Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Jianos

Νεοφερμένος

Ο Jianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Απ'οτι εχω καταλαβει ξεκιναμε Δευτερα με βιολογια 11-12 και μετα βιοχημεια 12-13 στο αμφ.Α, σωστα; :worry:
Ας επιβεβαιωσει plz καποιος.

Για Α εξαμηνο λες σωστα ? Εγω παλι βρηκα ενα προγραμμα που αναρτηθηκε απο καποιον εδω αλλα δεν καταλαβα, το πολυ πολυ να παω να ρωτησω εστω και καθυστερημενα αυριο σε μια λογικη ωρα. Δεν πιστευω κατα τις 8 να μην υπαρχει καποιος τουλαχιστον απο φοιτητική οργανωση που να μη με ενημερωσει μιας και η γραμματεια μαλλον θα ειναι κλειστη νωρις το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια,σας το εχει γραψει και η Evangeline πιο πισω,τα γραφει ολα στο σαιτ της σχολης.Δηλαδη,αμα πατησετε ανακοινωσεις θα δειτε:Α΄ ΕΞΑΜΗΝΟ
Η έναρξη των παραδόσεων στο μάθημα
«ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ XHMEIA» για τους φοιτητές του Α΄εξαμήνου Ιατρικής Σχολής θα γίνει
Δευτέρα 1 Οκτωμβρίου 2012
Tο μάθημα θα γίνεται στο Μεγάλο Αμφιθέατρο της Ιατρικής Σχολής Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή και ώρες 12.00-13.00.

Οι εργαστηριακές ασκήσεις θα αρχίσουν στις 8-10-2012.

και για βιολογια





΄Εναρξη μαθήματος Ιατρικής Βιολογίας (Α΄εξάμηνο)

Η έναρξη του μαθήματος της Ιατρικής Βιολογίας για τους φοιτητές Ιατρικής & Οδοντιατρικής Σχολής θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 1.10.2012, ώρα: 11.00 πμ στο αμφιθέατρο Α΄ της Ιατρικής Σχολής.

Πρόγραμμα μαθημάτων:

Δευτέρα 11.00 -12.00
Τρίτη 11.00 -12.00
Πέμπτη 11.00 -12.00
Παρασκ. 11.00 -12.00

Οι ασκήσεις θα αρχίσουν στις 29.10.2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Χαλαρωσε,αμφι ειναι.Δεν σου βαζει κανεις απουσια στο απουσιολογιο αν δεν πας.:P

Χαχα ναι, το ξερω!! :P Αλλα οσο να'ναι δε λεει να χασουμε και το πρωτο-πρωτο αμφιθεατρο! Να μπουμε και λιγο στο κλιμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Οι πρωτοετείς ξέρετε ότι δεν υπάρχω:P Θέλω βοήθεια από τους μεγαλύτερους. Σήμερα πήγα να δω τι αριθμό έχω στα εργαστήρια της βιολογίας και δεν υπήρχα καν, ενώ έκανα κανονικά την εγγραφή στο εργαστήριο. Τι πρέπει να κάνω?? Τι λάθος παίζει να έχει γίνει??:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Οι πρωτοετείς ξέρετε ότι δεν υπάρχω:P Θέλω βοήθεια από τους μεγαλύτερους. Σήμερα πήγα να δω τι αριθμό έχω στα εργαστήρια της βιολογίας και δεν υπήρχα καν, ενώ έκανα κανονικά την εγγραφή στο εργαστήριο. Τι πρέπει να κάνω?? Τι λάθος παίζει να έχει γίνει??:hmm::worry:

Να πας να το πεις στην εδρα.Το λαθος απλα ειναι αριθμητικο.Δεν τρεχει τιποτα.Χαλαρωσε,πηγαινε αυριο το πρωι (10-12 νομιζω ειναι οι ωρες) και πες το στη γραμματεα ή σε καποιο καθηγητη.Θα σου πει σε ποιο τμημα εισαι και ουτε γατα ουτε ζημια.Μην ανησυχειτε απο κατι τετοια,συμβαινουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Να πας να το πεις στην εδρα.Το λαθος απλα ειναι αριθμητικο.Δεν τρεχει τιποτα.Χαλαρωσε,πηγαινε αυριο το πρωι (10-12 νομιζω ειναι οι ωρες) και πες το στη γραμματεα ή σε καποιο καθηγητη.Θα σου πει σε ποιο τμημα εισαι και ουτε γατα ουτε ζημια.Μην ανησυχειτε απο κατι τετοια,συμβαινουν.:P

