Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γειά σας.....η ιατρικη απθ η οδοντιατρικη απθ ειναι καλυτέρη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν υπαρχει τετοια συγκριση,εξαρταται τι θελεις εσυ να γινεις.Απο την οδοντιατρικη εχει πιο περιορισμενους οριζοντες σχετικα αφου εχεις ουσιαστικα ηδη μια ειδικευση,ενω απο ιατρικη θα αποφασισεις την ειδικευση μετα τα 6 χρονια σπουδων.Αν ρωτας απο οργανωση στην αρχη εχουν ιδια μαθηματα παντως. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
αν βγαλεις την ιατρικη θεωρεισαι γενικος γιατρος???:hmm:
βασικα θα ηθελα να ασχοληθω με ενα τομεα της ιατρικης ο οποιος να μην εχει τοσο μεγαλο ρισκο πχ χειρουργος και να ειναι λιγα χρονια η ειδικευση? αν βγαλω τη οδοντιατρικη δε θα χρειαστει κατι παραπανω ετσι δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οταν τελειωνεις την ιατρικη πρεπει να κανεις οπωσδηποτε μια ειδικοτητα,δηλαδη και για να γινεις γενικος ιατρος υπαρχει η αντιστοιχη ειδικοτητα.
Για την διαρκεια καθε ειδικοτητας δες εδω: https://www.isth.gr/?page=2618#01 Και νομιζω οτι η χειρουργικη ειδικοτητα εχει πολυ μεγαλο ρισκο!;)

Αν βγαλεις την οδοντιατρικη νομιζω οτι μετα δεν χρειαζεσαι κατι αλλο,μπορεις βεβαια να κανεις και απο κει καποια ειδικευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
αν βγαλεις την ιατρικη θεωρεισαι γενικος γιατρος???:hmm:
βασικα θα ηθελα να ασχοληθω με ενα τομεα της ιατρικης ο οποιος να μην εχει τοσο μεγαλο ρισκο πχ χειρουργος και να ειναι λιγα χρονια η ειδικευση? αν βγαλω τη οδοντιατρικη δε θα χρειαστει κατι παραπανω ετσι δεν ειναι???

Τι εννοεις ακριβως μεγαλο ρισκο; και τα περισσοτερα χρονια της ειδικοτητας γιατι σε αποθαρρυνουν; τα περισσοτερα τα εχει η θωρακοχει, η αγγειοχει και η χειρουργικη παιδων νομιζω (7 χρονια).
η οδοντιατρικη δεν χρειαζεται ειδικοτητα αφοτου την τελειωσεις αλλα πλεον λογω κορεσμου πολλοι εξειδικευονται σε καποιον τομεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veleros

Νεοφερμένος

Ο Veleros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε αν είναι υποχρεωτικό να έχουμε σε ορισμένα μαθήματα μαζί μας φορητό υπολογιστή(laptop);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε αν είναι υποχρεωτικό να έχουμε σε ορισμένα μαθήματα μαζί μας φορητό υπολογιστή(laptop);

Μόνο σε κάποια εργαστήρια στατιστικής ήταν σε κάποια φάση, αλλά νομίζω μπορούσες να μην έχεις κιόλας? Γενικά θα έλεγα ότι δεν παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
αν βγαλεις την ιατρικη θεωρεισαι γενικος γιατρος???:hmm:
βασικα θα ηθελα να ασχοληθω με ενα τομεα της ιατρικης ο οποιος να μην εχει τοσο μεγαλο ρισκο πχ χειρουργος και να ειναι λιγα χρονια η ειδικευση? αν βγαλω τη οδοντιατρικη δε θα χρειαστει κατι παραπανω ετσι δεν ειναι???

Αν βγάλεις την ιατρική θεωρείσαι ιατρός άνευ ειδικότητας. Δεν μπορείς να εργαστείς σαν γιατρός (εκτός και αν σε προσλάβει κάποιο ιδιωτικό κέντρο και σου δίνει μαύρα αλλά δεν νομίζω να ρισκάρει γιατί υπάρχουν ένα σωρό ειδικευόμενοι ή νεαροί ειδικοί. Εκτός και αν πας με συστάσεις αλλά και πάλι για πόσο διάστημα να το κάνεις αυτό?), μπορείς όμως να συνεχίσεις ακαδημαϊκά με μεταπτυχιακό και ίσως και διδακτορικό. Αλλά δεν έχει κανένα νόημα αυτό γιατί δεν θα σε εξασφαλίσει επαγγελματικά.

