Ιατρική Ιωαννίνων

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
:bye: Ας συγκεντρωθούμε εδώ όσοι είμαστε φοιτητές στην Ιατρική Ιωαννίνων!!!! ( :nono:Μην μου κλείσετε το θέμα ΔΕΝ υπάρχει ίδιο!!!!) Όποιος θέλει να δηλώσει παρών,-ούσα ας αφησει ένα σχόλιο!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuan1992

Νεοφερμένος

Ο Αναστασόπουλος Νικόλαος Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
γεια σου βρε γιωργια συμφοιτητρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και εγώ πρωτοετής Γιάννενα με μεταγραφή απο Αλεξ/πολη!Καλή φοίτηση και καλά να περνάμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelly*

Νεοφερμένος

Η kelly* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παρούσα!! θα περάσουμε τέλεια!!:D:D:D καλή αρχή σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
αα ειμαστε τοσοι πολλοι! Κι εγω με μεταγραφη απο Αλεξ/πολη..Ξερουμε τιποτα για το ποτε αρχιζουν τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και γω από Άλεξ nevermind!Δεν έχω ιδέα για τα μαθήματα..λογικά αυτές τις μέρες πρέπει να βγει κανά πρόγραμμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εχω βαρεθει να βαραω μυγες τοσους μηνες αντε να αρχισουμε κανενα μαθημα.. Κ ελπιζω φετος να μην εχουμε προβλημα με τις μεταγραφες και να γινουν αμεσα μπας και παρουμε και τα βιβλια στην ωρα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Χαιρετω τα πληθη!:D Κι εγω Ιατρικη στα Γιαννενα!
Καλη αρχη σε ολους μας.;)
Τα μαθηματα αρχιζουν στις 4 ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Άντε συντρόφια μεθαύριο πρεμιέρα με 10:00-14:00!Καλή αρχή σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Άντε συντρόφια μεθαύριο πρεμιέρα με 10:00-14:00!Καλή αρχή σε όλους!
στις 11 δεν αρχιζουμε ρε συ? με πρωτη ωρα χημεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:O Όχι ρε στη γραμματεία εμένα μου παν για 4 με πρώτη ώρα Βιοστατιστική!Τέσπα εγώ θα πάω αύριο και ότι γίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rfl

Νεοφερμένος

Η Rfl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!ηθελα να σας ρωτησω αν ειναι καλη η σχολη (εγκαταστασεις,καθηγητες,κτλ) ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
γεια σου! εγω περασα απο εκει να δω τη σχολη και απο εγκαταστασεις φαινεται πολυ καλη :) και το συν της ειναι οτι το πανεπιστημιακο νοσοκομειο ειναι ακριβως απεναντι (σε αλλες πολεις ειναι μακρια και θες συγκοινωνιες). αλλά δεν ξερω τπτ άλλο να σ πω. εχω τις ιδιες αποριες και δεν βρισκω κανεναν να μ τις λυσει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rfl

Νεοφερμένος

Η Rfl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σ'ευχαριστω πολυ!εγω εχω μαθει πλεον πολλα για καθε ιατρικη...μονο για της λαρισας δεν ξερω πολλα, αλλα γενικα ακουσα δεν ειναι καλη...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
βασικα της λαρισας ειναι περιεργο το οτι εχει μεσο ορο των χρονων για αποκτηση πτυχιου τα 8 χρονια, τη στιγμη π οι αλλες εχουν το κανονικο, 6 χρονια. το λεει καπου στο σάιτ της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mother Of Light

Νεοφερμένος

Η Mother Of Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ποτε αρχιζουν τα μαθηματα της ιατρικης ιωαννινων για τους πρωτοετεις?
πρεπει να δηλωσω καποια εργαστηρια πριν ξεκινουν τα μαθηματα?
Παρακαλω απαντηστε μου συντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπες στο site της σχολής σου, ενημερώσου από τη γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
10/10 αρχίζουν... αύριο... για τα εργαστήρια θα μας πουν εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mother Of Light

Νεοφερμένος

Η Mother Of Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Τη Δευτέρα γράφω πρόοδο στη Βιοστατιστική στην Ιατρική Ιωαννίνων.Έχετε καμιά ιδέα πώς θα είναι η πρόοδος?Ίσως κάποιο site όπου υπάρχει κάποια πρόοδος παλιότερων ετών για να κάνω εξάσκηση?Πρώτη εξέταση και είναι κανένας μήνας που είμαι ήδη αγχωμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hararts95

Νεοφερμένος

Η hararts95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ενδιαφερομαι για ιατρικη ιωαννινων υπαρχουν πουθενα φωτογραφιες απο το εσωτερικο της σχολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top