Μα όλη η τύχη του κόσμου πάνω μου έχει πέσει??:P:P 500 άτομα μια χαρά πήραν αριθμό και μόνο εγώ δεν πήρα???:P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Οι πρωτοετείς ξέρετε ότι δεν υπάρχω:P Θέλω βοήθεια από τους μεγαλύτερους. Σήμερα πήγα να δω τι αριθμό έχω στα εργαστήρια της βιολογίας και δεν υπήρχα καν, ενώ έκανα κανονικά την εγγραφή στο εργαστήριο. Τι πρέπει να κάνω?? Τι λάθος παίζει να έχει γίνει??:hmm::worry:

Χαχαχα βρε κοπελια δεν υπαρχεις λεμεεε! παντως η τυχη τ επιτιμου σε κυνηγαει απο τα εργαστηρια μεχρι τα αστικα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Χαχαχα βρε κοπελια δεν υπαρχεις λεμεεε! παντως η τυχη τ επιτιμου σε κυνηγαει απο τα εργαστηρια μεχρι τα αστικα! :P

Πωωωω άστα να πάνε...2 λεωφορεία στο καπάκι έχασα:P Κακή αρχή, αύριο κάνω ευχέλαιο!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πώς σας φάνηκε η πρώτη μερα παιδια? :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πώς σας φάνηκε η πρώτη μερα παιδια? :) :) :)

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ: απλά epic fail
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: ξυπνούν μνήμες δευτέρας λυκείου

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ: απλά epic fail
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: ξυπνούν μνήμες δευτέρας λυκείου

:P:P:P

χαχαχα καλά βιοχημεία είναι το ανέκδοτο νομίζω.... μετά από κανα-δυο μήνες ΑΝ συνεχίσεις και πηγαίνεις παρατήρησε τους γύρω σου... αν όλοι δεν έχουν απομείνει να κοιτάνε σαν να μην ξέρουν τι τους γίνεται κάτι τρέχει... :Ρ

ανατομία κάνατε εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
τι ώρα είναι παιδιά αύριο οι εγγραφες για τη στατιστική και που?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και ξαναλέω, να πάτε εκεί από τις 8 καλύτερα.
Θα σας φωνάζουν αλφαβητικά να διαλέγετε τμήμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα ο Κουρακης στην Βιολογια γαμησε :smoke::smoke:

Μας διαβασε και ενα ποιημα του :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημερα ο Κουρακης στην Βιολογια γαμησε :smoke::smoke:

Μας διαβασε και ενα ποιημα του :redface::redface:

Α ναι, το κάνει πάντα στο τελευταίο του μάθημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
και μην ξεχνάς την υποστήριξη που δείχνει προς το γυναικείο φύλο!!! πριν ακούσω αυτόν να μιλάει δεν είχα ποτέ συνειδητοποιήσει πόσο προκατειλημμένη ε΄΄ιναι ακόμα η ελληνική κοινωνία. και μετά μιλάμε για τις μπούργκες των δυτικών χωρών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
πριν ακούσω αυτόν να μιλάει

At least εσύ τον άκουγες να μιλάει, εγώ είχα πέσει πάνω στο έδρανο και κοιμόμουν. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
At least εσύ τον άκουγες να μιλάει, εγώ είχα πέσει πάνω στο έδρανο και κοιμόμουν. :hehe:

α εγώ το παθαίνω σε έναν συγκεκριμένο καθηγητή της φυσιολογίας αυτό :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
και μην ξεχνάς την υποστήριξη που δείχνει προς το γυναικείο φύλο!!! πριν ακούσω αυτόν να μιλάει δεν είχα ποτέ συνειδητοποιήσει πόσο προκατειλημμένη ε΄΄ιναι ακόμα η ελληνική κοινωνία. και μετά μιλάμε για τις μπούργκες των δυτικών χωρών...

Οντως,μιλησε και για το γυναικειο φυλο.Ηταν σαν να βγαζει πολιτικο λογο.:P

Ειδικα στο τελος της εξελιξης,που ειχε την διαφορετικοτητα,μας ελεγε οτι δεν υπαρχουν ανωτεροι και κατωτεροι λαοι,οτι η κατανοηση της διαφορετικοτητας θελει υψηλη παιδεια κτλπ τκλπ.

Πολυ καλος.Ο καλυτερος μη σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top