Δεν ξέρω από πού συμπεραίνεις ότι ο χειρουργός έχει μικρό ρίσκο, anyway αν πηγαίνεις με αυτό το σκεπτικό μάλλον πρέπει να κάνεις μια εργαστηριακή ειδικότητα (μικροβιολογία, παθαν, κυττατολογία, πυρηνική ιατρική). Αν και βλέπω ότι κάνεις πολλές εκπτώσεις ήδη ακόμα δεν μπήκες, ρίσκο δεν θες, πολλά χρόνια να κρατάει η ειδικότητα δεν θες, λογικά δεν θα θες και μεγάλη αναμονή, μήπως γενικά να την αφήσεις την σκέψη της ιατρικής; Δεν έχουμε βάλει καν τον παράγοντα του να σου αρέσει αυτό που θα κάνεις! Το minimum σπουδών είναι 6 χρόνια η σχολή+1 χρόνος αγροτικό+ 3 τουλάχιστον χρόνια ειδικότητα, φτάσαμε την δεκαετία, και δεν υπολόγισα καν διάφορους παράγοντες όπως αναμονές, το να θες ειδικότητα που κρατάει 4-5 χρόνια (όπως οι περισσότερες), το να μην τελειώσεις στα 6 χρόνια την σχολή, την αναμονή λόγω γραφειοκρατίας του κράτους, το να μην σε πάρουν αμέσως για αγροτικό και να πρέπει να περιμένεις την επόμενη προκήρυξη και δεν συμμαζεύεται. Στην πολύ ιδανική περίπτωση, θα είσαι "έτοιμη" στα 30. Και δεν θα στο σύστηνα αν σκέφτεσαι ήδη πώς θα γλιτώσεις χρόνια.

Για οδοντιατρική δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veleros

Νεοφερμένος

Ο Veleros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά γνωρίζετε αν είναι υποχρεωτικό να έχουμε σε ορισμένα μαθήματα μαζί μας φορητό υπολογιστή(laptop);

ουσιαστικα ηταν απαραιτητο στα εργαστηρια της στατιστικης αλλα στην τελικη αν απλως πηγαινεις και παρακολουθεις δεν θα χασεις κατι,δηλαδη δεν βαζουν την παρουσια αναλογα με το αν εχεις λαπτοπ..το πολυ πολυ θα κοιτας απο κανεναν φιλο σου..μην αγχω:P

Ρωτάω γιατι χτες ανέβηκε η συγκεκριμένη ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του τμήματος:

https://www.med.auth.gr/sites/default/files/news-attachments/medstats2016-17elearning.pdf

και γω ετσι νομιζα περσι οτι ειναι απαραιτητο κλπ αλλα πολλα παιδια που δεν ειχαν λαπτοπ ή δεν ηταν καλη η μπαταρια τους δεν εφερναν..κατι που ειναι απολυτα λογικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ρωτάω γιατι χτες ανέβηκε η συγκεκριμένη ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του τμήματος:

https://www.med.auth.gr/sites/default/files/news-attachments/medstats2016-17elearning.pdf

Πολύ περίεργο μου φαίνεται. Στο δικό μου το έτος δεν είχαμε κάτι τέτοιο, και αμφιβάλω ότι μπορούν να σας υποχρεώσουν να φέρετε υπολογιστή (και δεν παίζει να κάτσουν να ελέγξουν 100 άτομα την φορά αν έχουν λάπτοπ).

ουσιαστικα ηταν απαραιτητο στα εργαστηρια της στατιστικης αλλα στην τελικη αν απλως πηγαινεις και παρακολουθεις δεν θα χασεις κατι,δηλαδη δεν βαζουν την παρουσια αναλογα με το αν εχεις λαπτοπ..το πολυ πολυ θα κοιτας απο κανεναν φιλο σου..μην αγχω:P

και γω ετσι νομιζα περσι οτι ειναι απαραιτητο κλπ αλλα πολλα παιδια που δεν ειχα λαπτοπ ή δεν ηταν καλη η μπταρια τους δεν εφερναν..κατι που ειναι απολυτα λογικο!!

Και να η απάντηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πω πω έκανα Βλακεία....... ΉΘελα να φέρω το χειρουργό σα παράδειγμα γιατρού με ρίσκο:/:
Στις ειδικότητες που μου έστειλες dimitra-foteini ένας που τελειώνει την ιατρική πάει εκεί με το που το διαλέξει η περιμένει??
Επίσης πρέπει να δωσει χρήματα???

