Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Περίπου πόσες φωτογραφίες; Μού έχουν μείνει 5-6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το δίωρο το επιλέγουμε ή μας βάζουν όπως θέλουν? Μου είπαν οτι απο το Β' Εξάμηνο και μετά μας αφήνουν να διαλέξουμε ώρα.

Κι εγώ είμαι κούκλα, αλλά δεν το κάνω θέμα, παλιοψωνάρα

Χοχοχο σε τάπωσε Crowley:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Περίπου πόσες φωτογραφίες; Μού έχουν μείνει 5-6

Είσαι καλυμμένη :)

Το δίωρο το επιλέγουμε ή μας βάζουν όπως θέλουν? Μου είπαν οτι απο το Β' Εξάμηνο και μετά μας αφήνουν να διαλέξουμε ώρα.

Στην Βιοχημεία το διαλέγεις μαρή, αφού το έγραψα. Στην βιολογία νομίζω δεν διαλέγεις. Γι' αυτό σου λέει, μάθετε πρώτα που θα είστε στη Βιολογία και μετά ελάτε να γραφτείτε εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:redface: Καλά μη βαράς. Εμένα άλλα μου έλεγαν χτες και για τη Βιοχημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ποιος τα έλεγε; :ropalo: Εσύ θα βλέπεις τις ανακοινώσεις εδώ, στο site της γραμματείας και στο ptyxiomed. Δες τι γινόταν και πέρσι για να έχεις μια ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κάτι κορίτσια της ΔΑΠ μου το έλεγαν, μου ειπαν και ποια μερα να ερθω, και ειπαν οτι θα με παρουν και τηλ οταν βγουν οι ανακοινωσεις της Βιολογιας. Ελπιζω να το μαθω διαφορετικα γιατι δε θελω να τους δωσω αερα και να απανταω στα τηλ τους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κάτι κορίτσια της ΔΑΠ μου το έλεγαν, μου ειπαν και ποια μερα να ερθω, και ειπαν οτι θα με παρουν και τηλ οταν βγουν οι ανακοινωσεις της Βιολογιας. Ελπιζω να το μαθω διαφορετικα γιατι δε θελω να τους δωσω αερα και να απανταω στα τηλ τους.:redface:

Ωραίο κομμάτι. Επίκαιρο με τις εγγραφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ανακοίνωση

Οι εγγραφές στα εργαστήρια του μαθήματος της Ιατρικής Βιολογίας για τους φοιτητές της Ιατρικής Σχολής θα αρχίσουν στις 26.9.2011.

΄Ωρες εγγραφής: 10.00-13.00 . Απαραίτητες 2 (δύο) φωτογραφίες.

πηγή: www.med.auth.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Άρα Δευτέρα πάτε να γραφτείτε Βιολογία και απο Τρίτη στην Βιοχημεία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Η βλακεία είναι ότι δεν δίνει ορισμένο χρονικό διάστημα στη Βιολογία.

Λογικά εάν πάω Τρίτη θα μπορώ να γραφτώ πάντως, εγώ στις 29 είμαι για Βιοχημεία.

Αναγκαστικά θα έρθω λίγες μέρες πριν στη Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δηλαδή σε κάθε μάθημα πρέπει να γραφόμαστε στο εργαστήριο μια φορά και άλλη μια φορά πρέπει να δηλώνουμε ότι θα το δώσουμε στην εξεταστική? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ναι + 1 φορά το δηλώνεις ηλεκτρονικά + 1 φορά πρέπει να πάρεις σφραγίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Lol μεγαλύτερη μαλακί@ δεν έχω ξανακούσει. Τέλος πάντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χοχοχο σε τάπωσε Crowley:D

Εγώ λέω στο thread να προσθέσουμε poll,για το ποιος είναι κουκλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εγώ λέω οτι βγαίνουμε οφ τόπικ "κούκλε":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πως γίνεται να διαλέξουμε ποια ώρα θέλουμε να πηγαίνουμε στο εργαστήριο Βιοχημείας χωρίς να ξέρουμε ακόμα το πρόγραμμα? Αν πχ διαλέξω Δευτέρα πρωί 8-10 δε θα συμπίπτει με κάποιο αμφιθέατρο?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Βράστα κι άστα Γιάννη. Περιττό να πω ότι στη ΓΣ της Τρίτης (για σήμερα δεν νομίζω) παίζει να ξαναψηφιστεί κατάληψη, οπότε και δεν θα γίνονται οι εγγραφές σε μαθήματα και εργαστήρια (ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος, έτσι ενημερώθηκα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Τα αμφιθεατρα ξεκινουν απο τις 10.Δεν ειναι σχολειο για να ξεκινουν απο τις 8.Και επιπλεον,στην εισαγωγη της βιοχημειας,σε βαζουν σε τμημα δεν διαλεγεις :P Αμα ειδικα εισαι στα αρχικα γραμματα και τυχεις οπως και γω σε κανα α1 τμημα,ετοιμασου δευτερα 8-10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Πως γίνεται να διαλέξουμε ποια ώρα θέλουμε να πηγαίνουμε στο εργαστήριο Βιοχημείας χωρίς να ξέρουμε ακόμα το πρόγραμμα? Αν πχ διαλέξω Δευτέρα πρωί 8-10 δε θα συμπίπτει με κάποιο αμφιθέατρο?? :hmm:


Όπως έγραψε και ο Nerwnas, οι παραδόσεις των αμφιθεάτρων ξεκινούν καθημερινά στις 10:00 και διαρκούν μέχρι τις 13:00. Εργαστήρια έχετε 8:00 - 10:00 ή 13:00 με -15:00, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να συμπίπτουν.
Όλα θα ρυθμιστούν , απλώς να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Μωρέ όλα τα παρακολουθούμε, το θέμα είναι αν θα γίνουν όσα ανακοινώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top