Ιδέες για τελευταία συνάντηση συμμαθητών

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Λεπον, θελω ιδεες(προφανως) γιατι σκεφτηκαμε να κανονισουμε ΚΑΤΙ, αυτο το κατι ψαχνω, ως τελευταια συναντηση συμμαθητων (οχι ομως ολη η ταξη, μερικα παιδια-λιγα για την ακριβεια) αλλα οχι απλα για καφε. Να παμε καπου μονοημερη ξερω γω ή κατι τετοιο, ετσι, μεγαλο event , εγω, η κολλητη μου και δυο, τρια, τεσσερα (οσοι μαζευτουν) παιδια ακομη απο την φετινη ταξη(αλλα και παλι δεν θα 'μαστε πολλοι).

Aναλυτικες ιδεες παρακαλω, γιατι δεν μπορω να βρω κατι ετσι ενδιαφερον και μεγαλο να κανονισουμε. :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Απο πού είσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Αθηνα, βασικα μενουμε μια ωρα μακρυα απο αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λεπον, θελω ιδεες(προφανως) γιατι σκεφτηκαμε να κανονισουμε ΚΑΤΙ, αυτο το κατι ψαχνω, ως τελευταια συναντηση συμμαθητων (οχι ομως ολη η ταξη, μερικα παιδια-λιγα για την ακριβεια) αλλα οχι απλα για καφε. Να παμε καπου μονοημερη ξερω γω ή κατι τετοιο, ετσι, μεγαλο event , εγω, η κολλητη μου και δυο, τρια, τεσσερα (οσοι μαζευτουν) παιδια ακομη απο την φετινη ταξη(αλλα και παλι δεν θα 'μαστε πολλοι).
Aναλυτικες ιδεες παρακαλω, γιατι δεν μπορω να βρω κατι ετσι ενδιαφερον και μεγαλο να κανονισουμε. :hmm: :hmm:
Να πάτε στην Κόρινθο, στις νεροτσουλήθρες. (Το κάναμε εμείς πέρυσι και ήταν τέλεια).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
copa copana!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ταβερνούλα να πάτε, κλασσικά.Αν και αυτό που πρότεινε ο Dias, αν είστε κοντά, είναι η καλύτερη επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Επίσης αντι για ταβερνουλα μπορειτε (αφου ειστε λιγα παιδια) να μαζευτειτε σε εξοχικο/σπίτι καποιου(αν ειναι δυνατο) και να ψησετε εξω, αν εχετε και μουσικους στην παρεα θα περασετε σουπερ και θα μεινετε μεχρι αργα το βραδυ:)

Όμως, για να πετυχει σαν ιδεα και να μην καταλήξετε να παραγγελνετε σουβλακια πρεπει να το εχετε ξανακανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Επίσης αντι για ταβερνουλα μπορειτε (αφου ειστε λιγα παιδια) να μαζευτειτε σε εξοχικο/σπίτι καποιου(αν ειναι δυνατο) και να ψησετε εξω, αν εχετε και μουσικους στην παρεα θα περασετε σουπερ και θα μεινετε μεχρι αργα το βραδυ:)

Όμως, για να πετυχει σαν ιδεα και να μην καταλήξετε να παραγγελνετε σουβλακια πρεπει να το εχετε ξανακανει

μουσικος ειμαι εγω :Ρ

μαλιστα ενδιαφερουσα ιδεα οντως, και οι νεροτσουληθρες-copa copana μαρεσαν.. τωρα για ταβερνα ε ειναι πολυ χαλαρο και για ενα βραδυ , ψαχνουμε κατι μεγαλυτερο αλλα ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμεις παντως δεν θα κανουμε τιποτα σαν ταξη... δεν ημασταν καθολου δεμενη... οχι οτι ειχαμε προβληματα και τετοια, απλα δεν καναμε παρεα μεταξυ μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
εμεις παντως δεν θα κανουμε τιποτα σαν ταξη... δεν ημασταν καθολου δεμενη... οχι οτι ειχαμε προβληματα και τετοια, απλα δεν καναμε παρεα μεταξυ μας :P

Μα και εγω ειπα, δεν θα ειμαστε σαν ταξη, θα μαστε συγκεκριμενα παιδια και οχι πολλα, εγω, η κολλητη μου, ενας φιλος μας και κανα δυο τρεις αλλοι ακομα που θελουν.. Σαν ταξη ουτε εμεις ειμαστε δεμενοι.. Θα δειξει τι θα κανονιστει στο τελος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top