Πω πω έκανα Βλακεία....... ΉΘελα να φέρω το χειρουργό σα παράδειγμα γιατρού με ρίσκο:/:
Στις ειδικότητες που μου έστειλες dimitra-foteini ένας που τελειώνει την ιατρική πάει εκεί με το που το διαλέξει η περιμένει??
Επίσης πρέπει να δωσει χρήματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πω πω έκανα Βλακεία....... ΉΘελα να φέρω το χειρουργό σα παράδειγμα γιατρού με ρίσκο:/:
Στις ειδικότητες που μου έστειλες dimitra-foteini ένας που τελειώνει την ιατρική πάει εκεί με το που το διαλέξει η περιμένει??
Επίσης πρέπει να δωσει χρήματα???

Πω πω έκανα Βλακεία....... ΉΘελα να φέρω το χειρουργό σα παράδειγμα γιατρού με ρίσκο:/:
Στις ειδικότητες που μου έστειλες dimitra-foteini ένας που τελειώνει την ιατρική πάει εκεί με το που το διαλέξει η περιμένει??
Επίσης πρέπει να δωσει χρήματα???

Θα κανω quote την ερινυς:
Το minimum σπουδών είναι 6 χρόνια η σχολή+1 χρόνος αγροτικό+ 3 τουλάχιστον χρόνια ειδικότητα, φτάσαμε την δεκαετία, και δεν υπολόγισα καν διάφορους παράγοντες όπως αναμονές, το να θες ειδικότητα που κρατάει 4-5 χρόνια (όπως οι περισσότερες), το να μην τελειώσεις στα 6 χρόνια την σχολή, την αναμονή λόγω γραφειοκρατίας του κράτους, το να μην σε πάρουν αμέσως για αγροτικό και να πρέπει να περιμένεις την επόμενη προκήρυξη και δεν συμμαζεύεται. Στην πολύ ιδανική περίπτωση, θα είσαι "έτοιμη" στα 30.

Αρα με το που τελειωσεις την σχολη μπορεις να πας για αγροτικο ή ειδικοτητα(και τα δυο ειναι φυσικα απαραιτητα να γινουν).Το τι θα αποφασισεις να κανεις πρωτα εξαρταται απο τις κενες θεσεις ειδικοτητας,απο την ειδικοτητα που θα θες,απο την κατασταση των νοσοκομειων τοτε..γενικα εξαρταται απο πολλες συνιστωσες,συνηθως ομως εστω και μικρη μια αναμονη θα την εχεις.
Για τα χρηματα που ρωτας δεν ειμαι σιγουρη αν πρεπει να πληρωσεις καποιο παραβολο,κατι τετοιο εχω ακουσει..συν η εγγραφη σου στον ιατρικο συλλογο της περιοχης που θα επιλεξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Θα κανω quote την ερινυς:
Το minimum σπουδών είναι 6 χρόνια η σχολή+1 χρόνος αγροτικό+ 3 τουλάχιστον χρόνια ειδικότητα, φτάσαμε την δεκαετία, και δεν υπολόγισα καν διάφορους παράγοντες όπως αναμονές, το να θες ειδικότητα που κρατάει 4-5 χρόνια (όπως οι περισσότερες), το να μην τελειώσεις στα 6 χρόνια την σχολή, την αναμονή λόγω γραφειοκρατίας του κράτους, το να μην σε πάρουν αμέσως για αγροτικό και να πρέπει να περιμένεις την επόμενη προκήρυξη και δεν συμμαζεύεται. Στην πολύ ιδανική περίπτωση, θα είσαι "έτοιμη" στα 30.

Αρα με το που τελειωσεις την σχολη μπορεις να πας για αγροτικο ή ειδικοτητα(και τα δυο ειναι φυσικα απαραιτητα να γινουν).Το τι θα αποφασισεις να κανεις πρωτα εξαρταται απο τις κενες θεσεις ειδικοτητας,απο την ειδικοτητα που θα θες,απο την κατασταση των νοσοκομειων τοτε..γενικα εξαρταται απο πολλες συνιστωσες,συνηθως ομως εστω και μικρη μια αναμονη θα την εχεις.
Για τα χρηματα που ρωτας δεν ειμαι σιγουρη αν πρεπει να πληρωσεις καποιο παραβολο,κατι τετοιο εχω ακουσει..συν η εγγραφη σου στον ιατρικο συλλογο της περιοχης που θα επιλεξεις.
δεν μπορεις να διαλεξεις το μεροσ που θα κανεις αγροτικο???ας πουμε στο νησι απο οπου καταγεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι ναι εννοειται και μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πω πω έκανα Βλακεία....... ΉΘελα να φέρω το χειρουργό σα παράδειγμα γιατρού με ρίσκο:/:
Στις ειδικότητες που μου έστειλες dimitra-foteini ένας που τελειώνει την ιατρική πάει εκεί με το που το διαλέξει η περιμένει??
Επίσης πρέπει να δωσει χρήματα???

