Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
μακαρι :P ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αντε να περασουμε να μην εχουμε να ξαναδιαβαζουμε την 0 γιατι η 1 φημολογειται ως παλουκι :P Κατα τ αλλα πως σε λενε? Παιζει να σε ξερω?

Δεν φημολογείται, είναι. :P
Στείρα αποστήθιση αντιδράσεων, με 100 διαφορετικά ένζυμα για κάθε αντίδραση, και για την ολοκλήρωση ενός κύκλου χρειάζονται άλλες 100 αντιδράσεις, και άντε μάθε απέξω και τους διαφορετικούς συντελεστές σε κάθε προιόν! Νεύρα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Θα μιλησει η πειρα τωρα.Τρεχτε :ρ

Εσεις 1ετα μην αγχωνεστε με τη βιοχημεια 0.Μπορει να βαλαν πιο δυσκολα (δεν τα ειδα καν,και ουτε θελω :Ρ ) αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα κοψουν και κοσμο.Οποτε,τσιλ αουτ.Οσο για τις ερωτησεις τυπου ''Ποια τεχνικη να εφαρμοσουμε;'' δεν υπαρχει μονο μια απαντηση (τετοια ειχε βαλει και σε μας).Αρκει να χετε γραψει μια νορμαλ μεθοδο και να την εχετε περιγραψει απο το βιβλιο.Δεν θα σας κοψουν.Τσσσσιιιιιλ αουτ λεμε.

2ετεις:Fockoποιηθειτε.Κοινως,απαντατε σαν τον φοκο σε ασχετα ποστς.

<18 που δεν εχετε δωσει ακομα :Το φορουμ εχει αναλογα θεματα για να σας απαντηθουν οι αποριες σας για την ιατρικη γενικα.Εδω δεν ειναι το θεμα να ρωτατε ουτε τι να διαβασω ουτε πως να κανω τα χαρτια για ειδικοτητα,ουτε τι ειδικοτητα ειχε η ντρου μπαριμορ στο επεισοδιο 196 αυτο θελω και γω!.Νεξτ ταιμ πλιζ,γραψτε αλλου.Εδω γραφουμε ΜΟΝΟ για θεματα που αφορουν τη σχολη,εγγραφες και γενικως ολα τα διαδικαστικα που απο μονα τους ειναι πολλα και απαραιτητα για τη σχολη(και αγχωτικα).Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
και μια εύθυμη νότα:
Δοκιμάστε τα surgery games, μερικά είναι γελοία αλλά άλλα έχουν φτιαχτεί από επίσημους οργανισμούς σχετικούς με την υγεία και είναι αρκετά ενδιαφέροντα... Έως και εκπαιδευτικά!
Κάπου υπάρχει και online έκδοση των "τρελών γιατρών" αλλά δεν το βρίσκω τώρα... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
χαχαχα ε αυτό είναι καθαρά για εκπαιδευτικούς λόγους, τα άλλα είναι πιο ανάλαφρα :Ρ

άσχετο, έχεις προσέξει ότι υπάρχει medtube, που είναι το "youtube" για ιατρικά θέματα μόνο; έχει μέχρι και εγχειρήσεις... αλλά θέλει να γραφτείς. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια κατι ασχετο..:P τα εργαστηρια σε ανατομια, βιοχημεια, γενετικη ξεκινουν αμεσως με την εναρξη των μαθηματων για το εαρινο εξαμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ρε δεν ξέρω και μεις έχουμε τρομάξει λίγο γιατί λένε ότι αρχίζουν όλα 18.... :/
γενετική δεν νομίζω να ξεκινήσουν κατευθείαν γιατί είναι και οι εργασίες που παρουσιάζουν... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδια κατι ασχετο..:P τα εργαστηρια σε ανατομια, βιοχημεια, γενετικη ξεκινουν αμεσως με την εναρξη των μαθηματων για το εαρινο εξαμηνο;

Μπααα, της γενετικής και της Βιοχημείας αργούν...της Γενικής Φυσιολογίας πάλι, αργούν ακόμα περισσότερο, περιμένουν να τελειώσουμε εμείς της Φυσιολογίας 2 για να σας κάνουν εργαστήρια!:P:P
Ανατομία δεν θυμάμαι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ναι κι εγω ακουσα για ανατομια ειδικα οτι θα ξεκινησουν 18 αλλα μου φαινεται λιγο κουλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ναι κι εγω ακουσα για ανατομια ειδικα οτι θα ξεκινησουν 18 αλλα μου φαινεται λιγο κουλο..

