Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι μεγαλώσατε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πήγα γύρω στις 11, πήρα το προτελευταίο χαρτάκι για την ουρα, και απο εκει και περα περιμενα μεχρι τις 1 για να ανοιξει η γραμματεια τις πυλες της για μενα. Οταν πηγα ηταν στο 12 εγω ειχα το 22 και περιμενα 2 ωρες για 10 νουμερα:worry:Μου εκαναν και ξεναγηση κατι κοριτσια δευτεροετεις και τριτοετεις, ευτυχως δεν πολυανεμειξαν τα πολιτικα στη συζητηση, μονο στο τελος μας εδωσαν φυλλαδια εμενα και τη φιλη μου:P
Δημήτρη ειχε απειρο κοσμο, που να δω μια σκουρομαλλα Ελενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ανοίξαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Με ενημέρωσαν 3 κομματικες, αργείς Ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
...Μου εκαναν και ξεναγηση κατι κοριτσια δευτεροετεις και τριτοετεις, ευτυχως δεν πολυανεμειξαν τα πολιτικα στη συζητηση...

Ξέρεις, η τακτική αυτών των πολιτικών χώρων είναι να μην πραγματοποιούν πολιτικές συζητήσεις. Έχεις την εντύπωση ότι οι 2οετείς κ 3οετείς που σε ξενάγησαν είχαν πολιτικά βάσιμη άποψη; Θεωρείς πως παρακολουθούν την επικαιρότητα και υπάρχει ένα στοιχειώδες ενδιαφέρον για τις εξελίξεις; Πρώτα και κύρια, η πλειοψηφία των μελών τους ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ για το πολιτικό γίγνεσθαι με συνέπεια να αγνοεί στοιχειώδεις πληροφορίες ενδιαφέροντες περισσότερο για το πόσο κουλ θα είσαι όταν κάνεις ξενάγηση τον πρωτοετή ή όταν βγαίνεις στα πιο in κλαμπ της πόλης και πουλάς μούρη αφού το διοργάνωσε η παράταξή σου. Δεύτερον, δεν υπάρχει πολιτική επιχειρηματολογία. Τι να σου πει δηλαδή; Τις προτάσεις της δαπ στην παιδεία 2020; Τη στάση τους απέναντι στο κίνημα; Τους τρόπους τους οποίους προτείνουν να ΜΗΝ ανατραπεί η πολιτική του μνημονίου; Οπότε, μην εκπλήσσεται και μη θεωρείς θετικό το ότι δεν υπήρξε πολιτική συζήτηση. Κάθε άλλο...Να σε βάλει σε σκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Την Τετάρτη 21 και Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2011 δεν θα πραγματοποιηθούν οι προγραμματισμένες εξετάσεις στην Ιατρική Σχολή. Από την Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου θα συνεχιστεί η εξεταστική περίοδος όπως ήταν καθορισμένη.


Ο Πρόεδρος της Ιατρικής Σχολής
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ. ΤΑΡΛΑΤΖΗΣ
Καθηγητής Μαιευτικής – Γυναικολογίας και Ανθρώπινης Αναπαραγωγής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να γίνει νέα συνέλευση την άλλη Τρίτη? ή αυτό ήταν, άνοιξε.. ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ανοίξατε και εσείς, ε; Μόνο εμείς έχουμε ξεμείνει :confused:

Συγγνώμη, έχετε χαρτάκια αναμονής για τη γραμματεία; Ιου :P
Εμείς ήμασταν ένα τσούρμο στη γραμματεία και άκουγες φωνές
- Ποιος είναι για φάκελο; Στην κοπέλα με το άσπρο
- Ποιος είναι να δώσει φάκελο; Από εδώ περάστε παρακαλώ.
Μην σπρώχνεστε, ένας ένας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να γίνει νέα συνέλευση την άλλη Τρίτη? ή αυτό ήταν, άνοιξε.. ε?

Το πλαίσιο που ψηφίστηκε έλεγε για συνέλευση Οκτώβριο ή Νοέμβριο (δε θυμάμαι).
Αλλά μαζεύουν υπογραφές για συνέλευση οι αριστεροί, δεν ξέρω για ποια μέρα. Δεν αποκλείεται πάντως να ξανακλείσει, σε αυτή τη σχολή και σε αυτή τη χώρα, όλα είναι πιθανά!

