Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ρε παιδιά -ελπίζω να ξέρει κάποιος- εργαστήρια ιστολογίας Ι θα ξεκινήσουν 1 οκτώβρη;;;;:/: ποιος το είπε;

μην μ το κάνετε αυτό... τη γκαντεμιά μου πια...!!

1 οκτωβρη;
Μπορεις να δεις στο νετ τις ανακοινωσεις so simple :P

Λοιπόν επειδή τα έχω πάρει πάρα πολύ άσχημα...η γραμματεία αύριο θα λειτουργεί???? Μήπως, λέω εγώ, θυμούνται ότι πρέπει να γραφτούμε??? Και το άλλο το κουλό?? Που σε 2 μέρες πρέπει να γραφτούμε στο εργαστήριο βιοχημείας, αλλά είναι απαραίτητο να έχουμε γραφτεί πριν στο εργαστήριο βιολογίας και δεν έχει βγει ανακοίνωση για το εργαστήριο βιολογίας?? Να μυρίσουμε τα δάχτυλά μας???ΕΕΕ???:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:

Οι μεγαλύτεροι please ας δώσουν τα φώτα τους!!

Κατ'αρχας ηρεμησε :P

Η γραμματεια δεν ξερω αν θα ειναι ανοιχτη.Αν εισαι θεσσ πας απο κει,αλλιως τηλεφωνεις.

Η βιολογια απαιτει να γραφτειτε πρωτα σε αυτην διοτι θελει να μην συμπιπτουν οι ωρες της με τη βιοχημεια.Και στα 2 μαθηματα γραφεστε αλφαβητικα στο α εξαμηνο.
Οσο για την ανακοινωση της βιολογιας,εισαι σιγουρη;Θελω να πω πηγες απο την εδρα,μπηκες μεσα και δεν ειχε τιποτα;Αν οντως δεν εχει βγει τιποτα θα το πεις στη γραμματεα της εδρας,εχει γραφειο εκει.Αν και νομιζω θα εχει βγει ηδη.Θελει και φωτο απ'οσο θυμαμαι.Εγω θυμαμαι με την εγγραφη στη σχολη,ειχα παει να γραφτω και στη βιολογια.Κουλ,ολα φτιαχνονται,του σπανου τα γενια μονο δεν φτιαχνονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Κατ'αρχας ηρεμησε :P

Η γραμματεια δεν ξερω αν θα ειναι ανοιχτη.Αν εισαι θεσσ πας απο κει,αλλιως τηλεφωνεις.

Η βιολογια απαιτει να γραφτειτε πρωτα σε αυτην διοτι θελει να μην συμπιπτουν οι ωρες της με τη βιοχημεια.Και στα 2 μαθηματα γραφεστε αλφαβητικα στο α εξαμηνο.
Οσο για την ανακοινωση της βιολογιας,εισαι σιγουρη;Θελω να πω πηγες απο την εδρα,μπηκες μεσα και δεν ειχε τιποτα;Αν οντως δεν εχει βγει τιποτα θα το πεις στη γραμματεα της εδρας,εχει γραφειο εκει.Αν και νομιζω θα εχει βγει ηδη.Θελει και φωτο απ'οσο θυμαμαι.Εγω θυμαμαι με την εγγραφη στη σχολη,ειχα παει να γραφτω και στη βιολογια.Κουλ,ολα φτιαχνονται,του σπανου τα γενια μονο δεν φτιαχνονται :P


Thanks a lot:):):):) Θα πάω πάλι αύριο με την αδερφή μου που ξέρει καλά την σχολή για να γραφτώ αρχικά στην σχολή και έπειτα σε όσα εργαστήρια έχουν βγάλει ανακοινώσεις. Απ' ό,τι κατάλαβα πάντως, θέλει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ για να ξέρεις τι σου γίνεται εκεί μέσα.:hmm::hmm::P

πήρα τηλέφωνο το πρωί την γραμματεία και μ είπαν οτι αύριο θα γίνουν κανονικά οι εγγραφές. τρ για την εγγραφή στο εργαστήριο της βιολογικής χημείας τυχαίνει να ειμαι σ'αυτους που γραφονται την παρασκευη και θα αναγκαστω να ακυρωσω το εισιτηριο που ειχα βγαλει για επιστροφη την πεμπτη.

