Ιατρική στην Ιταλία

NikosGer

Νεοφερμένος

Ο NikosGer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Η Βουλγαρία έχει καλά πανεπιστήμια όπως και οι άλλες χώρες.Απλα τα δικά μας πάνε στα αγγλόφωνα τμήματα αυτών που είναι Κάτω από επίπεδο ακόμα και ΙΕΚ. Θέλεις να πας Ιταλία; Πήγαινε απλα σε κανονικό τμήμα όχι αγγλόφωνοδηλαδή αρπαχτή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Σε έρευνα έχει ένα από τα μεγαλύτερα ποσοστά παγκοσμίως η ιατρική Αθηνών αυτό και αν σας πονάει.Αν υπήρχε και χρηματοδότηση από το κράτος θα ανταγωνιζόταν κορυφαία αμερικανικά και σε άλλους τομείς
Καλά αυτονόητο πως η Βουλγαροφωνη η Ιταλοφωνη ιατρικη δεν έχει καμία σχέση με τις αγγλοφωνες αντίστοιχες.Στην αρχή σκέφτομουν για Ιταλοφωνη αλλά με προβλημάτιζε το γεγονός ότι μια γλώσσα που δεν ξέρω καθόλου πρέπει να την μάθω σε επίπεδο να διαβάζω ιατρικη επόμενος η αγγλόφωνη μου φάνηκε καλύτερη επιλογή και αφού έχω χάσει αυτό το έτος νομίζω καλύτερα αγγλόφωνη .Άμα γυρνούσα τον χρόνο πίσω θα πηγενα Περουτζια για γλώσσα και θα προσπαθούσα για ιατρικη εκεί .Μέγα λάθος να κάτσω εδώ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top