Ανοίξατε και εσείς, ε; Μόνο εμείς έχουμε ξεμείνει :confused:

Σε εσάς όμως οι εξετάσεις για τους επί πτυχίω γίνονται, παρόλο που έχετε κατάληψη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ζωή παίζει να μας ενημερώσεις πότε θα γίνονται οι εγγραφές για τα μαθήματα του Α' εξαμήνου? Σήμερα μου είπαν για 28/9 στη Βιοχημεία...ή έστω να δώσεις τα λινκς που θα τα βρίσκω, δεν ξέρω πού να ψάξω...:worry:

edit: Και οποιος αλλος ξερει, ας πει! Απλα ειπα να απευθυνθω στην παλια καραβανα πρωτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
0_ο ηλεκτρονικά δεν γίνονται οι εγγραφές στα μαθήματα;

Ρε 'σεις, εδώ είχα γράψει ολόκληρο κατεβατό και δεν το βρίσκω τώρα. WTF;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Στη βιοχημεια βγαινει ανακοινωση,σας χωριζουν με το ονομα και πατε εκει.Στη φυσικη γραφεστε στο ιντερνετ στα υπολοιπα δεν θυμαμαι.Για ανακοινωσεις μπειτε στο κεντρικο σαιτ της σχολης και πατηστε ''ανακοινωσεις'' (πρωτοτυπο ε;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε μπήκα αλλα ουτε για τη Βιοχημεια ελεγε κατι (εκτος και αν ειμαι ΤΟΣΟ γκαβη-παω να ξαναδω:worry:).
Και για τη Βιολογια γραφεσαι απο τη γραμματεια, αλλα δεν εχουν ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κούκλες και κούκλοι.

Οι δηλώσεις μαθημάτων γίνονται ηλεκτρονικά μέσω αυτού του site. Αλλά πρέπει να δηλωθείτε και σε κάθε έδρα (μάθημα) ξεχωριστά. Σε κάποια η εγγραφή αυτή γίνεται ηλεκτρονικά αλλά σε κάποια πρέπει να πας στην έδρα για να γραφτείς εκεί.
Παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις στο site της γραμματείας και στο ptyxiomed. Λογικό να μην βγήκε τίποτα ακόμη, σήμερα άνοιξε η σχολή.
Δείτε και τις περσινές ανακοινώσεις που έχουν αναρτηθεί σε αυτό το thread για να πάρετε μια ιδέα του τι παίζει και να λύσετε πιθανές απορίες.
Συγγράμματα δηλώνουμε από τον Εύδοξο, αλλά όχι ακόμα.

Καλώς ήρθατε στο μπουρδέλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Υπενθυμίζω ότι στο 1ο ποστ του θέματος μαζεύω διάφορα ενδιαφέροντα άρθρα. Διαβάστε τα, θα σας εξετάσω!

Ρε 'σεις, εδώ είχα γράψει ολόκληρο κατεβατό και δεν το βρίσκω τώρα. WTF;

Loukritia εδώ. Μπορείς να δεις ενέργειες των συντονιστών σε μηνύματά σου από τον Πίνακα Ελέγχου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Oύτε τα μισά δεν βγήκαν :worry:
Anyway, προτείνω τα εξής (με βάση τις επιλογές που είναι διαθέσιμες τώρα στο site, δεν ξέρω αν είναι οριστικές):
[....]
Πληροφορική: Δεν παίρνετε βιβλίο.

Πληροφορική δεν παίρνουμε βιβλίο καθόλου ή απλά ο Εύδοξος δε το δημοσίευσε ακόμα ποιο θα είναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σας δινει η εδρα δικο της φυλλαδιο.Μια μαλακια και μιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Εγώ είμαι ο μόνος κούκλος εδώ μέσα! :smoke:
Κι εγώ είμαι κούκλα, αλλά δεν το κάνω θέμα, παλιοψωνάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Βιοχημεία
Εγγραφές στο εργαστήριο αλφαβητικά στις εξής μέρες (ώρα 10-11):
Τρίτη 27/9 Α-Κ
Τετάρτη 28/9 Λ-Ρ
Πέμπτη 29/9 Σ-Ω
Διαθέσιμα τμήματα υπάρχουν καθημερινά 8-10 και 1-3. Διαλέγετε ένα δίωρο την εβδομάδα.
Προσοχή! Πρέπει να προηγηθεί η εγγραφή στην Βιολογία

Βιολογία
δεν έβγαλαν ανακοίνωση ακόμα

Στατιστική
δεν έβγαλαν ανακοίνωση ακόμα

Φυσική, Πληροφορική
δεν κοίταξα τις ανακοινώσεις

Καλό είναι για τις εγγραφές να έχετε και φωτογραφίες μαζί (μικρές έγχρωμες). Εγώ όταν ήμουν χρειάζοταν για την Βιολογία σίγουρα. Δεν θυμάμαι πέρσι αν ζητούσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top