Ευχαριστώ πολύ!!!:):):) Εγώ αύριο θα πάω να γραφτώ στη σχολή. Βιοχημεία γράφομαι την Πέμπτη και βιολογία ούτε που ξέρω πότε γράφομαι:P:P Βασικά θα πάω άυριο να τσεκάρω όλες τις ανακοινώσεις και βλέπουμε.:):) Εσύ από πού έρχεσαι εδώ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
απο χιο ερχομαι.κ γω αυριο θα γραφτω αλλα για το εργαστηριο της βιολογιας δν ξερω γτ οπως ειπεσ κ συ δεν ειχε βγει καποια ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
απο χιο ερχομαι.κ γω αυριο θα γραφτω αλλα για το εργαστηριο της βιολογιας δν ξερω γτ οπως ειπεσ κ συ δεν ειχε βγει καποια ανακοινωση

Αν είναι, αφού θα πάω αύριο και θα δω, μπορώ να σου πω αν έχει βγει κάποια ανακοίνωση. Εε άμα δεν βοηθάμε κι ο ένας τον άλλον, καήκαμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
χαχαχα ετσι ειναι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
To τρεξιμο ειναι μονο μεχρι να μαθεις κατα που πεφτει η καθε εδρα. :P

Η βιολογια ειναι 2 ωρες καθε εβδομαδα,εναλλαξ φροντιστηριο με εργαστηριο.
Η βιοχημεια ειναι νομιζω 2 ωρες καθε 2 εβδομαδες.
Επισης,στη βιολογια θελει,οπως ειπα,στανταρ φωτογραφιες γιατι σας βγαζουν καρτα που θα χει τις παρουσιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
1 οκτωβρη;
Μπορεις να δεις στο νετ τις ανακοινωσεις so simple :P

δεν εχει βγει ανακοινωση αλλα καποιος πηρε στην εδρα κ του το ειπαν :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
To τρεξιμο ειναι μονο μεχρι να μαθεις κατα που πεφτει η καθε εδρα. :P

Αύριο θα μου κάνει ξενάγηση η αδερφή μου, να αποκτήσω μια πρώτη εικόνα. ;) Ελπίζω να μην μου πάρει κανα χρόνο να μάθω τα κατατόπια, γιατί δεν τα πιάνω κι εύκολα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
η αδερφη σου να φανταστω ειναι οδοντιατρικη; :P

ε πες της να σου δειξει τις εδρες:βιολογια,βιοχημεια,στατιστικη και φυσικη.Αυτα προς το παρον θα φτανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Nα ρωτησω ,αν δεν εγγραφουμε την ημερα που γραφει η ανακοινωση,χανουμε τελειως το δικαιωμα εγγραφης.
Μιλαω για το εργαστηριο της βιολογικης χημειας.Επισης ,πως γινεται να γραφτουμε πρωτα στο εργαστηριο βιολογιας,αφου δεν εχει βγει ανακοινωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
η αδερφη σου να φανταστω ειναι οδοντιατρικη; :P

ε πες της να σου δειξει τις εδρες:βιολογια,βιοχημεια,στατιστικη και φυσικη.Αυτα προς το παρον θα φτανουν.

Η αδερφή μου τελείωσε την ΙΣΑΠΘ το 2009. Τώρα κάνει μεταπτυχιακό στην σχολή και είναι η μόνη μου ελπίδα να βγάλω άκρη με την μπερδεψοκατάσταση που παίζει:P:P Εε ναι τα βασικά θέλω να μάθω για αρχή...μετά, I'm gonna find out the rest on my own:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Για το αν χανετε το δικαιωμα,δεν ξερω.Ελπιζω πως οχι.Ειδαλως θα πρεπει να εγραφειτε με πολυ κλαψιμο στη γραμματεα της βιοχημειας,πραγμα που δεν συνιστω .Ως πρωτη επαφη,να ειστε εκει.Σας δινουν και το βιβλιο του εργαστηριου.

