Ιστορικό-Αρχαιολογικό Κρήτης ή Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών;

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για αυτές τις 2 σχολές; ποια είναι τα υπέρ και τα κατά τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό χίλιες φορές. Καλύτερο πτυχίο, και έχεις περισσότερα πράγματα να κάνεις. Απο φιλόλογος μέχρι και σε μουσείο μπορείς να δουλέψεις. Απο το φιλοσοφικό τι να κάνεις; Φιλόσοφος σε ένα βουνό; Και απο το ΦΚΣ βγαίνεις φιλόλογος, αλλά δε νομίζω να σε προτιμήσουν σε κανένα φροντιστήριο μ' αυτό το πτυχίο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Από το ιστορικό- αρχαιολογικό Κρήτης, με κατεύθυνση αρχαιολογίας, έχεις δικαιώματα φιλολόγου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Από το ιστορικό- αρχαιολογικό Κρήτης, με κατεύθυνση αρχαιολογίας, έχεις δικαιώματα φιλολόγου;

Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Το διάβασμα για εξεταστική του ιστορικού-αρχαιολογικού και του φκσ μοιάζει με αυτό των πανελληνίων; εννοώ να πρέπει να μαθαίνεις ολόκληρα κατεβατά απέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Μιας και καταθέτω μηχανογραφικό σε λίγες μέρες, μήπως ξέρει κάποιος άλλος τα υπέρ και τα κατά των δύο αυτών σχολών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος φοιτητής του ιστορικού-αρχαιολογικού Κρήτης να μου πει πως είναι οι καθηγητές πως είναι; έχω ακούσει ότι κάποιοι είναι αυστηροί, αλλά θέλω να ξέρω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top