Ιδέες για καλοκαιρινές δραστηριότητες

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Το καλοκαιρι πλησιάζει...( έχουμε λίγο βέβαια ακόμη:P) αλλά θα ήθελα κάποιες ιδέες για το καλοκαίρι. Έναι το καλοκαίρι πριν τις πανελλήνιες και σκέφτηκα το λίγο χρονικό διάστημα πριν 3εκινίσουν τα φροντιστίρια να κάνω κάτι που θα με ανανεώσει ή κάτι δημιουργικό. Εκτός από κάποια εργασία που μπορώ να βρω και να πάω κατασκήνωση έχει κανείς κάποια άλλη ιδέα? :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χορός. Χορός. Χορός. Χορός.

Μιλάει η εθισμένη βέβαια αλλά μπορείς ένα καλοκαίρι να μάθεις latin για παράδειγμα. Προτείνω χορό και όχι κάποιο άθλημα γιατί είναι κάτι που είναι πιο πιθανόν να σου χρειαστεί (σε κάποιο party πχ :D). Εμένα και το γυμναστήριο μ'αρέσει σαν ιδέα αλλά δεν νομίζω να θεωρείται δημιουργικό οπότε το ξεχνάμε.
Μαθήματα ζωγραφικής. Θα έλεγα και φωτογραφίας αλλά τα $$ είναι πολλά νομίζω για εκείνα, θα έχεις που θα έχεις τόσα έξοδα για φροντ. μη βάζεις τους δικούς σου σε άλλα.
Χμ. Δεν ξέρω για τι χρονικό διάστημα λέμε αλλά εμένα αυτά μου ήρθαν κατα νου. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με την Χριστιάννα για τον εθισμό, αλλά σε άλλον τομέα... Πιστεύω οτι ξεκουράζει τον καθέναν μας να ασχολείται με αυτό που αγαπάει πιο πολύ... Σου προτείνω να αρχίσεις ένα εύκολο μουσικό όργανο όπως η κιθάρα και για το οικονομικό θέμα που έθεσε η προλαλήσασα θα μπορούσες πολύ εύκολα απλώς να αντιγράψεις αυτό που βλέπεις σε video του Internet αν δεν θέλεις κανονικά μαθήματα. Πάντως η ζωγραφική είναι επίσης πολύ ωραία και μου φαίνεται προσωπικά πολύ πιο "φυσική" αλλά τι να σου πω εσύ αποφασίζεις..!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
eurotrip με interail ! 307 € για 15 ημέρες , ταξίδια με τρένα της ευρώπης !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
εθελοντική εργασία στο εξωτερικό με κάποιο πρόγραμμα της Έλιξ....
https://www.elix.org.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top