Ισπανικά

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά θέλω μια βοήθεια.Σήμερα η καθηγήτρια μου ξέχασε να μου φέρει το pasado papel 12 Μαιου 2000 και μου είπε εάν έχω χρόνο να το κατεβάσω απο το διαδύκτιο.Μήπως μπορείτε να μου πείτε πώς μπορεί να γίνει αυτό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω εμαθα ισπανικα σε καλο επιπεδο απο ενα course του bbc που πηρε και βραβειο.απλα πατηστε mi vida loca (bbc) και θα σας το βγαλει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πραγματικά είναι καλό....αλλα δεν με βοήθησε σε αυτό που έψαχνα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Παιδιά θέλω μια βοήθεια.Σήμερα η καθηγήτρια μου ξέχασε να μου φέρει το pasado papel 12 Μαιου 2000 και μου είπε εάν έχω χρόνο να το κατεβάσω απο το διαδύκτιο.Μήπως μπορείτε να μου πείτε πώς μπορεί να γίνει αυτό;;

Απ' ό,τι είδα το Θερβάντες έχει αναρτήσει από το 2005 και μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ακριβώς... όμως τι θα κάνω τώρα;;;
Της είπα κιόλας δεν πειράζει θα το βρώ...τρομάρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Δεν νομίζεις ότι είναι υποχρέωση της δασκάλας σου ? Δεν μπορεί να μην ξέρει ότι το cervantes έχει αναρτημένα απο το 2005 και μετά, το ξέρουν όλοι οι καθηγητές Ισπανικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ακριβώς είναι αυτό το θέμα.Δεν ξέρω που στο καλό να κατεβάσω αυτό το pasado papel.Μου λέει<Συγνώμη Ραφαελίτα μου αλλά ξέχασα να σου το φέρω...Αχ τι κάνουν τα γεράματα...Μπορείς να το κατεβάσεις εσύ απο το διαδύκτιο;>Τι να έκανα τις είπα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ωραία, πες τηλεφωνικά ότι δεν το βρήκες και μιας και το ξέχασε να μην το ξαναξεχάσει αυτά είναι παράλογα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ευχαριστώ...αυτό θα κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μην γράφεις εδώ παράπονα. Θα τα δει και θα την απογοητεύσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Με πρόσβαλε....Μου λέει πολύ κακώς να το βρείς...Τεσπα
---------------------------------------------------------
Ρε παιδιά κάθε μέρα πηγαίνω στο site του Cervantes τα θέματα πότε θα βγούν στο ιντερνετ;;;;
Τα αποτελέσματα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nasiap

Νεοφερμένος

Η nasiap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά η καθηγήτρια έπρεπε να σου φέρει τα παλιά θέματα δεν είναι δική σου δουλειά να τα βρε'ις και κακώς σε πρόσβαλε. Δουλειά δική σου είναι να τα λύσεις.
-----------------------------------------
Αν εδωσες Νοεμβργ περίμενε αποτελεσματα γυρω στο Φλεβαρη μην μπαίνεις αδικα τώρα τα αποτελεσματα θέλουν 3 μήνες τουλάχιστο να βγούν γιατί οι εκθέσεις διορθώνονται με το χέρι και μιλάμε για εκαντονταδες χιλιάδες υποψηφίων από όλο τον πλανητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ευχαριστώ
------------------------------------------
Τα θέματα που έδωσαν τον Νοέμβριο πότε θα βγούν στο internet;
------------------------------------------
Παιδιά Πέρασα:clapup: με 86.2:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hercule poirot

Νεοφερμένος

Ο hercule poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδες τα πτυχια β1 για εμας που δώσαμε τον μαιο του 2009 πότε θα τα παραλάβουμε?το μονο που εχω λαβει ως τωρα είναι τον περασμένο νοεμβρη που ελαβα ενα πιστοποιητικο και ενα αλλο χαρτι που λεει οτι μπορω να χρησιμοποιω το πιστοποιητικο ως αποδεικτικο γνωσης μέχρι να έρθει το πτυχιο μου.το πτυχιο ομως ποτε ερχεταί??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πρέπει να σου έρθει γύρω Απρίλιο-Μαϊο.Άμα θες πήγαινε πήγαινε στην Ιστοσελίδα του Cervantes να μάθεις πληροφορίες.Και εγώ το έδωσα και το πέρασα τον Νοέμβριο με 86,2.Με πόσω το πήρες;;Θα δόσεις και για Β2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hercule poirot

Νεοφερμένος

Ο hercule poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ναι συνεχιζω και θα δώσω νοεμβριο για β2.το πηρα με 81,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ θα δόσω τον Μαϊο για B2.Te deseo Buena Suerte;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
θελω πολυ να ξεκινησω καποια στιγμη(ισως στο πανεπιστημιο) ισπανικα..
θα ηθελα να μαθω τιμες...(αν γνωριζει καποιος)
τιμες βιβλιων,καθηγητων,πτυχιων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ κάνω ειδιαίτερα με 45Ε τις 2 ώρες.
Στο φροντιστήριο έκανε με το Nuevo Ven 1(B1),Nuevo Ven 2(B2).Είχα δώσει κάπου στα 65Ε μαζί με το βιβλίο γραματικής.
Τιμές για τα πτυχία
MONEDA NIVEL A1 NIVEL A2 NIVEL B1 (INICIAL) NIVEL B2 (INTERMEDIO) NIVEL C1 NIVEL C2 (SUPERIOR) EUR 88 100 125 146 165 171
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ!

Μια ακομη ερωτηση.Ποσες ωρες το μηνα και σε ποσα χρονια παιρνεις το πτυχιο??....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top