Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
μιας και λέμε για παλιά θέματα, ερινύς (:Ρ), στα σπλάγχνα ισχύει το ίδιο με τα αγγεία-νεύρα άραγε; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μιας και λέμε για παλιά θέματα, ερινύς (:Ρ), στα σπλάγχνα ισχύει το ίδιο με τα αγγεία-νεύρα άραγε; :Ρ

Διαφώτισέ με, hurricane.
Τι εννοείς "το ίδιο"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
αν πέφτουν παλιά θέματα πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
με παλιά θέματα θεραπεύετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
αχ, παραλίγο να γίνεις αστείος.
Μιλάμε για προκλινικά μαθήματα, που στο μόνο που θα σε βοηθήσουν, είναι αν θέλεις να γίνεις ακαδημαϊκός.

Στις κλινικές γίνεσαι γιατρός.

Άσε που, και μόνο τα παλιά θέματα να διαβάζαμε, πάλι όλη την ύλη θα βγάζαμε, αφού καλύπτουν όλα όσα μαθαίνουμε.
Απλά βλέπουμε τι στυλ ερωτήσεων πέφτει, για να ξέρουμε πόσο προετοιμασία θέλει.

Και δεν ξέρεις τι κάνουμε μέσα στη σχολή, ούτε ποια είναι η προσωπική μας προσπάθεια για διάβασμα.

ΟΠΟΤΕ ΜΟΥΓΚΟ. Πήγαινε στα δικά σου λημέρια.:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
καλά ηρέμησε, κοπελιά..;)
δεν σου θίξαμε την αξιοπρέπεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
απλά όλοι κάνουν τους πανεπιστήμονες που τα ξέρουν όλα εδώ μέσα και αυτό καταντάει ενοχλητικό:P
εγώ δεν ήρθα να σου θίξω τη δουλειά/σπουδές σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
αχ, παραλίγο να γίνεις αστείος.
Μιλάμε για προκλινικά μαθήματα, που στο μόνο που θα σε βοηθήσουν, είναι αν θέλεις να γίνεις ακαδημαϊκός.

Στις κλινικές γίνεσαι γιατρός.

Άσε που, και μόνο τα παλιά θέματα να διαβάζαμε, πάλι όλη την ύλη θα βγάζαμε, αφού καλύπτουν όλα όσα μαθαίνουμε.
Απλά βλέπουμε τι στυλ ερωτήσεων πέφτει, για να ξέρουμε πόσο προετοιμασία θέλει.

Και δεν ξέρεις τι κάνουμε μέσα στη σχολή, ούτε ποια είναι η προσωπική μας προσπάθεια για διάβασμα.

ΟΠΟΤΕ ΜΟΥΓΚΟ. Πήγαινε στα δικά σου λημέρια.:mastigio

Σταμάτα να δικαιολογείσαι και να ασχολείσαι με ανθρώπους που πετάνε μια μαλακία για να ανάψουν τα αίματα. Δεν αξίζει.

Παρ' όλίγον αστείε τύπε, ναι, αυτό κάνουμε. :) Μάθε να ζεις χωρίς γιατρούς και νοσοκομεία αν δεν σου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται μια δευτεροετής φοιτήτρια ιατρικής.

αν πέφτουν παλιά θέματα πάλι.
Για τα παλιά θέματα που λες, δεν ξέρω τι παίζει με τα σπλάγχνα αλλά είναι μικρή ύλη, not?
Και στα αγγεία-νεύρα έπεσαν παλιά θέματα από το 07 και πίσω νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Σταμάτα να δικαιολογείσαι και να ασχολείσαι με ανθρώπους που πετάνε μια μαλακία για να ανάψουν τα αίματα. Δεν αξίζει.

Παρ' όλίγον αστείε τύπε, ναι, αυτό κάνουμε. :) Μάθε να ζεις χωρίς γιατρούς και νοσοκομεία αν δεν σου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται μια δευτεροετής φοιτήτρια ιατρικής.

το έκανα μεταξύ αστείου και σοβαρού, επειδή τώρα τελευταία έχεις αφήσει τα μαστίγια εσύ :Ρ αν θέλουν να ανάβουν τα αίματα, τότε να το κάνουν στον τομέα τους, όχι εκεί που δεν τους παίρνει. :P γτ τότε πρέπει να περιμένουν ανάλογη απάντηση.
Για τα παλιά θέματα που λες, δεν ξέρω τι παίζει με τα σπλάγχνα αλλά είναι μικρή ύλη, not?
Και στα αγγεία-νεύρα έπεσαν παλιά θέματα από το 07 και πίσω νομίζω...
μικρή ύλη, με την οποία όμως δεν είχαμε τόσο καλή επαφή, που λέει ο λόγος, όσο με τα αγγεία -νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
το έκανα μεταξύ αστείου και σοβαρού, επειδή τώρα τελευταία έχεις αφήσει τα μαστίγια εσύ :Ρ αν θέλουν να ανάβουν τα αίματα, τότε να το κάνουν στον τομέα τους, όχι εκεί που δεν τους παίρνει. :P γτ τότε πρέπει να περιμένουν ανάλογη απάντηση.