Α είπα κι εγώ :P
Anyway με το που τελειώνεις την σχολή μπορείς να γραφτείς σε όποια λίστα αναμονής θέλεις, για όποια ειδικότητα θέλεις, σε όποιο νοσοκομείο θέλεις. Δεν θα σε ζαλίσω με λεπτομέρειες, ας πούμε ότι κάποιες ειδικότητες δεν έχουν καθόλου αναμονή, κάποιες έχουν 1-2 χρόνια (νορμάλ), κάποιες έχουν ακόμα αναμονές στο Θεό. Επίσης υπάρχουν νοσοκομεία που δεν έχουν καθόλου αναμονές αλλά πρέπει να τα ψάξεις πολύ πριν τα δηλώσεις γιατί μπορεί να καταλήξεις να κάνεις λάντζα με 10 εφημερίες τον μήνα και να μην μαθαίνεις και τίποτα.
Πρέπει να είσαι γραμμένη στον ιατρικό σύλλογο που υπάγεται το νοσοκομείο που θα είσαι, η συνδρομή ποικίλλει. Για παράδειγμα ο Ιατρικός Σύλλογος Θεσσαλονίκης έχει ετήσια συνδρομή 90 ευρώ +1 ευρώ εγγραφή, ο Ιατρικός Σύλλογος Πέλλας που είμαι γραμμένη εγώ έχει ετήσια συνδρομή 50 ευρώ +10 ευρώ εγγραφή. Επίσης με το που θα κάνεις έναρξη επαγγέλματος (δηλαδή όταν διοριστείς), θα πρέπει να γραφτείς στο ΤΣΑΥ που είναι το ασφαλιστικό ταμείο των γιατρών και από εκεί θα αρχίσουν να κάνουν κρατήσεις. Κατά τ άλλα στην ειδικότητα και στο αγροτικό πληρώνεσαι.

Είναι πολύ νωρίς για να σε απασχολούν όλα αυτά με τόσες λεπτομέρειες.:hmm:

δεν μπορεις να διαλεξεις το μεροσ που θα κανεις αγροτικο???ας πουμε στο νησι απο οπου καταγεσαι?

Το αγροτικό είναι μία πονεμένη ιστορία που μέχρι να φτάσει η σειρά σας να το κάνετε μπορεί να έχει αλλάξει άλλες 15 φορές η νομοθεσία. Όσο ήμουν εγώ στην σχολή πέρασαν 3-4 τροποποιήσεις μέχρι να καταλήξουμε στην τωρινή μορφή, και κανείς δεν λέει ότι μέχρι την επόμενη προκήρυξη θα είναι διαφορετικά. Τέλος πάντων τα νησιά δεν έχουν ποτέ μεγάλη ζήτηση, ειδικά τα μικρά (δεν ξέρω από πού είσαι), αλλά έχουν αρχίσει και ζορίζονται πολλοί και έρχονται και τα δηλώνουν γιατί το προτιμούν από το να μην πάρουν θέση πουθενά. Άρα μπορεί αν είσαι γκαντέμα να μην καταλήξεις στο νησί σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιό από τα κτίρια της ιατρικής πρέπει να πάω για την εγγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιό από τα κτίρια της ιατρικής πρέπει να πάω για την εγγραφή?

λοιπον υπεροχη ερωτηση!https://s26.postimg.org/dt2zp6abt/image.jpg
εδω ειναι ενας χαρτης της σχολης
οποτε συμφωνα και με τον χαρτη θα μπεις στο στενο του αχεπα,δηλαδη καθως εισαι στην αγιου δημητριου θα στριψεις δεξια και θα μπεις μεσα στον χωρο του απθ
εννοειται οτι θα ψαχνεις την κεντρικη γραμματεια,νομιζω βοηθαει πολυ ο χαρτης,αν οχι πες και τα βρισκουμε...ποτε με το καλο πατε για εγγραφη??:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ωραία σευχαριστώ αν και δεν κατάλαβα και πολλά αλλά όλο και κάποιον θα ρωτήσω εκεί....Αύριο θα πάω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top