Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

xristianax

New member

Η xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στην φροντίδα της σωματικής μου υγείας.

Ποια είναι ή αγαπήμενη σου σειρά της ελληνικής τηλεόρασης;

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
50-50 :inlove:

Θα πήγαινες άμεσα ένα ταξίδι στην Αυστρία;

Φινεύς

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παντού θα πήγαινα! Και Αυστρία και Μπουργκίνα Φάσο και παντού.:P
Έχεις καλή σχέση με τα πρώτα ξαδέλφια σου;

sophiazach

New member

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,928 μηνύματα.
Οτι εχω ωραια ματια.
Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο?

Fast

Well-known member

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,160 μηνύματα.
Προβατινα

Ποια η γνωμη σου για τις σχεσεις εξ' αποστασεως;

Φινεύς

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κλασσικά, στήθος κοτόπουλου αλά-κρεμ με λευκά μανιτάρια.
Έχεις σιχαθεί κάποιον τόσο πολύ ώστε δεν ήθελες να τον ξαναδείς ποτέ στη ζωή σου;

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Ναι, δυστυχώς.

Υπήρξε ποτέ 3ο πρόσωπο σε κάποια από τις σχέσεις σου;

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,421 μηνύματα.
Στις περισσότερες.

Αν ρωτήσεις τον εαυτό σου αν έχεις μετανιώσει για κάτι, ποιο είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι ;

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,447 μηνύματα.
Που δεν πήρα το τρένο ολόκληρο καλοκαίρι...

Σου αρέσει η τεκίλα;

Mhtrogoal

Well-known member

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 587 μηνύματα.
σε σφηνακια.

σ'αρεσει το τουμπα λιμπρε; (ρετσινα με κοκακολα)

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,509 μηνύματα.
Κλαίνε.

Αφήνεσαι να κλάψεις μπροστά σε άλλους, ή το θεωρείς αδυναμία και προσπαθείς να συγκρατείσαι;

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,928 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι κακο να κλαις.
Θα ηθελες να μενεις στις Η.Π.Α?

Mhtrogoal

Well-known member

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 587 μηνύματα.
στην βοστωνη.

θεωρεις τους Dropkick Murphys καλη μπαντα;

Lysippe

Well-known member

Ναι. Μου αρέσουν κάποια τους.

Ποιο είναι το αγαπημένο σου απ' αυτούς;

Mhtrogoal

Well-known member

You'll never walk alone.

παρακολουθεις γενικα ΝΒΑ;

Lysippe

Well-known member

Δεν το ξέρω. Θα το τσεκάρω. ^^
Γενικά, σποραδικά θα κάτσω να παρακολουθήσω αθλητικά (μπάσκετ, ποδόσφαιρο κλπ)

Ποιο είναι το αγαπημένο σου είδος ταινιών;

Imagine01

New member

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Χμμμ νομίζω the Sci-Fi movies :P "αν και λατρεύω τις ταινίες Μυστηρίου" :whistle:
Αν είχατε την ευκαιρία να κάνετε μια ευχή, τι θα ευχόσασταν;

Φινεύς

Well-known member

Να πραγματοποιήσω τους επαγγελματικούς μου στόχους, εξασφαλίζοντας ένα καλό μέλλον για μένα και τους απογόνους μου (Δεν είναι τα κλασσικά για παγκόσμια ειρήνη but still:P)
Θα σκότωνες ένα για να σώσεις 10;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...