Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια περασα φετος ιατρικη απθ.εχω μια ερωτηση..στο α εξαμηνο μπαινουμε πρωτη φορα στο νεκροτομειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
παιδια περασα φετος ιατρικη απθ.εχω μια ερωτηση..στο α εξαμηνο μπαινουμε πρωτη φορα στο νεκροτομειο??

Όχι, στο Γ' εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
παιδια περασα φετος ιατρικη απθ.εχω μια ερωτηση..στο α εξαμηνο μπαινουμε πρωτη φορα στο νεκροτομειο??

Ωπ .Συμφοιτητρια!!Συγχαρητηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όχι, στο Γ' εξάμηνο.
ευχαριστωω

Ωπ .Συμφοιτητρια!!Συγχαρητηρια
συγχαρητηρια και σε εσενα :) εχουμε ιδεα ποτε ξεκινουν τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Λογικα αρχες οκτωβρη..Τωρα περιμενουμε ανακοινωση για εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λογικα αρχες οκτωβρη..Τωρα περιμενουμε ανακοινωση για εγγραφες
σου εχουν στειλει καποιον κωδικο για την ολοκληρωση της εγγραφης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Οχι τιποτα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Οχι τιποτα ακομα

πηρα τηλ στην γραμματεια και μου ειπαν οτι τα μαθηματα αρχιζουν στις 9.αλλα στο site λεει οτι στις 4 εχουμε ιατρικη στατιστικη αν καταλαβα καλα:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι εγγραφές στις εργαστηριακές ασκήσεις και στο μάθημα
«ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ» του A' εξαμήνου
θα γίνονται τις εξής ημέρες:
Τετάρτη 27/09/2017
Πέμπτη 28/09/2017
Τρίτη 03/10/2017
Τετάρτη 04/10/2017
και ώρες 10.00 – 13.00
(γραμματεία Βιολογικής Χημείας,
3ος όροφος, κτίριο Ιατρικής, είσοδος 3)

Οι εγγραφές των φοιτητών Ιατρικού και Οδοντιατρικού τμήματος (Εργαστήρια, Φροντιστήρια) θα αρχίσουν τη Δευτέρα 18/09/2017 μέχρι την Παρασκευή 6/10/2017 και ώρες 12:00 – 14:00.
Για την εγγραφή είναι απαραίτητες 2 φωτογραφίες με τα στοιχεία σας (Ονοματεπώνυμο, Πατρώνυμο, Σχολή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Οι εγγραφές στις εργαστηριακές ασκήσεις και στο μάθημα
«ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ» του A' εξαμήνου
θα γίνονται τις εξής ημέρες:
Τετάρτη 27/09/2017
Πέμπτη 28/09/2017
Τρίτη 03/10/2017
Τετάρτη 04/10/2017
και ώρες 10.00 – 13.00
(γραμματεία Βιολογικής Χημείας,
3ος όροφος, κτίριο Ιατρικής, είσοδος 3)


Οι εγγραφές των φοιτητών Ιατρικού και Οδοντιατρικού τμήματος (Εργαστήρια, Φροντιστήρια) θα αρχίσουν τη Δευτέρα 18/09/2017 μέχρι την Παρασκευή 6/10/2017 και ώρες 12:00 – 14:00.
Για την εγγραφή είναι απαραίτητες 2 φωτογραφίες με τα στοιχεία σας (Ονοματεπώνυμο, Πατρώνυμο, Σχολή)
την δευτερη ανακοινωση την εχει βγαλει το απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι ναι! εγω τα βλεπω κυριως στην σελιδα στο φβ medical school,αλλα τα χει σιγουρα και στο med auth
υγ.η δευτερη ανακοινωση ειναι για την βιολογια

πηρα τηλ στην γραμματεια και μου ειπαν οτι τα μαθηματα αρχιζουν στις 9.αλλα στο site λεει οτι στις 4 εχουμε ιατρικη στατιστικη αν καταλαβα καλα:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

σε αυτο που λες εχεις δικιο,γτ κανονικα τ εξαμηνο ξεκιναει 9 οκτωβριου,αλλα για καποιον περιεργο λογο στο προγραμμα της ιατρικης στατιστικης σας εχει μαθημα 4 οκτωβριου μεσα στην εξεταστικη.,δεν πανε καλα οι ανθρωποι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ναι ναι! εγω τα βλεπω κυριως στην σελιδα στο φβ medical school,αλλα τα χει σιγουρα και στο med auth
υγ.η δευτερη ανακοινωση ειναι για την βιολογια

σε αυτο που λες εχεις δικιο,γτ κανονικα τ εξαμηνο ξεκιναει 9 οκτωβριου,αλλα για καποιον περιεργο λογο στο προγραμμα της ιατρικης στατιστικης σας εχει μαθημα 4 οκτωβριου μεσα στην εξεταστικη.,δεν πανε καλα οι ανθρωποι :/[/QUO ευχαριστω πολυ για την ιστοσελιδα στο φβ δεν το ηξερα :) χαχααχαχαχ ανησυχησα οτι κατι εχω κανει λαθος με την εγγραφη :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
4/10 δίνουν ακόμα μαθήματα, δεν παίζει να σας αδειάσουν το αμφιθέατρο για 2 ώρες για να κάνετε μάθημα. 9/10 ξεκινάτε κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ναι ναι! εγω τα βλεπω κυριως στην σελιδα στο φβ medical school,αλλα τα χει σιγουρα και στο med auth
υγ.η δευτερη ανακοινωση ειναι για την βιολογια