Για την ανακοινωση της βιολογιας που εχετε κοιταξει;
Και αν δεν εχει βγαλει δεν ειναι δικο σας λαθος,οποτε οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Nα ρωτησω ,αν δεν εγγραφουμε την ημερα που γραφει η ανακοινωση,χανουμε τελειως το δικαιωμα εγγραφης.
Μιλαω για το εργαστηριο της βιολογικης χημειας.Επισης ,πως γινεται να γραφτουμε πρωτα στο εργαστηριο βιολογιας,αφου δεν εχει βγει ανακοινωση;

Μόνο ο Chuck Norris ξέρει τον τρόπο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Η εγγραφη για το εργαστηριο της βιολογικης χημειας ειναι την τεταρτη για Α-Κ.Εγω ομως θα παω την πεμπτη,δεν γινεται αλλιως.Τελοσπαντων,να παρω τηλεφωνο την κεντρικη γραμματεια να μου πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αύριο θα μου κάνει ξενάγηση η αδερφή μου, να αποκτήσω μια πρώτη εικόνα. ;) Ελπίζω να μην μου πάρει κανα χρόνο να μάθω τα κατατόπια, γιατί δεν τα πιάνω κι εύκολα:P

Εισαι τυχερη που εχεις την αδερφη σου για ξεναγηση! Εμεις τα καψερα να δουμε πως θα την παλεψουμε! :P
Με βλεπω κι εμενα να κατεβαινω αυριο-μεθαυριο να δω τι παιζει με τη βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πήγα σήμερα και για εγγραφή στη σχολή. Όντως είναι λαβύρινθος η όλη φάση... Γράφτηκα και στη βιολογία... Στη βιοχημεία πότε πρέπει να γραφτούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εισαι τυχερη που εχεις την αδερφη σου για ξεναγηση! Εμεις τα καψερα να δουμε πως θα την παλεψουμε! :P
Με βλεπω κι εμενα να κατεβαινω αυριο-μεθαυριο να δω τι παιζει με τη βιολογια.

Το θέμα είναι να γραφτούμε βιολογία πριν από Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή, για να μπορούμε μετά να γραφτούμε στην Βιοχημεία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Η εγγραφη για το εργαστηριο της βιολογικης χημειας ειναι την τεταρτη για Α-Κ.Εγω ομως θα παω την πεμπτη,δεν γινεται αλλιως.Τελοσπαντων,να παρω τηλεφωνο την κεντρικη γραμματεια να μου πει;

1ο και βασικο.Η κεντρικη γραμματεια δεν κανει τιποτα.
Κοινως,να παιρνετε τηλ στη γραμματεια της εδρας.
Να εισαι ετοιμος ομως για κατσαδα,δεν ξερω καν τι θα σου πει η γραμματεας.Καθε εδρα εχει τη δικια της γραμματεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το θέμα είναι να γραφτούμε βιολογία πριν από Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή, για να μπορούμε μετά να γραφτούμε στην Βιοχημεία:D

Ο αδερφος μου τελειωσε επισης το '09.Χαχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πήγα σήμερα και για εγγραφή στη σχολή. Όντως είναι λαβύρινθος η όλη φάση... Γράφτηκα και στη βιολογία... Στη βιοχημεία πότε πρέπει να γραφτούμε;

ANAKOINΩΣH(17-9-2012)
Α΄ ΕΞΑΜΗΝΟ


Kαλούνται οι φοιτητές του A' εξαμήνου της Iατρικής να προσέλθουν στο Eργαστήριο Bιολογικής Xημείας, Αίθουσα A΄ ασκήσεων (ισόγειο-κτίριο Iατρικής), για να εγγραφούν στις εργαστηριακές ασκήσεις του μαθήματος ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ XHMEIA .
Oι εγγραφές θα γίνονται τις ώρες 10.00 – 11.00

Τετάρτη 19-9-2012 από Α - Κ
Πέμπτη 20-9-2012 από Λ - Ρ
Παρασκευή 21-9-2012 από Σ - Ω
Οι εργαστηριακές ασκήσεις θα γίνονται τις εξής μέρες :
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή και
Ώρες: 8.00-10.00 και 13.00-15.00.
Οι εργαστηριακές ασκήσεις θα αρχίσουν Δευτέρα 8-10-2012.

Γνωστοποιείται ότι πρέπει να προηγηθεί η εγγραφή των φοιτητών στο εργαστήριο Βιολογίας.



Για την Βιολογία έχει βγει ανακοίνωση στην έδρα??

Ο αδερφος μου τελειωσε επισης το '09.Χαχαχα.

Παίζει και να γνωρίζονται:P Και ο άντρας της τελείωσε το 2009 το ΣΣΑΣ Ιατρικό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top