Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συμπερασμα=η βιοχημεια ποναει,να προσεχουμε ολοι!!!

ευχαριστω πολυ πολυ για τις συμβουλες <3 σου ευχομαι καλη συνεχεια και καλα αποτελεσματα και που ξερεις μπορει να μιλησουμε απο κοντα και να μην ξερουμε καν οτι εχουμε μιλησει εδω αχχαχααχχα

ευχαριστω πολυ!!! πλησιαζει το τερας η βιοχημειααααα:P οποτε η συνεχεια μου ειναι τρομερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι μαθήματα που αν δεν τα περάσεις στην ώρα τους μπορεί να σε κυνηγάνε πολλά χρόνια. :P

συμπερασμα=η βιοχημεια ποναει,να προσεχουμε ολοι!!!

Παίζετε με τον πρώην πόνο μου ε; :no:
Τελευταίο μάθημα που έδωσα για πτυχίο ήταν και έχω ακόμα ψυχολογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχα προς υπερασπιση μου το εκανα εν αγνοια μου!
παντως προκαλει ψυχολογικα αυτο το μαθημα 100%,τα αισθανομαι να ερχονται:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
χαχαχα προς υπερασπιση μου το εκανα εν αγνοια μου!
παντως προκαλει ψυχολογικα αυτο το μαθημα 100%,τα αισθανομαι να ερχονται:eek:

Α όχι, μην ανησυχείς, έχει και πολύ χειρότερα. Δίνω για 4η εξεταστική εμβρυολογία και είμαι έτοιμος να ανατιναχτώ. :P Μία μαλακία μου έμεινε από τα πρώτα έτη και δεν μπορώ να την περάσω ούτε με προεδρικό διάταγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις ιστολογίες με την πρώτη τις πέρασα, μάλλον από τις εξαιρέσεις θα ήμουν γιατί κάθε εξάμηνο η λίστα με τους εξεταζόμενους είναι πιο μεγάλη από τον κατάλογο ορκομωσίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις ιστολογίες με την πρώτη τις πέρασα, μάλλον από τις εξαιρέσεις θα ήμουν γιατί κάθε εξάμηνο η λίστα με τους εξεταζόμενους είναι πιο μεγάλη από τον κατάλογο ορκομωσίας :P
Από την Ψυχιατρική ποια ήταν η εμπειρία σου; Με λίγα λόγια τι κάνατε και πως σου φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Από την Ψυχιατρική ποια ήταν η εμπειρία σου; Με λίγα λόγια τι κάνατε και πως σου φάνηκε;

Εγώ ήμουν στο Ψυχιατρείο, όχι σε κλινική. Στο 4ο έτος κάναμε μόνο θεωρητικά μαθήματα γιατί ήμασταν πολλοί (κάθε γκρουπ γύρω στα 35 άτομα), και 2 φορές μας έφεραν ασθενείς για να τους ρωτήσουμε ό,τι θέλουμε (ο ένας με διπολική διαταραχή και ο άλλος με σχιζοφρένεια). Τα μαθήματα μου άρεσαν πάρα πολύ και αυτός που μας έκανε ήταν πολύ επεξηγηματικός.

Στο 6ο έτος κάθε φουρνιά ήμασταν 4 άτομα οπότε το πράγμα ήταν τελείως διαφορετικό. Μπαίναμε σε ομαδικές και ατομικές συνεδρίες, μετά το συζητούσαμε όλοι μαζί και η κάθε φοιτήτρια είχε τον δικό της ειδικευόμενο που της έδειχνε πράγματα. Κάθε Τρίτη γινόταν μάθημα ειδικευομένων από τον διευθυντή και ήμασταν και μεις μέσα και κάθε Τετάρτη κάναμε μάθημα μόνο οι φοιτητές οπότε λύναμε απορίες. Δυστυχώς ήταν μόνο ένα τριβδόμαδο, και ένα τριβδόμαδο για την ψυχιατρική δεν είναι αρκετό.

Είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα επιστήμη και αν αποφασίσεις να ασχοληθείς δεν θα βαρεθείς σίγουρα. Εγώ ήξερα ότι δεν έχω την υπομονή να βλέπω κάθε λίγες ημέρες ανθρώπους με ανεπαίσθητη ή καθόλου πρόοδο οι οποίοι ανά πάσα στιγμή θα μπορούσαν να ξανακυλήσουν. Θέλω να βρίσκω το αίτιο, να προτείνω θεραπεία και να βλέπω τα αποτελέσματα. Με άλλα λόγια η ψυχοθεραπεία, όσο και να με εξιτάρει, δεν είναι του στυλ μου. Και πονούσε η ψυχή μου να βλέπω 25άρηδες που θα μπορούσαν να είναι εκεί έξω και να τα έχουν όλα, να είναι τρόφιμοι μέσα στο ψυχιατρείο επειδή πίστευαν και γω δεν ξέρω τι. :/:

Ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ ήμουν στο Ψυχιατρείο, όχι σε κλινική. Στο 4ο έτος κάναμε μόνο θεωρητικά μαθήματα γιατί ήμασταν πολλοί (κάθε γκρουπ γύρω στα 35 άτομα), και 2 φορές μας έφεραν ασθενείς για να τους ρωτήσουμε ό,τι θέλουμε (ο ένας με διπολική διαταραχή και ο άλλος με σχιζοφρένεια). Τα μαθήματα μου άρεσαν πάρα πολύ και αυτός που μας έκανε ήταν πολύ επεξηγηματικός.

Στο 6ο έτος κάθε φουρνιά ήμασταν 4 άτομα οπότε το πράγμα ήταν τελείως διαφορετικό. Μπαίναμε σε ομαδικές και ατομικές συνεδρίες, μετά το συζητούσαμε όλοι μαζί και η κάθε φοιτήτρια είχε τον δικό της ειδικευόμενο που της έδειχνε πράγματα. Κάθε Τρίτη γινόταν μάθημα ειδικευομένων από τον διευθυντή και ήμασταν και μεις μέσα και κάθε Τετάρτη κάναμε μάθημα μόνο οι φοιτητές οπότε λύναμε απορίες. Δυστυχώς ήταν μόνο ένα τριβδόμαδο, και ένα τριβδόμαδο για την ψυχιατρική δεν είναι αρκετό.

Είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα επιστήμη και αν αποφασίσεις να ασχοληθείς δεν θα βαρεθείς σίγουρα. Εγώ ήξερα ότι δεν έχω την υπομονή να βλέπω κάθε λίγες ημέρες ανθρώπους με ανεπαίσθητη ή καθόλου πρόοδο οι οποίοι ανά πάσα στιγμή θα μπορούσαν να ξανακυλήσουν. Θέλω να βρίσκω το αίτιο, να προτείνω θεραπεία και να βλέπω τα αποτελέσματα. Με άλλα λόγια η ψυχοθεραπεία, όσο και να με εξιτάρει, δεν είναι του στυλ μου. Και πονούσε η ψυχή μου να βλέπω 25άρηδες που θα μπορούσαν να είναι εκεί έξω και να τα έχουν όλα, να είναι τρόφιμοι μέσα στο ψυχιατρείο επειδή πίστευαν και γω δεν ξέρω τι. :/:

Ελπίζω να σε κάλυψα.
Ευχαριστώ.Δηλαδή δεν σε βάζουν να κάνεις την "νοσοκόμα" στον ασθενή για να μάθεις γύρω από τον τομέα. Ασχολήσε κυρίως με το θεωρητικό κομμάτι και παρακολουθείς τις συνεδρίες.Ρωτάω από καθαρή περιέργεια γιατί είναι μια πολύ όμορφη επιστήμη.Μπορεί να σε βάλουν σε κλινική;Εκεί τι διαφορά θα υπάρχει με το Ψυχιατρείο;Σε βάζουν με λίγα λόγια ομαλά στο πράγμα(όσο σε βάζουν τέλος πάντων).Ρωτάω από περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Δηλαδή δεν σε βάζουν να κάνεις την "νοσοκόμα" στον ασθενή για να μάθεις γύρω από τον τομέα. Ασχολήσε κυρίως με το θεωρητικό κομμάτι και παρακολουθείς τις συνεδρίες.Ρωτάω από καθαρή περιέργεια γιατί είναι μια πολύ όμορφη επιστήμη.Μπορεί να σε βάλουν σε κλινική;Εκεί τι διαφορά θα υπάρχει με το Ψυχιατρείο;Σε βάζουν με λίγα λόγια ομαλά στο πράγμα(όσο σε βάζουν τέλος πάντων).Ρωτάω από περιέργεια.