σε αυτο που λες εχεις δικιο,γτ κανονικα τ εξαμηνο ξεκιναει 9 οκτωβριου,αλλα για καποιον περιεργο λογο στο προγραμμα της ιατρικης στατιστικης σας εχει μαθημα 4 οκτωβριου μεσα στην εξεταστικη.,δεν πανε καλα οι ανθρωποι :/
δευτερο ετος εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νο προμπλεμ,μη νομιζεις και γω περσι τα χα μαθει ολα αφου πηγα να κανω ταυτοπροσωπια στην γραμματεια,αφου δυσκολα καποιος πρωτοετης να κοιταει απο τωρα τις ανακοινωσεις στο φβ..αλλα μην ανησυχεις και οταν πας εκει να ρωτησεις οτι θελεις...πο θυμαμαι περσι δεν εβρισκα την γραμματεια
:P:D:whistle: αα και θα κανετε σιγουρα και ομαδα στο φβ για τους εισαχθεντες του 2017σιγα σιγα οποτε θα οργανωθειτε,μπες εσυ μετα και στους εισαχθεντες του 2016 ;)

ναι δευτεροετης πλεον;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
νο προμπλεμ,μη νομιζεις και γω περσι τα χα μαθει ολα αφου πηγα να κανω ταυτοπροσωπια στην γραμματεια,αφου δυσκολα καποιος πρωτοετης να κοιταει απο τωρα τις ανακοινωσεις στο φβ..αλλα μην ανησυχεις και οταν πας εκει να ρωτησεις οτι θελεις...πο θυμαμαι περσι δεν εβρισκα την γραμματεια
:P:D:whistle: αα και θα κανετε σιγουρα και ομαδα στο φβ για τους εισαχθεντες του 2017σιγα σιγα οποτε θα οργανωθειτε,μπες εσυ μετα και στους εισαχθεντες του 2016 ;)

ναι δευτεροετης πλεον;)
τελεια!!πως σου φανηκε το 1ο ετος?γενικα προτεινεις να διαβαζω αρκετα στο 1ο ετος ή να παω πιο χαλαρα?:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κοιτα να ειμαι ειλικρινης δεν διαβαζα πολυ περσι;) για αυτο και δεν εχω και πολυ υψηλους βαθμους ,ειμαι καπου στην μεση...εγω θα προτεινα να διαβαζεις με μετρο ομως,δηλ βιοχημεια γενικα να τηνβγαζεις πριν την εξεταστικη οπως και την ανατομια στο β εξαμηνο..μετα τα υπολοιπα να χεις γενικα επαφη αλλα δεν το θεωρω απαραιτητο να διαβαζεις και καθε μερα.Το σημαντικο ειναι να μην τα αφησεις,να προσεχεις στα εργαστηρια και τις προοδους αλλα νταξει ζησε και την ζωη σου..σιγουρα στο πρωτο ετος συνδυαζονται ολα!!εγω και αυτο που το χρωσταω ειναι απο βλακεια που δεν διαβασα μεσα στην εξεταστικη αλλιως θα το χα περασει εστω και οριακα:P
μετα θα σε συμβουλευα να πας στα επιλεγομενα των αγγλικων α και β εξαμηνο,ειναι ευκολα δεκαρακια <3
και γενικα οτι αλλο προκυψει,εγω ειμαι εδω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
τελεια!!πως σου φανηκε το 1ο ετος?γενικα προτεινεις να διαβαζω αρκετα στο 1ο ετος ή να παω πιο χαλαρα?:clapup::clapup::clapup::clapup:

Ως ένας πονεμένος (προσεχώς) τεταρτοετής, προτείνω σε όλους να διαβάσουν βιοχημεία και βιολογία μέσα στο πρώτο εξάμηνο. Είναι μαθήματα που αν δεν τα περάσεις στην ώρα τους μπορεί να σε κυνηγάνε πολλά χρόνια. :P Τα υπόλοιπα βγαίνουν και μέσα στην εξεταστική με πολύ μεγάλη ευκολία, αλλά αυτά τα δύο είναι τέρατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κοιτα να ειμαι ειλικρινης δεν διαβαζα πολυ περσι;) για αυτο και δεν εχω και πολυ υψηλους βαθμους ,ειμαι καπου στην μεση...εγω θα προτεινα να διαβαζεις με μετρο ομως,δηλ βιοχημεια γενικα να τηνβγαζεις πριν την εξεταστικη οπως και την ανατομια στο β εξαμηνο..μετα τα υπολοιπα να χεις γενικα επαφη αλλα δεν το θεωρω απαραιτητο να διαβαζεις και καθε μερα.Το σημαντικο ειναι να μην τα αφησεις,να προσεχεις στα εργαστηρια και τις προοδους αλλα νταξει ζησε και την ζωη σου..σιγουρα στο πρωτο ετος συνδυαζονται ολα!!εγω και αυτο που το χρωσταω ειναι απο βλακεια που δεν διαβασα μεσα στην εξεταστικη αλλιως θα το χα περασει εστω και οριακα:P
μετα θα σε συμβουλευα να πας στα επιλεγομενα των αγγλικων α και β εξαμηνο,ειναι ευκολα δεκαρακια <3
και γενικα οτι αλλο προκυψει,εγω ειμαι εδω:D
ευχαριστω πολυ πολυ για τις συμβουλες <3 σου ευχομαι καλη συνεχεια και καλα αποτελεσματα και που ξερεις μπορει να μιλησουμε απο κοντα και να μην ξερουμε καν οτι εχουμε μιλησει εδω αχχαχααχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top