Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
:censored:


Ούτε εγώ ξέρω ποιές θυρίδες εννοεί, η ανακοίνωση δεν έδινε καμία διευκρίνιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Οι θυρίδες είναι τα κουτάκια που έχει έξω από το γραφείο της καθηγήτριας. ;)

Τι κάνετε μικρά μου; Σιγά σιγά ξεκινήστε σοβαρό διάβασμα και brace yourselves...exams are coming.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οι θυρίδες είναι τα κουτάκια που έχει έξω από το γραφείο της καθηγήτριας. ;)

Τι κάνετε μικρά μου; Σιγά σιγά ξεκινήστε σοβαρό διάβασμα και brace yourselves...exams are coming.

Πάλι εξεταστική... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι μιλάς εσύ για εξεταστική, εμείς θα ψηνόμαστε μέχρι τις 4 Ιουλίου......................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πρωτοετής είμαι :) :) το ptyxiomed εννοούσα (ναι ζητάει ΑΕΜ :ο)αλλά οκ δεν χρειάζεται μάλλον να μπω εκεί :Ρ

ωραίο ανέκδοτο αυτό της ιστορίας. :D τελικά δλδ αυτό π έλεγε η καθηγήτρια περί 2 εξετάσεων (1 προ εξεταστικής κ μια "κανονική") δν θα γίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Που ζητάει το ptyxiomed ΑΕΜ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
0_0


Μόνο εγώ δεν διαβάζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
0_0


Μόνο εγώ δεν διαβάζω;

Ιστορία ή γενικά?:P

Και γω μόνο ανατομία διαβάζω αλλά μη το πεις στη Ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
kaleidoscope ναι στην εγγραφή μου ζητούσε!! lol

τώρα που λέτε για διάβασμα... ρε παιδιά φυσιολογία τι βιβλίο είναι αυτό?? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ι

Και γω μόνο ανατομία διαβάζω αλλά μη το πεις στη Ζωή.

Ε Ανατομία και Φυσιολογία είναι τα πιο βασικά, είπαμε :D
τώρα που λέτε για διάβασμα... ρε παιδιά φυσιολογία τι βιβλίο είναι αυτό?? -.-

Ποιο λες; Της Γκίμπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
όχι δεσπόπουλο. ώρες ώρες νιώθω ότι διαβάζω μαθηματικά!
αλλά δεν ξερω διαβάζουμε από άλλο? κατι τετοια εχω ακουσει κ εχω ψιλοδιχαστει γτ κιολας δεν ημουν στα εισαγωγικα μαθηματα λογω ασθενειας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ναι, συμφωνώ στα της Ανατομίας και Φυσιολογίας, αλλά εάν δεν διαβάσω Βιοχημεία Ι θα αρχίσει να μαζεύεται μαζί με τη 0 σαν όγκος (καρκινικός).

Και δεν την έχω ξεκινήσει ακόμη, μόνο λίγη γλυκόλυση διάβασα.


Άντε, ζωή σε σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bla-bla

Νεοφερμένος

Η bla-bla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά γεια σας!
Έμαθα πρόσφατα από έναν που ασχολείται με την επαγγελματική αποκατάσταση ότι η Ιατρική Θεσσαλονίκης είναι η χειρότερη στα Βαλκάνια (!). Ισχύει αυτό; Πραγματικά, όταν το άκουσα δεν το πίστευα! Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να μου απαντήσει ένας φοιτητής/μία φοιτήτρια από αυτή τη σχολή.
Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τζέσους πια με τα χειρότερα/καλύτερα...
Αθηναίος στο πε;::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
η Ιατρική Θεσσαλονίκης είναι η χειρότερη στα Βαλκάνια (!). Ισχύει αυτό;

Χμμμ, η δεύτερη πιο παλιά Ιατρική της Ελλάδας να είναι η χειρότερη στα Βαλκάνια?:hmm:
ΝΟΤ.
Τουλάχιστον όσο έχει ακόμα λεφτά το ΑΠΘ να μας πληρώνει τα πτώματα και τα εργαστήρια.
End of story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χειρότερη στα Βαλκάνια;; Κάποτε ήταν ήταν από τις καλύτερες της Ευρώπης. Ανησυχώ γι'αυτή τη χώρα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βασικά θέλω να μου ορίσεις το "χειρότερη" και "καλύτερη". Ως προς τι?
Ότι είναι πολύ θεωρητική? Είναι, αλλά πάντα ήταν, τώρα μας έπιασε ο πόνος να την βγάλουμε τη χειρότερη στα Βαλκάνια?:worry:
Επίσης αν θυμάμαι καλά, σε πολλές Ιατρικές των Βαλκανίων η φοίτηση δεν είναι 6 χρόνια, αλλά 5 (μπορεί και να κάνω λάθος). Ελπίζω να μη θεωρείται και αυτό μείον για την δική μας Ιατρική πια.:worry:

Διευκρίνισέ μου το "χειρότερη" αν μπορείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Χειρότερη στα Βαλκάνια;; Κάποτε ήταν ήταν από τις καλύτερες της Ευρώπης. Ανησυχώ γι'αυτή τη χώρα. :worry:

και που'σαι ακομα σε κανα δυο χρονια (Αν λειτουργουν ακομα ) θα μας περνανε και αφρικανικα πανεπιστημια για πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top