Αν θες ρώτα με σε λίγους μήνες που θα ξεκινήσω εγώ Ψυχιατρική σε κλινική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris93.1777

Νεοφερμένος

Ο Chris93.1777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Και στη Γ Ψυχιατρική του Αχεπα ίδιο στυλ είναι. :P Κάναμε μόνο θεωρητικά μαθήματα και είδαμε και 2 ασθενείς (ένας σχιζοφρενής και μία με διπολική σε φάση μανίας) που είχε φέρει ο καθηγητής στην αίθουσα διδασκαλίας και πρακτικά πήρε ο ίδιος το ιστορικό για να δούμε τη διαδικασία. Ομολογώ ότι ήταν πολύ συναρπαστική εμπειρία η συνέντευξη κυρίως για αυτά που έλεγαν οι ασθενείς και τα συναισθήματα που σ δημιουργούσαν (ειδικά την κοπέλα με τα ρούχα που είχε ,τη συμπεριφορά, την παρορμητικότητα κτλ δεν θα τη ξεχάσω).

Ωστόσο εμείς μόνοι μας δεν κάναμε τίποτα πρακτικό. Στο 6ο έτος δεν ξέρω τι γίνεται γιατί πήρα νευρολογία, αλλά από άλλα παιδιά κατάλαβα ότι είναι στο χέρι σου πόσα πράγματα θα κάνεις στην κλινική αλλιώς δεν σου δίνουν μεγάλη σημασία.

Ωραία η ψυχιατρική όταν τη διάβαζα αλλά δεν είμαι πολύ του μπλα μπλα και τόσο κοινωνικός για να την αγαπήσω. Προτιμώ και εγώ να βλέπω νοσολογικές οντότητες με αίτιο και αιτιατό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ρε παιδια γινεται να γραφτουμε στα εργαστηρια χωρις να εχουμε παει για ταυτοπροσωπια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ρε παιδια γινεται να γραφτουμε στα εργαστηρια χωρις να εχουμε παει για ταυτοπροσωπια?

Ναι, μην σε απασχολεί αυτό. Απλά να έχεις μαζί φωτογραφίες, και ίσως και την ταυτότητα (δεν είμαι σίγουρος αν την ζητάνε όμως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Δηλαδή δεν σε βάζουν να κάνεις την "νοσοκόμα" στον ασθενή για να μάθεις γύρω από τον τομέα. Ασχολήσε κυρίως με το θεωρητικό κομμάτι και παρακολουθείς τις συνεδρίες.Ρωτάω από καθαρή περιέργεια γιατί είναι μια πολύ όμορφη επιστήμη.Μπορεί να σε βάλουν σε κλινική;Εκεί τι διαφορά θα υπάρχει με το Ψυχιατρείο;Σε βάζουν με λίγα λόγια ομαλά στο πράγμα(όσο σε βάζουν τέλος πάντων).Ρωτάω από περιέργεια.

Την *νοσοκόμα* δεν την κάνεις σε κανέναν ασθενή σε καμία κλινική. Πόσο μάλλον σε ψυχιατρικό ασθενή!
Οι κλινικές (είναι 2 οι πανεπιστημιακές, σε ΑΧΕΠΑ/Παπαγεωργίου), δέχονται κυρίως οξέα/καινούρια περιστατικά και βραχείας νοσηλείας (2-3 ημέρες). Στο Ψυχιατρείο έχει τρόφιμους επί δεκαετίες (ένας πολυαγαπημένος παππούλης ήταν 40 χρόνια και κάθε 3 ημέρες ερχόταν και τον έπαιρνε ο αδερφός του να πάνε για σουβλάκια, και έκανε σαν 5χρονο. Και παλαιότερα ήταν σχιζοφρενής, να φανταστείς), και είναι περιστατικά που μπαινοβγαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Την *νοσοκόμα* δεν την κάνεις σε κανέναν ασθενή σε καμία κλινική. Πόσο μάλλον σε ψυχιατρικό ασθενή!
Οι κλινικές (είναι 2 οι πανεπιστημιακές, σε ΑΧΕΠΑ/Παπαγεωργίου), δέχονται κυρίως οξέα/καινούρια περιστατικά και βραχείας νοσηλείας (2-3 ημέρες). Στο Ψυχιατρείο έχει τρόφιμους επί δεκαετίες (ένας πολυαγαπημένος παππούλης ήταν 40 χρόνια και κάθε 3 ημέρες ερχόταν και τον έπαιρνε ο αδερφός του να πάνε για σουβλάκια, και έκανε σαν 5χρονο. Και παλαιότερα ήταν σχιζοφρενής, να φανταστείς), και είναι περιστατικά που μπαινοβγαίνουν.