Δεν ξέρω, πραγματικά. Ούτε σε μας βγήκε ανακοίνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris94k

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
το κτίριο της Βιολογίας της Ιατρικής Σχολής, όπου στο ισόγειο βρίσκονται τα γραφεία της Ε.Ε.Φ.Ι.Ε. μήπως μπορείτε να μου περιγράψετε που περίπου είναι; προσπάθησα να το βρω, ρώτησα και πολλούς αλλά στο τέλος χάθηκα. είναι στο κτίριο που είναι διπλά στο στένο του ΑΧΕΠΑ, στο κτίριο το καινούριο που είναι πάνω σε ένα βουναλάκι ή κάπου αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
το κτίριο της Βιολογίας της Ιατρικής Σχολής, όπου στο ισόγειο βρίσκονται τα γραφεία της Ε.Ε.Φ.Ι.Ε. μήπως μπορείτε να μου περιγράψετε που περίπου είναι; προσπάθησα να το βρω, ρώτησα και πολλούς αλλά στο τέλος χάθηκα. είναι στο κτίριο που είναι διπλά στο στένο του ΑΧΕΠΑ, στο κτίριο το καινούριο που είναι πάνω σε ένα βουναλάκι ή κάπου αλλού;

Στην εικόνα είναι ΟΛΑ τα κτίρια της Ιατρικής, ο δρόμος επάνω είναι η Αγίου Δημητρίου.
Εκεί που έχω το βελάκι είναι το κτίριο της Βιολογίας.
Στο υπόγειο είναι τα γραφεία της ΕΕΦΙΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • med_big1.jpg
    med_big1.jpg
    237.9 KB · Εμφανίσεις: 162

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση γιατι μπερδευτηκα :confused: στη φυσικη τα πολλαπλης που βαζουν ειναι αυτα που εδωσε ο σιουντας σε 4 ομαδες στο τελευταιο μαθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση γιατι μπερδευτηκα :confused: στη φυσικη τα πολλαπλης που βαζουν ειναι αυτα που εδωσε ο σιουντας σε 4 ομαδες στο τελευταιο μαθημα;

Επειδή έμαθα ότι τα πολλαπλής που σας έδωσε είναι μόνο 50, και επειδή μπαίνουν 50 ή 60 στην εξέταση...δεν ξέρω αν είναι μόνο αυτά ή αν σας έδωσε ενδεικτικά κάποια.
Κοιτάξτε στο ptyxiomed, εγώ είχα ένα φυλλάδιο με 350 πολλαπλής.

Και επίσης μην ξεχνάμε ότι μπαίνουν και 2 ερωτήσεις ανάπτυξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
50 πολλαπλης μπαινουν και μια αναπτυξης αυτο ξερουμε εμεις... μοιρασε 4 ομαδες με 50 πολλαπλης τα ιδια απλα με διαφορετικη σειρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
50 πολλαπλης μπαινουν και μια αναπτυξης αυτο ξερουμε εμεις... μοιρασε 4 ομαδες με 50 πολλαπλης τα ιδια απλα με διαφορετικη σειρα..

Τσέκαρε το ptyxiomed για σιγουριά. Δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνουλα67

Νεοφερμένος

Η ειρηνουλα67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
το τμημα ιατρικης στη θεσσαλονικη εχει καλο επιπεδο γιατι και εγω για ιατρικη ενδιαφερομαι και ακουω διφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια γνωριζει κανεις αν δικαιουμαστε απουσιες φυσιολογια; κι αν ναι ποσες συνολικα;(εργ και φροντ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
εμείς δεν είχαμε φροντιστήρια... αλλά στα εργαστήρια έλεγαν ότι δεν δικαιούμασταν απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top