείς και τελικά δεν το έκανες ποτέ,αλλά θα ήθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Ήθελα να ασχοληθώ με το volley, αλλά δεν..
Θεωρείς ότι η χώρα σου μαστίζεται από ρατσισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ναι στην Ελλάδα υπάρχει έντονος ρατσισμός δυστυχώς.

Θα ήθελες να ασχοληθείς με την πολιτική καποιά στιγμή στην ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Μπα!!! Δεν ειναι κατι με το οποιο θα
ηθελα να ασχολειθω.

Εχεις νιώσει την πραγματικη αγαπη,
ή πιστεύεις οτί δεν υπαρχει???

Δεν εννοώ να επιλεξεται ενα
απο τα δυο δηλαδη,
εχεις νιώσει την πραγματικη αγαπη
κι αν ναι πως ειναι???
Αν οχι πιστευεις οτι απλα δεν
την εχεις νιωσει εσυ ή
δεν πιστευεις στην αληθινή
αγάπη!-????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Καταρχην ειδα πωσ δεν απαντα κανεισ οποτε 8α βγαλω εγω το φιδι απο την τρυπα :worry: Να τα παρουμε με την σειρα
1)Εχεις νιώσει την πραγματικη αγαπη?
μμμμ ΟΧΙ,υπηρχαν στιγμεσ με φιλουσ και οικογενεια που ενιωθα οτι καποιος νοιαζεται για μενα και αυτο ηταν ωραιο..αλλα την πραγματικη ανιδιοτελη αγαπη δεν την εχω νιωσει και δεν νομιζω κανεισ σημερα να μπορει να στην δωσει ...μονο εγω ειμαι τοσο romantic-σαικο που ισωσ εβαζα καποια αλλη πανω απο εμενα...
2)Πιστεύεις οτί δεν υπαρχει??
Κοιτα εμεισ δινουμε αξια στισ καταστασεισ και στουσ αν8ρωπουσ και εμεισ τα μεγιστοποιουμε τα παντα..παραδειγμα αν δεν ζουσεσ στην πολη που μενει η μια και μονοδικη σου αγαπη 8α ζουσεσ καπου αλλου που καποια αλλη 8α επαιρνε την 8εση τησ μια ...so ...u make people unique
Οποτε ωντασ απαιδιοδοξος 8α πω πωσ δεν υπαρχει ...
(8α βαλω ερωτηση αλλα δεν 8ελω να περασει ασχολιαστη μια τετοια κατασταλαγμενη απαντηση )
so ...εχεισ κανει ποτε εμετο απο υπερβολικο αλκοολ? αν ναι τι ειχεσ ανακατεψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πλέον όχι..

Τι χρώμα μάτια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πλέον όχι..

Τι χρώμα μάτια έχεις;

μελί,ίδιο χρώμα με τα μαλλιά μου. μια φορά,μια κοπέλα μου είπε "αα,τι ωραία μάτια που έχεις,κίτρινα!" :hehe:

έχουν τσέπη τα ρούχα που φοράς,και αν ναι,έχεις κάτι μέσα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
χαρτομάντιλα,τσιχλεσ,λεφτα,κλειδιά,κινητο,πασο,εισητιριο...ενα κινητο περιπτερο ειμαι ... :D
Me τι πλένεις το προσωπο σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Πράσινα λαδί... πόσον χρονών είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Καστανα!!!
(Αλλα ο προηγούμενος ειπε
οτι ηθελε να την σχολιασουμε κι ολας
τεσπα)
Θα σχολιασω εγω:
Πιστεύω οτι εχεις απολυτο
δικιο, πριν δωσεις την απαντηση σου
πιστευα οτι υπαρχει αληθινη αγαπη
ομως ετσι οπως το θετεις. νομιζω οτι εχες δικιο.
Ομως δεν καταλαβαινω γιατί λες οτι δεν υπαρχουν ρομαντικες
γυναίκες ισα ισα οι ανδρες ειναι που δεν
εχουν καθολου ρομαντισμο.
(Ξεφύγαμε)

Περιεγραψε με μια λεξη
τα συναισθήματα σου
αυτην την στιγμή.
(Βασικα αυτο δεν ηταν ερώτηση αλλα
τεσπα)

Απαντησα λιγο αργα!!!
12,5. στις 31/1 γινομαι 13!!!

Ισχύει η προηγούμενη "ερώτηση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εεε,δεν ξέρω. ήρεμη και έχω περιέργεια να δω τι θα κανονίσουμε για αύριο το βράδυ,αααν κανονίσουμε κάτι :hehe:

τι ώρα ξύπνησες σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ειμαι 17 εισαι 13 ..εχω δει καποια πραγματα παραπανω πιστεψε με ...τεσπα///
πόσον χρονών είσαι?
απαντη8ηκε νομιζω,,

Σου αρεσε το αβαταρ?(Η ΤΑΙΝΙΑ)

(εμενα οχι)
(απαντησαμε ταυτοχρονοσ .λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Πολύ!


Τι σου αρέσει ή τι θα σου άρεσε να βλέπεις στον άλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καλλιοπη πατρικ

Νεοφερμένος

Η καλλιοπη πατρικ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαρακτηρα......και καλη προσωπικοτητα..δεν θα κοιτουσα και πολυ η εμ,φανιση
Τι θα σου αρεσε σε μια χωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να μην είναι μολυσμένη! :) Εννοώ περιβαλλοντικά, ε. :P

Προτιμάς τσάι ή καφέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Να μην είναι μολυσμένη! :) Εννοώ περιβαλλοντικά, ε. :P

Προτιμάς τσάι ή καφέ;

τσαι :)


εχεις αδερφια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top