Nα κάνω μια χαζή ερώτηση?Δεν είναι επιθετικοί μερικοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν τα οξέα περιστατικά είναι. Εμείς τους βλέπαμε όταν είχαν ήδη κατασταλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris93.1777

Νεοφερμένος

Ο Chris93.1777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αν κάποιος ασθενής είναι επικίνδυνος θα είναι επικίνδυνος κυρίως για τον εαυτό του με την έννοια ότι μπορεί να έχει αυτοκτονικές τάσεις ή έστω σκέψεις. Επικίνδυνος προς τρίτους είναι πιο σπάνια περίπτωση και σε συγκεκριμένες καταστάσεις (πχ ουσίες) που συναντάς μεν αλλά κυρίως αν ασχοληθείς με ψυχιατρική επειγόντων ή αν είσαι τυχερός με τα περιστατικά της κλινικής. Από τη φοιτητική σου ιδιότητα όμως ο,τι κάνεις θα το ψάξεις και θα ρωτήσεις μόνος σου αλλιώς δύσκολα να δεις κάτι τέτοιο. Ως ειδικευόμενος αλλάζει φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
θα ηταν ευκολο καποιος να μου πει ποιο ειναι το ατομικο στατιστικο δελτιο?

θα ηταν ευκολο καποιος να μου πει ποιο ειναι το ατομικο στατιστικο δελτιο?
Επισημαίνεται ότι η συμπλήρωση του ατομικού στατιστικού δελτίου από τους νεοεισαχθέντες
φοιτητές και νεοεισαχθείσες φοιτήτριες είναι υποχρεωτική βάσει του Νόμου 3832/2010. Επομένως,
όσοι/όσες δεν το έχουν κάνει ήδη ηλεκτρονικά κατά την εγγραφή τους στο
https://eregister.it.minedu.gov.gr μπορούν να το παραλάβουν, συμπληρώσουν και καταθέσουν στη
Γραμματεία του Τμήματός τους εντύπως, κατά τον έλεγχο ταυτοπροσωπίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    99.2 KB · Εμφανίσεις: 140
Τελευταία επεξεργασία:

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θα ηταν ευκολο καποιος να μου πει ποιο ειναι το ατομικο στατιστικο δελτιο?


Επισημαίνεται ότι η συμπλήρωση του ατομικού στατιστικού δελτίου από τους νεοεισαχθέντες
φοιτητές και νεοεισαχθείσες φοιτήτριες είναι υποχρεωτική βάσει του Νόμου 3832/2010. Επομένως,
όσοι/όσες δεν το έχουν κάνει ήδη ηλεκτρονικά κατά την εγγραφή τους στο
https://eregister.it.minedu.gov.gr μπορούν να το παραλάβουν, συμπληρώσουν και καταθέσουν στη
Γραμματεία του Τμήματός τους εντύπως, κατά τον έλεγχο ταυτοπροσωπίας.

Το συμπλήρωσα ηλεκτρονικά όμως επειδή δε το ζητούσε η σχολή δε το έστειλα με τα άλλα έγγραφα που έστειλα με το ταχυδρομείο στη σχολή. Θα έχω θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veleros

Νεοφερμένος

Ο Veleros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα. Γνωρίζετε αν γίνεται κλήρωση για το ποιοι θα μπορούν να παρακολουθήσουν ορισμένα μαθήματα επιλογής; Kαι αν ναι ποια είναι αυτά; Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σε κάποια γίνεται, στο πρώτο έτος είναι η Βιοϊατρική Τεχνολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top