μικρή ύλη, με την οποία όμως δεν είχαμε τόσο καλή επαφή, που λέει ο λόγος, όσο με τα αγγεία -νεύρα.

Απλά πλέον είμαι πιο ύπουλη με τα μαστίγιά μου. :P
Να πήγαινες στα αμφιθέατρα κάθε Παρασκευή στις 9 το πρωί για να έχεις καλύτερη επαφή!:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Απλά πλέον είμαι πιο ύπουλη με τα μαστίγιά μου. :P
Να πήγαινες στα αμφιθέατρα κάθε Παρασκευή στις 9 το πρωί για να έχεις καλύτερη επαφή!:mastigio

με παρέσυρε μία ύπουλη ερινύα που μου στοίχειωνε το μυαλό και έλεγε ότι είναι καλύτερα να κοιμάμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Στα σπλαγχνα εννοειται πως πεφτουν παλια θεματα.Εφοσον ομως η υλη ειναι η ιδια εδω και αρκετα χρονια.Προφανως αν θελεις να τα διαβασεις ολα την υλη δεν την γλιτωνεις,ολοκληρη :P

Τα σπλαγχνα εχουν απλα παπαγαλια.Στα αγγεια-νευρα δεν ειναι τοσο πολυ εεετσι. :P


*Npb,μην κρινεις ινα μην κριθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Στα σπλαγχνα εννοειται πως πεφτουν παλια θεματα.Εφοσον ομως η υλη ειναι η ιδια εδω και αρκετα χρονια.Προφανως αν θελεις να τα διαβασεις ολα την υλη δεν την γλιτωνεις,ολοκληρη :P

Τα σπλαγχνα εχουν απλα παπαγαλια.Στα αγγεια-νευρα δεν ειναι τοσο πολυ εεετσι. :P


*Npb,μην κρινεις ινα μην κριθεις.

στα αγγεία νεύρα βοηθάει το ότι τα κάνουμε στο εργαστήριο...:P
γτ από σπλάγχνα, άμα δεν πας αμφιθέατρο σου έρχεται μια τελείως άγνωστη ύλη!
Αυτό κατάλαβα και εγώ, ότι τα θέματα καλύπτουν όλη την ύλη...
Thank you... :)

Btw αν είδες φέτος βάλανε λίγο περίεργα θέματα αγγεία-νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οκ παιδια ευχαριστω θα επικεντρωσω στα σος κι ελπιζω την Πεμπτη να μην γινει καμια στραβη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
στα αγγεία νεύρα βοηθάει το ότι τα κάνουμε στο εργαστήριο...:P
γτ από σπλάγχνα, άμα δεν πας αμφιθέατρο σου έρχεται μια τελείως άγνωστη ύλη!
Αυτό κατάλαβα και εγώ, ότι τα θέματα καλύπτουν όλη την ύλη...
Thank you... :)

Btw αν είδες φέτος βάλανε λίγο περίεργα θέματα αγγεία-νεύρα.

Από πού θα διαβάσεις εσύ σπλάγχνα, από τις περιεκτικές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ε ναι... δεν έχω και τίποτα άλλο, αν εξαιρέσεις τα συγγράματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ε ναι... δεν έχω και τίποτα άλλο, αν εξαιρέσεις τα συγγράματα...

Θα στο κλέψω να τα βγάλω φωτοτυπίες, γιατί τα δικά μου δεν πρέπει να έχουνε για σπλάγχνα...είναι πολλές σελίδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Την Δευτερα δεν δινετε;Δεν θα πρεπε να διαβαζετε;; Ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Την Δευτερα δεν δινετε;Δεν θα πρεπε να διαβαζετε;; Ε; :P

Σπλάγχνα δίνουμε 1/2.
Βιοχημεία δίνουμε την Δευτέρα :P
Εσύ δεν δίνεις καμάρι, δεν θα έπρεπε να διαβάζεις? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εχουμε 2 εβδομαδες κενο.Και οχι δεν εχω αφησει μαθημα,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΕΝΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.Βεβαια,μετα δινουμε 2 μαθηματα σε 1 εβδομαδα.Αλλα το ενα ειναι το ''ιατρικο δικαιο'' οποτε τρολολολολ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top